ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 22:24

Kelmendi: Kurti nuk mund t’i realizoj premtimet e fushatës

Kelmendi: Kurti nuk mund t’i realizoj premtimet e fushatës
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 22:30
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...

Zeka thotë se futja e Behgjet Pacollit në një listë me Nismën ka qenë e gabuar, “sikur ujku me qengjin”
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se Nisma dhe AAK nuk kanë marrë besimin e qytetarëve për shkak të personave ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 22:24
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se Nisma dhe AAK nuk kanë marrë besimin e qytetarëve për shkak të personave ...

Kelmendi: Kurti nuk mund t’i realizoj premtimet e fushatës
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 22:24
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...

Kelmendi: Kurti nuk mund t’i realizoj premtimet e fushatës
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:02
Kreu i partisë Fjala, parti kjo e cila nuk e kaloi pragun zgjedhor në zgjedhjet e 6 tetorit, Gëzim Kelmendi, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Albin Kurti si kryeministër i vendit e ka të pamundur t’i ...

Zeka thotë se futja e Behgjet Pacollit në një listë me Nismën ka qenë e gabuar, “sikur ujku me qengjin”
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se Nisma dhe AAK nuk kanë marrë besimin e qytetarëve për shkak të personave ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 21:32
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se Nisma dhe AAK nuk kanë marrë besimin e qytetarëve për shkak të personave ...

Milaim Zeka e konsideron fitoren e opozitës si ditë të çlirimit, ka fjalë të rënda për shokët që qeverisën
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se i është gëzuar maksimalisht fitores së opozitës dhe se kjo është sikur ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 21:03
Kandidati për kryeministër nga radhët e PEK’ut, Milaim Zeka, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Zeka ndër të tjera thotë se i është gëzuar maksimalisht fitores së opozitës dhe se kjo është sikur ...

Ankohet Gëzim Kelmendi: Ata që falen e agjerojnë nuk më votuan mua por Vetëvendosjen
Kryetari i Partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, në zgjedhjet parlamentare ka arritur t’i marr vetëm 2 mijë e 929 vota. Sipas kësaj, ai nuk ka arritur ta kalojë pragun zgjedhur. E fajin për këtë ia lë votuesve të tij dhe ...
Zeri | 08-Oct-2019 20:47
Kryetari i Partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, në zgjedhjet parlamentare ka arritur t’i marr vetëm 2 mijë e 929 vota. Sipas kësaj, ai nuk ka arritur ta kalojë pragun zgjedhur. E fajin për këtë ia lë votuesve të tij dhe ...

Lici: Leku nuk bën gjithçka, mos u habisni nga Vllaznia!
Suad Lici, drejtor i klubit Vllaznia, është i ftuar në studiot e ABC News, në emisionin Pressing, ku ka komentuar kampionatin e deritanishëm që po bën skuadra e tij. Mes të tjerash, Lici tha se dora e trajneit Mirsad ...
ABCNews | 08-Oct-2019 08:46
Suad Lici, drejtor i klubit Vllaznia, është i ftuar në studiot e ABC News, në emisionin Pressing, ku ka komentuar kampionatin e deritanishëm që po bën skuadra e tij. Mes të tjerash, Lici tha se dora e trajneit Mirsad ...

Mema në fije të perit, dy alternativa për Tiranën
Stoli tek ekipi i Tiranës është një pikëpyetje e madhe. Ardian Mema duket gjithmonë e më larg stolit bardheblu dhe janë shtuar zërat për pasuesin e tij. I ftuar në studiot e ABC Neës, në emisionin Pressing, gazetari ...
ABCNews | 07-Oct-2019 23:12
Stoli tek ekipi i Tiranës është një pikëpyetje e madhe. Ardian Mema duket gjithmonë e më larg stolit bardheblu dhe janë shtuar zërat për pasuesin e tij. I ftuar në studiot e ABC Neës, në emisionin Pressing, gazetari ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved