ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:55

Haradinaj pret në takim një delegacion të Bundestagut Gjerman

Haradinaj pret në takim një delegacion të Bundestagut Gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj pret sot në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Delegacioni janë pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve të ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 07:34
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj pret sot në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Delegacioni janë pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve të ...

Haradinaj në takim me një delegacion nga Bundestagu gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve të Integruara. Haradinaj ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 09:56
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve të Integruara. Haradinaj ...

Haradinaj takon një delegacion nga Bundestagu gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Mediat ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:56
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Mediat ...

Haradinaj takon një delegacion nga Bundestagu gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara, raporton ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 09:46
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim një delegacion nga Bundestagu gjerman, pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara, raporton ...

Haradinaj sot takon një delegacion nga Bundestagu Gjerman
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, sot pritet të takohet me një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Delegacioni në fjalë është pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 08:24
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, sot pritet të takohet me një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Delegacioni në fjalë është pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menaxhimin e Konfliktit dhe ...

Haradinaj pret në takim një delegacion të Bundestagut Gjerman
Sot me fillim prej orës 09:30, në ndërtesën e Qeverisë, kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj do të pres në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Sipas njoftimit ky delegacion është pjesë e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 07:48
Sot me fillim prej orës 09:30, në ndërtesën e Qeverisë, kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj do të pres në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Sipas njoftimit ky delegacion është pjesë e ...

Ngjarjet e ditës së sotme
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi diskuton lidhur me kompensimin e orëve të humbura nga greva e mësimdhënësve. (Kuvendi i Kosovës, salla N204, 10:00- pamje në ...
Lajminet | 03-Apr-2019 07:49
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi diskuton lidhur me kompensimin e orëve të humbura nga greva e mësimdhënësve. (Kuvendi i Kosovës, salla N204, 10:00- pamje në ...

Haradinaj pret në takim një delegacion të Bundestagut Gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj pret sot në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Delegacioni janë pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve të ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 07:25
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj pret sot në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman. Delegacioni janë pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve të ...

Një delegacion nga Bundestagu gjerman viziton Kosovën
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, pret në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Takimi ...
InFokusi | 10-Oct-2019 07:01
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, pret në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Takimi ...

Haradinaj pret në takim delegacionin gjerman për parandalim të krizave civile
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, SOT pret në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Takimi do ...
Arbresh | 10-Oct-2019 06:38
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, SOT pret në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Takimi do ...

Ngjarjet e datës 10 tetor
Takohen biznesmenët nga Dragashi, Shtërpca dhe Vitia, me ata nga Mitrovica, Vushtrria dhe Zubin Potoku. (Hotel “Palace” Mitrovicë, ora 10:00)
Kosova Press | 09-Oct-2017 23:56
Takohen biznesmenët nga Dragashi, Shtërpca dhe Vitia, me ata nga Mitrovica, Vushtrria dhe Zubin Potoku. (Hotel “Palace” Mitrovicë, ora 10:00)

Në shtëpinë Haradinaj, pinë verë të shtrenjtë pas humbjes
Një nga kandidatët për kryeministër në zgjedhjet e parakohëshme të Kosovës, ishte dhe kryeministri i dorëhequr, Ramsh Haradinaj. Ai nuk fitoi dhe e pranoi publikisht humbjen. Mesa duket, humbjen e këtyre zgjedhjeve, ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
Një nga kandidatët për kryeministër në zgjedhjet e parakohëshme të Kosovës, ishte dhe kryeministri i dorëhequr, Ramsh Haradinaj. Ai nuk fitoi dhe e pranoi publikisht humbjen. Mesa duket, humbjen e këtyre zgjedhjeve, ...

Haradinaj pret në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, nesër do të pres në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. ...
Zeri | 09-Oct-2019 20:18
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, nesër do të pres në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. ...

Haradinaj pret në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, pret nesër në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Takimi ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 19:50
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, pret nesër në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara. Takimi ...

Deputeti socialdemokrat në Bundestag: Kurti t’i shtrijë dorën minoritetit serb
Fitorja e Vetëvendosjes së Albin Kurtit, për Josip Juratovicin, deputetin socialdemokrat në Bundestag, është një fitore e demokracisë. “Një shenjë e mirë për demokratet dhe demokratët e vendit”. Deputeti gjerman i bëri ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 23:13
Fitorja e Vetëvendosjes së Albin Kurtit, për Josip Juratovicin, deputetin socialdemokrat në Bundestag, është një fitore e demokracisë. “Një shenjë e mirë për demokratet dhe demokratët e vendit”. Deputeti gjerman i bëri ...

Pas humbjes së Ramushit, Anita ia “krisë” verë 700 euroshe
Rezultati i zgjedhjeve të fundit në Kosovë rezultoi një disfatë e vërtetë për ish-kryeministrirn Ramush Haradinaj dhe partinë e tij AAK. Por kjo duket se nuk e ka shqetësuar aq shumë bashkëshorten bukuroshe të Rambos, e ...
PortaliOnline | 09-Oct-2019 19:18
Rezultati i zgjedhjeve të fundit në Kosovë rezultoi një disfatë e vërtetë për ish-kryeministrirn Ramush Haradinaj dhe partinë e tij AAK. Por kjo duket se nuk e ka shqetësuar aq shumë bashkëshorten bukuroshe të Rambos, e ...

Deputeti socialdemokrat në Bundestag: Kurti t’i shtrijë dorën minoritetit serb
Fitorja e Vetëvendosjes së Albin Kurtit, për Josip Juratovicin, deputetin socialdemokrat në Bundestag, është një fitore e demokracisë. “Një shenjë e mirë për demokratet dhe demokratët e vendit”. Deputeti gjerman i bëri ...
InFokusi | 08-Oct-2019 23:37
Fitorja e Vetëvendosjes së Albin Kurtit, për Josip Juratovicin, deputetin socialdemokrat në Bundestag, është një fitore e demokracisë. “Një shenjë e mirë për demokratet dhe demokratët e vendit”. Deputeti gjerman i bëri ...

Juratoviç: Kurti t’i shtrijë dorën minoritetit serb
Fitorja e Vetëvendosjes nën Albin Kurtin është për Josip Juratoviçin, socialdemokrat gjerman, deputet në Bundestag, një fitore e demokracisë. “një shenjë e mirë për demokratet dhe demokratët e vendit”. Deputeti gjerman ...
Portalb | 08-Oct-2019 21:58
Fitorja e Vetëvendosjes nën Albin Kurtin është për Josip Juratoviçin, socialdemokrat gjerman, deputet në Bundestag, një fitore e demokracisë. “një shenjë e mirë për demokratet dhe demokratët e vendit”. Deputeti gjerman ...

Juratoviç: Kurti t’i shtrijë dorën minoritetit serb
Fitorja e Vetëvendosjes nën Albin Kurtin është për Josip Juratoviçin, socialdemokrat gjerman, deputet në Bundestag, një fitore e demokracisë. “një shenjë e mirë për demokratet dhe demokratët e vendit”. Deputeti gjerman ...
Alsat-M | 08-Oct-2019 20:03
Fitorja e Vetëvendosjes nën Albin Kurtin është për Josip Juratoviçin, socialdemokrat gjerman, deputet në Bundestag, një fitore e demokracisë. “një shenjë e mirë për demokratet dhe demokratët e vendit”. Deputeti gjerman ...

Bashkëshortja e Haradinajt ngushëllohet me një shishe verë të shtrenjtë
Ramush Haradinaj ishte një ndër kryeministrat më të përfolur i viteve të fundit në Kosovë për shkak të vendimeve që mori qeveria e tij, por edhe nga raportet që ngriti me kundërshtarët politikë. Megjithatë, gjatë ...
EkonomiaOnline | 08-Oct-2019 15:51
Ramush Haradinaj ishte një ndër kryeministrat më të përfolur i viteve të fundit në Kosovë për shkak të vendimeve që mori qeveria e tij, por edhe nga raportet që ngriti me kundërshtarët politikë. Megjithatë, gjatë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved