ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 23:53

Ndryshime në Pankinë, Solskjaer drejt largimit

Ndryshime në Pankinë, Solskjaer drejt largimit
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...
Top Channel | 10-Oct-2019 00:29
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...

“Kur Fenomeni shkeli në Old Trafford, ndeshja kishte mbaruar!”
Ish-mbrojtësi i Manchester United, Mikael Silvestre, ka kujtuar sfidën e Champions League mes “Djajve të Kuq” dhe Real Madridit, në sezonin 2002/03. Kjo sfidë ishte e vlefshme për çerekfinalet e kompeticionit më elitar ...
ABCNews | 09-Oct-2019 22:39
Ish-mbrojtësi i Manchester United, Mikael Silvestre, ka kujtuar sfidën e Champions League mes “Djajve të Kuq” dhe Real Madridit, në sezonin 2002/03. Kjo sfidë ishte e vlefshme për çerekfinalet e kompeticionit më elitar ...

Guardiola: Nuk do ta shisja këtë futbollist as për 500 milionë euro
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk do ta shiste mesfushorin e ri, Phil Foden as për 500 milionë euro, transmeton zeri.info 19-vjeçari ka ardhur nga akademia e klubit anglez, derisa është në garë ...
Zeri | 10-Oct-2019 09:49
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk do ta shiste mesfushorin e ri, Phil Foden as për 500 milionë euro, transmeton zeri.info 19-vjeçari ka ardhur nga akademia e klubit anglez, derisa është në garë ...

Ndryshime në Pankinë, Solskjaer drejt largimit
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...
InFokusi | 10-Oct-2019 09:35
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...

Unitedi i ka humbur të gjitha karakteret e forta
Ish-portieri i Manchester Unitedit, Edwin van der Sar thotë se të gjitha karakteret e forta janë zhdukur nga klubi anglez, derisa “djajtë e kuq” po vuajnë që të arrijnë nivelet e larta, transmeton zeri.info Manchester ...
Zeri | 10-Oct-2019 08:31
Ish-portieri i Manchester Unitedit, Edwin van der Sar thotë se të gjitha karakteret e forta janë zhdukur nga klubi anglez, derisa “djajtë e kuq” po vuajnë që të arrijnë nivelet e larta, transmeton zeri.info Manchester ...

Solskjaeri afër shkarkimit, ky trajner ka këtë kusht për t’iu bashkuar klubit
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme. Allegri për momentin është pa ndonjë klub pasi u largua ...
Arbresh | 10-Oct-2019 08:31
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme. Allegri për momentin është pa ndonjë klub pasi u largua ...

“Pepe ndër më të mirët, tek Arsenali do të jetë lider!”
Nicolas Pepe u transferua tek Arsenali këtë verë për plot 72 milionë paundë, duke u bërë blerja më e shtrenjtë në historinë e klubit londinez. Megjithatë, sulmuesi nga Bregu i Fildishtë nuk ka arritur ende të dalë te ...
ABCNews | 09-Oct-2019 16:56
Nicolas Pepe u transferua tek Arsenali këtë verë për plot 72 milionë paundë, duke u bërë blerja më e shtrenjtë në historinë e klubit londinez. Megjithatë, sulmuesi nga Bregu i Fildishtë nuk ka arritur ende të dalë te ...

Allegri tregon kushtin për t’iu bashkuar Manchester Unitedit
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme.
Kosova Press | 09-Oct-2019 23:11
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme.

Zi e më zi për Unitedin, kjo gjë nuk i kishte ndodhur që 12 vjet
Ekipi i Ole Gunnar Solskjaerit ka shënuar më pak gola në Premierligë se çdo skuadër tjetër e Manchester Unitedit në 12 vite, transmeton zeri.info Vetëm nëntë gola të shënuara në tetë ndeshje është një tjetër......
Zeri | 09-Oct-2019 19:00
Ekipi i Ole Gunnar Solskjaerit ka shënuar më pak gola në Premierligë se çdo skuadër tjetër e Manchester Unitedit në 12 vite, transmeton zeri.info Vetëm nëntë gola të shënuara në tetë ndeshje është një tjetër......

Allegri i jep ultimatum Unitedit
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer. Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express, përcjellë gazeta Koha. ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 17:55
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer. Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express, përcjellë gazeta Koha. ...

Man Utd gjen trajnerin e ri
Starti i dobët në Premierligë, dy fitore në tetë ndeshje dhe renditja në vendin e 12, kanë bërë që ‘Djajtë e Kuq’ ta mendojnë shkarkimin e trajnerit norvegjez. Manchester United vazhdon të vuaj në gjetjen e një trajneri ...
Lajminet | 09-Oct-2019 17:32
Starti i dobët në Premierligë, dy fitore në tetë ndeshje dhe renditja në vendin e 12, kanë bërë që ‘Djajtë e Kuq’ ta mendojnë shkarkimin e trajnerit norvegjez. Manchester United vazhdon të vuaj në gjetjen e një trajneri ...

Allegri i jep ultimatum Unitedit
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express. Norvegjezi pritet të ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 16:52
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express. Norvegjezi pritet të ...

Allegri i jep ultimatum Unitedit
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit. Norvegjezi pritet të shkarkohet nga posti i ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 16:45
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit. Norvegjezi pritet të shkarkohet nga posti i ...

“Pogba është klas, United e ka të vështirë Champions-in”
Fantazisti i Manchester United, Juan Mata, ka folur sot për Sky Sport, ku ka prekur disa tema delikate rreth “Djajve të Kuq”. United po kalon një moment shumë të vështirë dhe këtë gjë e ka pranuar dhe Juan Mata. Për ...
ABCNews | 08-Oct-2019 21:37
Fantazisti i Manchester United, Juan Mata, ka folur sot për Sky Sport, ku ka prekur disa tema delikate rreth “Djajve të Kuq”. United po kalon një moment shumë të vështirë dhe këtë gjë e ka pranuar dhe Juan Mata. Për ...

Allegri i jep ultimatum Unitedit
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express. Norvegjezi pritet të ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 16:35
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express. Norvegjezi pritet të ...

Rënia e Ole Gunar Solskjaerit, tani ka kundër edhe lojtarët e Junajtidit
Ole Gunar Solskjaer nuk po kalon orë të mira te Mançester Junajtidi. Tekniku norvegjez, që pasoi Murinjon dhjetorin e shkuar, po dështon të marrë rezultate në këtë sezon me “Djajtë e Kuq” që vijojnë të lënë pikë javë ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 18:21
Ole Gunar Solskjaer nuk po kalon orë të mira te Mançester Junajtidi. Tekniku norvegjez, që pasoi Murinjon dhjetorin e shkuar, po dështon të marrë rezultate në këtë sezon me “Djajtë e Kuq” që vijojnë të lënë pikë javë ...

Ky është kushti i Allegrit për Man Utd
Ish trajneri i Juventusit aktualisht është i papunë që pas largimit nga Torino pas përfundimit të sezonit të kaluar, dhe raportohet se ai mund të bëhet trajneri i ri i Manchester United. Ole Gunnar Solskjar vazhdon të ...
Lajminet | 09-Oct-2019 16:18
Ish trajneri i Juventusit aktualisht është i papunë që pas largimit nga Torino pas përfundimit të sezonit të kaluar, dhe raportohet se ai mund të bëhet trajneri i ri i Manchester United. Ole Gunnar Solskjar vazhdon të ...

Allegri në Premierligë, te skuadra e njohur
Një emër tjetër i madh mund t’i rikthehet bankinës, pak muaj pas largimit prej saj. Bëhet fjalë për ish trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegrin, që karrierën mund ta vazhdojë në Premierligë. Media e madhe angleze ...
Albportali | 09-Oct-2019 14:29
Një emër tjetër i madh mund t’i rikthehet bankinës, pak muaj pas largimit prej saj. Bëhet fjalë për ish trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegrin, që karrierën mund ta vazhdojë në Premierligë. Media e madhe angleze ...

Allegri në Premierligë, te skuadra e njohur
Bëhet fjalë për ish trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegrin, që karrierën mund ta vazhdojë në Premierligë. Media e madhe angleze ‘Daily Mail’ nuk ka dyshime, duke shkruar se Allegri është trajneri i përkryer për ...
Lajminet | 08-Oct-2019 23:31
Bëhet fjalë për ish trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegrin, që karrierën mund ta vazhdojë në Premierligë. Media e madhe angleze ‘Daily Mail’ nuk ka dyshime, duke shkruar se Allegri është trajneri i përkryer për ...

Problemet tek United, projektohen dy përforcime në janar
Manchester United po kalon një moment për t’u harruar. Pas 8 javëve kampionat, “Djajtë e Kuq” e shohin veten vetëm 2 pikë larg zonës së ftohtë të tabelës, një situatë aspak e përshtatshme për një nga klubet më të mëdha ...
ABCNews | 08-Oct-2019 18:38
Manchester United po kalon një moment për t’u harruar. Pas 8 javëve kampionat, “Djajtë e Kuq” e shohin veten vetëm 2 pikë larg zonës së ftohtë të tabelës, një situatë aspak e përshtatshme për një nga klubet më të mëdha ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved