ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 19:50

Këtë veturë e drejtonte Adem Jashari sa ishte gjallë, publikohet fotografi e rrallë

Këtë veturë e drejtonte Adem Jashari sa ishte gjallë, publikohet fotografi e rrallë
Një fotografi e rrallë e Adem Jasharit po qarkullon nëpër rrjetet sociale, ku shihet komandanti legjendar me një veturë Opel Ascona. Fotografi nuk dihet se ku është bërë megjithatë kjo lë të nënkuptohet se Adem ...
Zeri | 10-Oct-2019 08:31
Një fotografi e rrallë e Adem Jasharit po qarkullon nëpër rrjetet sociale, ku shihet komandanti legjendar me një veturë Opel Ascona. Fotografi nuk dihet se ku është bërë megjithatë kjo lë të nënkuptohet se Adem ...

Fotografi e rrallë e Adem Jasharit me veturë Opel Ascona
Fotografi nuk dihet se ku është bërë megjithatë kjo lë të nënkuptohet se Adem Jashari paska pëlqyer këto vetura gjermane. Më poshtë ju sjellim foton origjinale.
Lajminet | 10-Oct-2019 08:24
Fotografi nuk dihet se ku është bërë megjithatë kjo lë të nënkuptohet se Adem Jashari paska pëlqyer këto vetura gjermane. Më poshtë ju sjellim foton origjinale.

Fotografi e rrallë: Adem Jashari me veturë Opel Ascona
Një fotografi e rrallë e Adem Jasharit po qarkullon nëpër rrjetet sociale, ku shihet komandanti legjendar me një veturë Opel Ascona Fotografi nuk dihet se ku është bërë megjithatë mer këtë ne kuptuam se Adem Jashari ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 08:04
Një fotografi e rrallë e Adem Jasharit po qarkullon nëpër rrjetet sociale, ku shihet komandanti legjendar me një veturë Opel Ascona Fotografi nuk dihet se ku është bërë megjithatë mer këtë ne kuptuam se Adem Jashari ...

UEFA ia mori licencën, FFK heq dorë nga stadiumi i Kosovës
Stadiumi “Adem Jashari” në Mitrovicë ka mbetur nën mëshirën e fatit. Edhe pse ishin paralajmëruar investime për rinovimin e impiantit ato nuk kanë ndodhur dhe situata është përkeqësuar edhe më shumë, tashmë që......
Zeri | 09-Oct-2019 21:54
Stadiumi “Adem Jashari” në Mitrovicë ka mbetur nën mëshirën e fatit. Edhe pse ishin paralajmëruar investime për rinovimin e impiantit ato nuk kanë ndodhur dhe situata është përkeqësuar edhe më shumë, tashmë që......

Ngjarje e pazakontë në Gadime: Një person me armë në dorë 'sillet' në oborrin e Shpellës së Gadimës
Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet një person i cili sillet në oborrin e “Shpellës se Gadimës” me një armë në dorë. Sipas qytetarëve arma dyshohet se nuk është e vërtetë por lodër e cila......
Zeri | 09-Oct-2019 21:11
Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet një person i cili sillet në oborrin e “Shpellës se Gadimës” me një armë në dorë. Sipas qytetarëve arma dyshohet se nuk është e vërtetë por lodër e cila......

Ky person po qëndron në oborrin e Shpellës së Gadimës me armë në dorë
Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet një person i cili sillet në oborrin e “Shpellës se Gadimës” me një armë në dorë. Sipas qytetarëve arma dyshohet se nuk është e vërtetë por lodër e cila duket si të ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 20:56
Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet një person i cili sillet në oborrin e “Shpellës se Gadimës” me një armë në dorë. Sipas qytetarëve arma dyshohet se nuk është e vërtetë por lodër e cila duket si të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved