ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:36

Aktivistët e Vetëvendosjes në revansh ndaj “tradhtarëve”: Largohuni nga Kosova. Albin Kurti e justifikon si “liri e shprehjes”

Aktivistët e Vetëvendosjes në revansh ndaj “tradhtarëve”: Largohuni nga Kosova. Albin Kurti e justifikon si “liri e shprehjes”
TemA Në Kosovë është ndezur një debat kundër aktivistëve të Vetwvendosjes, të cilët një ditë pas shpalljes si fitues të partisë së tyre, kanë nisur të kërcënojnë ish- pjeswtarë të partisë së tyre që u ndanë nga ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 18:42
TemA Në Kosovë është ndezur një debat kundër aktivistëve të Vetwvendosjes, të cilët një ditë pas shpalljes si fitues të partisë së tyre, kanë nisur të kërcënojnë ish- pjeswtarë të partisë së tyre që u ndanë nga ...

Ahmeti i përgjigjet Zybës: Nuk e kam synim azilin në asnjë shtet, nuk ua kam pasur frikën kërcënuesve në asnjë rrethanë
Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga Kosova. Përmes një shkrimi në Facebook, ai ka pohuar se nuk ua ka pasur frikën kërcënuesve në asnjë rrethanë, e aq më pak ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 22:02
Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti ka thënë se nuk e ka ndërmend të largohet nga Kosova. Përmes një shkrimi në Facebook, ai ka pohuar se nuk ua ka pasur frikën kërcënuesve në asnjë rrethanë, e aq më pak ...

Fisnik Ismaili dëshiron të kthehet në Vetëvendosje, por ka një kusht
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer në ...
IliriaNews | 10-Oct-2019 10:32
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer në ...

Fisnik Ismaili me mundësi kthimi në Vetëvendosje, por ka një kusht të çuditshëm!
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili ka një ide të re për mundësinë e kthimit në Lëvizjen Vetëvendosje. Një miku i tij ka publikuar një status se nëse mund të bëhen 10 mijë shqiptarë që mund t’ia mbushin ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 10:04
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili ka një ide të re për mundësinë e kthimit në Lëvizjen Vetëvendosje. Një miku i tij ka publikuar një status se nëse mund të bëhen 10 mijë shqiptarë që mund t’ia mbushin ...

Fisnik Ismaili dëshiron të kthehet në Vetëvendosje, por ka një kusht
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer në ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 10:04
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer në ...

Fisnik Ismaili dëshiron të kthehet në Vetëvendosje, por ka një kusht
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer ...
Zeri | 10-Oct-2019 09:56
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer ...

Fisnik Ismaili dëshiron të kthehet në Vetëvendosje, por ka një kusht
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer në ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:46
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë ‘like’ për t’u kthyer në ...

Fisnik Ismaili dëshiron të kthehet në Vetëvendosje, por ka një kusht interesant
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë like për t’u kthyer në ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 09:43
Ish-deputeti i Vetëvendosjes, dhe i PSD-së, Fisnik Ismaili tani që sipas të gjithave gjasave ka mbetur jashtë Kuvendit, ka nisur një sfidë të re në rrjetin social Facebook. Ai po kërkon 10 mijë like për t’u kthyer në ...

PSD-së i bien krahët, pëson debakël
Ish-deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), tashmë pjesë e Partisë Socialdemokrate (PSD), rrezikojnë të mos kenë asnjë ulëse në Kuvendin e Kosovës. Në bazë të rezultateve të deritanishme të KQZ-së, koalicioni AAK – PSD ...
InFokusi | 10-Oct-2019 08:21
Ish-deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), tashmë pjesë e Partisë Socialdemokrate (PSD), rrezikojnë të mos kenë asnjë ulëse në Kuvendin e Kosovës. Në bazë të rezultateve të deritanishme të KQZ-së, koalicioni AAK – PSD ...

PSD-së i bien krahët, pëson debakël
Ish-deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), tashmë pjesë e Partisë Socialdemokrate (PSD), rrezikojnë të mos kenë asnjë ulëse në Kuvendin e Kosovës. Në bazë të rezultateve të deritanishme të KQZ-së, koalicioni......
Zeri | 10-Oct-2019 07:58
Ish-deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), tashmë pjesë e Partisë Socialdemokrate (PSD), rrezikojnë të mos kenë asnjë ulëse në Kuvendin e Kosovës. Në bazë të rezultateve të deritanishme të KQZ-së, koalicioni......

Shpend Ahmeti, Sali Zybës: Nuk do të kërkojë azil, s’ta kam frikën se të njoh mirë
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se nuk e ka në plan të kërkojë azil diku. Kjo si përgjigjje për deklaratën e anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, i cili e kërcënoi Ahmetin. Postimi i ...
PortaliOnline | 10-Oct-2019 07:28
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se nuk e ka në plan të kërkojë azil diku. Kjo si përgjigjje për deklaratën e anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Sali Zyba, i cili e kërcënoi Ahmetin. Postimi i ...

Fisnik Ismajli paralajmëron kthimin e tij në Vetëvendosje
Fisnik Ismajli, ish anëtar i PSD, ka paralajmëruar kthimin e tij në Vetëvendosje, shkruan gazeta inFokus. Nexhmedin Kalisi ka bërë një postim në llogarinë e tij se a mund të bëhen 10000 shqiptarë që Isamili të kthehet ...
InFokusi | 10-Oct-2019 01:06
Fisnik Ismajli, ish anëtar i PSD, ka paralajmëruar kthimin e tij në Vetëvendosje, shkruan gazeta inFokus. Nexhmedin Kalisi ka bërë një postim në llogarinë e tij se a mund të bëhen 10000 shqiptarë që Isamili të kthehet ...

Frashër Krasniqi: Aktivistët e VV-së po më drejtohen me shprehjet “Kemi me ju zhbi prej k’tuhi”
Frashër Krasniqi, anëtari i PSD-së, ka thënë se aktivistët e VV-së po ju drejtohen me shprehjet “ Kemi me ju zhbi prej këtu dhe këta janë arsyeja pse ai do të vazhdojë të jetë pjesë e politikës, shkruan gazeta inFokus. ...
InFokusi | 09-Oct-2019 23:00
Frashër Krasniqi, anëtari i PSD-së, ka thënë se aktivistët e VV-së po ju drejtohen me shprehjet “ Kemi me ju zhbi prej këtu dhe këta janë arsyeja pse ai do të vazhdojë të jetë pjesë e politikës, shkruan gazeta inFokus. ...

Shpend Ahmeti i përgjigjet Salih Zybës, thotë që nuk ja u ka frikën kërcënuesve e sidomos atyre që i njeh
Salil Zyba, kandidat i Vetëvendosjes për deputet ditë më parë shkruajti një status në Facebook, në drejtim të ish-bashkëpartiakut të tij, Shpend Ahmetit. Statusi i tij, u cilësua si kërcënim ndaj Ahmetit, pasi i thoshte ...
InFokusi | 09-Oct-2019 22:23
Salil Zyba, kandidat i Vetëvendosjes për deputet ditë më parë shkruajti një status në Facebook, në drejtim të ish-bashkëpartiakut të tij, Shpend Ahmetit. Statusi i tij, u cilësua si kërcënim ndaj Ahmetit, pasi i thoshte ...

Ahmeti: Jam krenar që jam qytetar i Republikës së Kosovës
Kryetari i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje se ai duhet të kërkoi azil në shtetit tjetër sipas tyre pas rezultatit të zgjedhjeve. Me këtë rast ...
Gazeta Monitor | 09-Oct-2019 22:16
Kryetari i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje se ai duhet të kërkoi azil në shtetit tjetër sipas tyre pas rezultatit të zgjedhjeve. Me këtë rast ...

?Ahmeti i përgjigjet Zybës: Nuk ia kam pas frikën kërcënuesve në asnjë rrethanë
Kryetari i Prishtinës dhe kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti i është përgjigjur zyrtarit të Vetëvendosjes, Salih Zyba, duke pohuar se nuk ia ka pas frikën kërcënuesve në asnjë rrethanë, e aq më pak disave që i njeh mirë.
Kosova Press | 09-Oct-2019 21:50
Kryetari i Prishtinës dhe kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti i është përgjigjur zyrtarit të Vetëvendosjes, Salih Zyba, duke pohuar se nuk ia ka pas frikën kërcënuesve në asnjë rrethanë, e aq më pak disave që i njeh mirë.

Ahmeti i përgjigjet Sali Zybës: Jam qytetar krenar i Republikës së Kosovës
Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku do të jetojë ka të......
Zeri | 09-Oct-2019 21:43
Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku do të jetojë ka të......

Ahmeti i përgjigjet Sali Zybës: Jam qytetar krenar i Republikës së Kosovës
Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku do të jetojë ka të ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 21:43
Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Salih Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku do të jetojë ka të ...

Kështu i përgjigjet Shpend Ahmeti, Sali Zybës
Kryetari i Prishtinës dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Sali Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku do të ...
Arbresh | 09-Oct-2019 21:36
Kryetari i Prishtinës dhe i PSD-së, Shpend Ahmeti i është përgjigjur ish-deputetit të Vetëvendosjes Sali Zyba që të martën kërcënoi Ahmetin me rrëzim nga posti i kryetarit të kryeqytetit dhe tha se “vendin ku do të ...

Ahmeti: Jam krenar që jam qytetar i Republikës së Kosovës
Kryetari i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje se ai duhet të kërkoi azil në shtetit tjetër sipas tyre pas rezultatit të zgjedhjeve. Me këtë rast ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 21:32
Kryetari i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje se ai duhet të kërkoi azil në shtetit tjetër sipas tyre pas rezultatit të zgjedhjeve. Me këtë rast ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved