ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 00:24

Fifi zhvishet më shumë se zakonisht në fotot e fundit

Fifi zhvishet më shumë se zakonisht në fotot e fundit
Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi ka ardhur me një fotosesion më ndryshe se zakonisht. Atë nuk jemi mësuar ta shohim duke pozuar provokative, e në pikërisht këto foto të postuar ka zgjedhur të shfaqet ...
Arbresh | 10-Oct-2019 00:59
Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi ka ardhur me një fotosesion më ndryshe se zakonisht. Atë nuk jemi mësuar ta shohim duke pozuar provokative, e në pikërisht këto foto të postuar ka zgjedhur të shfaqet ...

E rrallë: Rudina Xhunga jep e “zhveshur “ një mesazh për kancerin e gjirit!
Rudina Xhunga ka zgjedhur t`I bashkohet fushatës sensibilizuese për ndërgjegjësimin ndaj kancerit të gjirit. Vetëm se moderatorja këtë e bëri e zhveshur dhe e mbuluar vetëm me një peshqir, ndërsa jepte shembullin e saj ...
Bordo | 10-Oct-2019 00:23
Rudina Xhunga ka zgjedhur t`I bashkohet fushatës sensibilizuese për ndërgjegjësimin ndaj kancerit të gjirit. Vetëm se moderatorja këtë e bëri e zhveshur dhe e mbuluar vetëm me një peshqir, ndërsa jepte shembullin e saj ...

Fifi zhvishet më shumë se zakonisht në fotot e fundit
Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi ka ardhur me një fotosesion më ndryshe se zakonisht, shkruan . Atë nuk jemi mësuar ta shohim duke pozuar provokative, e në pikërisht këto foto të postuar ka zgjedhur të ...
Lajminet | 10-Oct-2019 00:00
Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi ka ardhur me një fotosesion më ndryshe se zakonisht, shkruan . Atë nuk jemi mësuar ta shohim duke pozuar provokative, e në pikërisht këto foto të postuar ka zgjedhur të ...

Motrat Kardashian i kemi parë në plazh, po nënën, Kris, e kishit parë si dukej e re me rrobebanjo?
Kim Kardashian nuk e ka problem fare të tregojë format e saj, madje mund të themi se pozat ku ekspozon trupin janë të preferuarat e yllit të reality-t! Por së fundi, ajo ka postuar një tjetër lloj fotografie: atë të së ...
Bordo | 09-Oct-2019 23:57
Kim Kardashian nuk e ka problem fare të tregojë format e saj, madje mund të themi se pozat ku ekspozon trupin janë të preferuarat e yllit të reality-t! Por së fundi, ajo ka postuar një tjetër lloj fotografie: atë të së ...

Vlora Çitaku publikon një foto të rrallë të prindërve
Vlora Çitaku e ka ndarë me ndjekësit një foto të rrallë. Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve, shkruan lajmi.net. ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 22:23
Vlora Çitaku e ka ndarë me ndjekësit një foto të rrallë. Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve, shkruan lajmi.net. ...

Arta Nitaj merr vëmendje me një tjetër fotografi atraktive nga Dubai
Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj, është ndër emrat që përflitet më së shumti në showbizzin shqiptar. Këto ditë, bukuroshja nga Peja ka nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, më saktësisht në Dubai. Meqenëse ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 22:09
Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj, është ndër emrat që përflitet më së shumti në showbizzin shqiptar. Këto ditë, bukuroshja nga Peja ka nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, më saktësisht në Dubai. Meqenëse ...

Shikoni si duket Luana para fillimit të emisionit
Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është duke u përgatitur për fillimin e sezonit të ri të emisionit të saj. “Shiko kush luan” pritet të fillojë se shpejti në Shqipëri dhe duket se Luana Vjollca ka vendosur që ...
Arbresh | 09-Oct-2019 22:16
Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është duke u përgatitur për fillimin e sezonit të ri të emisionit të saj. “Shiko kush luan” pritet të fillojë se shpejti në Shqipëri dhe duket se Luana Vjollca ka vendosur që ...

Luana Vjollca më tërheqëse se kurrë në këtë video, ka një pyetje për ndjekësit
Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet joshëse, shkruan . Në këtë postim ajo ka zbuluar disa nga pjesët e trupit dhe e ka dëshmuar edhe njëherë sa ...
Lajminet | 09-Oct-2019 22:02
Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet joshëse, shkruan . Në këtë postim ajo ka zbuluar disa nga pjesët e trupit dhe e ka dëshmuar edhe njëherë sa ...

Kylie Jenner dëshironte një fëmijë të dytë me Travis Scott para ndarjes së tyre
Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” dhe reperi “jo”. ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 21:25
Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” dhe reperi “jo”. ...

Kaq Luana duket Luana para fillimit të emisionit
Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është duke u përgatitur për fillimin e sezonit të ri të emisionit të saj. “Shiko kush luan” pritet të fillojë se shpejti në Shqipëri dhe duket se Luana Vjollca ka vendosur që ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 21:54
Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është duke u përgatitur për fillimin e sezonit të ri të emisionit të saj. “Shiko kush luan” pritet të fillojë se shpejti në Shqipëri dhe duket se Luana Vjollca ka vendosur që ...

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në vend-origjinën e familjes së saj
Siç dihet, babai i Kim, Robert Kardashian (1944-2003) ishte me origjine armene, brezi i trete, nga rajoni i Karakale (sot: Merkezkarakale). Ne kete event, Kardashian kishte veshur nje fustan te ngushte bezhe. Pagezimi u ...
ikub.al | 08-Oct-2019 20:41
Siç dihet, babai i Kim, Robert Kardashian (1944-2003) ishte me origjine armene, brezi i trete, nga rajoni i Karakale (sot: Merkezkarakale). Ne kete event, Kardashian kishte veshur nje fustan te ngushte bezhe. Pagezimi u ...

Pas largimit nga Klan, Ermal Mamaqi po bën gati hakmarrjen?
Por duket se largimi nga Klan dhe zevendesimi i tij dhe show-t te tij me Klanfornian e Marines dhe Turjanit, nuk eshte kaperdire lehte nga ai qe duket se ka nisur revanshin, promovimin e Portokallise, show-n tjeter qe ...
ikub.al | 08-Oct-2019 20:27
Por duket se largimi nga Klan dhe zevendesimi i tij dhe show-t te tij me Klanfornian e Marines dhe Turjanit, nuk eshte kaperdire lehte nga ai qe duket se ka nisur revanshin, promovimin e Portokallise, show-n tjeter qe ...

Vlora Çitaku publikon një foto të rrallë të prindërve
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve, shkruan lajmi.net. Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë ...
Arbresh | 09-Oct-2019 21:50
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve, shkruan lajmi.net. Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë ...

Anjeza Shahini nuk do të konkurrojë më
Pjesemarrese thuajse e rregullt ne eventet me te rendesishme te muzikes, ajo shenon disa prezantime, ne disa prej tyre. Por duket se me kaq, eshte mbyllur edhe misioni i saj si kengetare. Kete e ka pohuar vete ajo ...
ikub.al | 08-Oct-2019 09:37
Pjesemarrese thuajse e rregullt ne eventet me te rendesishme te muzikes, ajo shenon disa prezantime, ne disa prej tyre. Por duket se me kaq, eshte mbyllur edhe misioni i saj si kengetare. Kete e ka pohuar vete ajo ...

Vlora Çitaku publikon një foto të rrallë të prindërve
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve, shkruan . Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më ...
Lajminet | 09-Oct-2019 21:32
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve, shkruan . Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më ...

Loredana Zefi vë në pah linjat trupore, tregon se nuk bën palestër dhe se nuk ka operacione plastike
Rap – artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Biondja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të komentohet për ndarjen nga ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:45
Rap – artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Biondja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të komentohet për ndarjen nga ...

Nuk e mbajti dot Valeri apo nuk “ngjitej” dot Alba? Balerina flet për momentin e sikletshëm
Balerian e Klan, Alba Hoxha është përballur me një moment të sikletshëm teksa realizonte numrin me Valerin që konkurron në “Dance With Me”. Alba ka shpërndarë momentin ku tenton të ngrihet në shpatullat e Valerit, por ...
Politiko | 09-Oct-2019 21:03
Balerian e Klan, Alba Hoxha është përballur me një moment të sikletshëm teksa realizonte numrin me Valerin që konkurron në “Dance With Me”. Alba ka shpërndarë momentin ku tenton të ngrihet në shpatullat e Valerit, por ...

Miriam Cani tregoi unazën e martesës, dhe ne u bëmë xheloze!
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj lidhën kurorë vetëm përpara pak muajsh në Maldive; ceremonia ishte private dhe shumë pak detaje nxorri cifti në publik për të. Por së fundi, Miriami na tregoi dhe dicka tjetër: unazën e ...
Bordo | 09-Oct-2019 20:39
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj lidhën kurorë vetëm përpara pak muajsh në Maldive; ceremonia ishte private dhe shumë pak detaje nxorri cifti në publik për të. Por së fundi, Miriami na tregoi dhe dicka tjetër: unazën e ...

Albumi i Dua Lipës shpallet më i suksesshmi
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare arriti shifrën e 100 milionë klikimeve më këngën “New Rules” dhe renditjes në vend të parë të “Offical UK Top Charts”, ajo ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 11:39
Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare arriti shifrën e 100 milionë klikimeve më këngën “New Rules” dhe renditjes në vend të parë të “Offical UK Top Charts”, ajo ...

Selena Gomez publikon foto pa grim, komplimentohet për dukjen nga fansat
Këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës në botë. Gomez, e cila u bë personi i katërt më i ndjekur në Instagram me mbi 157 milionë ndjekës pas ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:00
Këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës në botë. Gomez, e cila u bë personi i katërt më i ndjekur në Instagram me mbi 157 milionë ndjekës pas ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved