ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:05

Ja si reagoi Gjermania ndaj zgjedhjeve të Kosovës

Ja si reagoi Gjermania ndaj zgjedhjeve të Kosovës
Thuhet se gazetat gjermane e kane pritur pozitivisht fitoren e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit. Deutsche Welle ka bërë të ditur se Berlini zyrtar është në pritje të koalicionit të ri dhe ende nuk ka dalë me një ...
AlbInfo | 10-Oct-2019 09:01
Thuhet se gazetat gjermane e kane pritur pozitivisht fitoren e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit. Deutsche Welle ka bërë të ditur se Berlini zyrtar është në pritje të koalicionit të ri dhe ende nuk ka dalë me një ...

LDK në pritje të rezultatit zyrtar për të biseduar me LVV
Ende asgjë zyrtare në Kosovë për nisjen e negociatave LVV-LDK për formimin e një koalicioni qeverisë. Haradinaj nuk e sheh veten në pushtet me Kurtin. Tri parti politike kanë bërë ankesa për parregullsi. Lëvizja ...
ABCNews | 08-Oct-2019 16:31
Ende asgjë zyrtare në Kosovë për nisjen e negociatave LVV-LDK për formimin e një koalicioni qeverisë. Haradinaj nuk e sheh veten në pushtet me Kurtin. Tri parti politike kanë bërë ankesa për parregullsi. Lëvizja ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved