ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 00:49

Kapërcejnë rrethimin me tela, 3 persona arratisen nga burgu i Zvicrës

Kapërcejnë rrethimin me tela, 3 persona arratisen nga burgu i Zvicrës
Tre burra ishin duke pritur të dëbohen në burgun e Aeroportit në Cyrih, pasi kishin shkelur ligjin e emigracionit dhe integrimit. Ngjarja ka ndoshur të shtunën e kaluar, por është bërë publike sot në mediat vendase. ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 20:39
Tre burra ishin duke pritur të dëbohen në burgun e Aeroportit në Cyrih, pasi kishin shkelur ligjin e emigracionit dhe integrimit. Ngjarja ka ndoshur të shtunën e kaluar, por është bërë publike sot në mediat vendase. ...

Tre persona janë arratisur nga burgu i Aeroportit të Cyrihut
Tre burra ishin duke pritur të dëbohen në burgun e Aeroportit në Cyrih pasi kishin shkel ligjin e emigracionit dhe integrimit. Por këtë të shtunë ata arritën t’i kapërcejnë telat e burgut dhe të iknin nga burgu. Sipas ...
AlbInfo | 10-Oct-2019 17:46
Tre burra ishin duke pritur të dëbohen në burgun e Aeroportit në Cyrih pasi kishin shkel ligjin e emigracionit dhe integrimit. Por këtë të shtunë ata arritën t’i kapërcejnë telat e burgut dhe të iknin nga burgu. Sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved