ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 00:39

"Gafë e madhe, ishte skandaloze përmbajtja", Sali Berisha bën reagimin e ashpër ndaj letrës së ministreve të kabinetit Rama drejtuar Holandës

"Gafë e madhe, ishte skandaloze përmbajtja", Sali Berisha bën reagimin e ashpër ndaj letrës së ministreve të kabinetit Rama drejtuar Holandës
Postuar: 10/10/2019 - 21:18 Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka reaguar për letrën që ministret e kabinetit Rama i dërguan Holandës që i kërkuan që të mbështesë Shqipërinë për hapjen e ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 21:20
Postuar: 10/10/2019 - 21:18 Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka reaguar për letrën që ministret e kabinetit Rama i dërguan Holandës që i kërkuan që të mbështesë Shqipërinë për hapjen e ...

Letra e ministreve shqiptare drejtuar Holandës/ Sali Berisha: Gafë e madhe në formë dhe substancë
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për letrën që ministret e kabinetit Rama i dërguan Holandës pak ditë të më parë, ndërsa kërkuan prej saj, që të mbështesë Shqipërinë për hapjen e negociatave me Bashkimin ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 20:57
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për letrën që ministret e kabinetit Rama i dërguan Holandës pak ditë të më parë, ndërsa kërkuan prej saj, që të mbështesë Shqipërinë për hapjen e negociatave me Bashkimin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved