ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 22:22

Komunikimet elektronike/ AKEP flet me shifra dhe paralajmëron: Gjobë subjekteve që shkelin rregullat e konkurrencës

Komunikimet elektronike/ AKEP flet me shifra dhe paralajmëron: Gjobë subjekteve që shkelin rregullat e konkurrencës
TIRANË Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare shprehet se ka mbikëqyrur në mënyrë të vazhdueshme veprimtarinë e subjekteve sipërmarrëse, të cilat kanë si kryefjalë pune ofrimin e shërbimeve elektronike ...
Medial | 10-Oct-2019 17:07
TIRANË Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare shprehet se ka mbikëqyrur në mënyrë të vazhdueshme veprimtarinë e subjekteve sipërmarrëse, të cilat kanë si kryefjalë pune ofrimin e shërbimeve elektronike ...

Komunikimet elektronike/ AKEP flet me shifra dhe paralajmëron: Gjobë subjekteve që shkelin rregullat e konkurrencës
TIRANË Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare shprehet se ka mbikëqyrur në mënyrë të vazhdueshme veprimtarinë e subjekteve sipërmarrëse, të cilat kanë si kryefjalë pune ofrimin e shërbimeve elektronike ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 16:58
TIRANË Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare shprehet se ka mbikëqyrur në mënyrë të vazhdueshme veprimtarinë e subjekteve sipërmarrëse, të cilat kanë si kryefjalë pune ofrimin e shërbimeve elektronike ...

Dështimi “universal” i qeverisë me dixhitalizimin e transmetimeve televizive
Xhemal Mata, 56-vjeç, është një nga kryefamiljarët në ndihmë ekonomike që tre vjet më parë ka përfituar nga skema e subvencionimit të dekoderave televizivë nga qeveria shqiptare, si pjesë e procesit të mbylljes së ...
Lapsi | 09-Oct-2019 11:53
Xhemal Mata, 56-vjeç, është një nga kryefamiljarët në ndihmë ekonomike që tre vjet më parë ka përfituar nga skema e subvencionimit të dekoderave televizivë nga qeveria shqiptare, si pjesë e procesit të mbylljes së ...

Dështimi ‘universal’ i qeverisë me dixhitalizimin e transmetimeve televizive
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Qeveria e kryeministrit Edi Rama harxhoi miliona euro për të shpërndarë dekodera televizivë për familjet në nevojë që nuk ...
Reporter | 09-Oct-2019 10:48
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Qeveria e kryeministrit Edi Rama harxhoi miliona euro për të shpërndarë dekodera televizivë për familjet në nevojë që nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved