ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 22:01

‘Jo’ e Holandës, biznesmeni gay: Po s’më lanë t’i lyej buzët lirshëm nuk hymë në BE

‘Jo’ e Holandës, biznesmeni gay: Po s’më lanë t’i lyej buzët lirshëm nuk hymë në BE
Më datë 15 tetor, Këshilli i Ministrave do të diskutojë në Luksemburg në lidhje me zgjerimin dhe do të vendose në mënyrë unanime. Por, edhe pse Komisioni Evropian është pro çeljes së negociatave, Holanda vazhdon të ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 20:01
Më datë 15 tetor, Këshilli i Ministrave do të diskutojë në Luksemburg në lidhje me zgjerimin dhe do të vendose në mënyrë unanime. Por, edhe pse Komisioni Evropian është pro çeljes së negociatave, Holanda vazhdon të ...

Holanda e vendosur për të mos i dhënë ‘dritën jeshile’ Shqipërisë, biznesmeni gay: Po s’më lanë t’i lyej buzët lirshëm nuk hymë në BE
Më datë 15 tetor, Këshilli i Ministrave do të diskutojë në Luksemburg në lidhje me zgjerimin dhe do të vendose në mënyrë unanime. Por, edhe pse Komisioni Evropian është pro çeljes së negociatave, Holanda vazhdon të ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:44
Më datë 15 tetor, Këshilli i Ministrave do të diskutojë në Luksemburg në lidhje me zgjerimin dhe do të vendose në mënyrë unanime. Por, edhe pse Komisioni Evropian është pro çeljes së negociatave, Holanda vazhdon të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved