ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 22:01

E ngatërruan si manjakun seksual të “Don Boskos”, 8 orët e tmerrit në polici të 72-vjeçarit, vajza e tij alarmoi spitalin

E ngatërruan si manjakun seksual të “Don Boskos”, 8 orët e tmerrit në polici të 72-vjeçarit, vajza e tij alarmoi spitalin
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes veprimet e policisë së Tiranës, e cila për 8 orë me radhë ka terrorizuar një 72-vjeçar dhe familjen e tij, pasi dyshonte se ai ishte manjak seksual. Në fillim të muajit korrik ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:54
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes veprimet e policisë së Tiranës, e cila për 8 orë me radhë ka terrorizuar një 72-vjeçar dhe familjen e tij, pasi dyshonte se ai ishte manjak seksual. Në fillim të muajit korrik ...

Fiks Fare/ E ngatërruan si manjak seksual, 8 orët e tmerrit në polici të 72-vjeçarit
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes veprimet e policisë së Tiranës, e cila për 8 orë me radhë ka terrorizuar një 72-vjeçar dhe familjen e tij, pasi dyshonte se ai ishte manjak seksual.
Top Channel | 10-Oct-2019 20:46
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes veprimet e policisë së Tiranës, e cila për 8 orë me radhë ka terrorizuar një 72-vjeçar dhe familjen e tij, pasi dyshonte se ai ishte manjak seksual.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved