ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 22:42

Droga e bën gjoksin e tij të rritet, kompania urdhëroi të paguante 8 miliardë dollarë…

Droga e bën gjoksin e tij të rritet, kompania urdhëroi të paguante 8 miliardë dollarë…
Droga e bën gjoksin e tij të rritet, J&J urdhëroi të paguante 8 miliard, ai do të duhet të paguajë 8 miliard dollarë dëme për një burrë që përdori ilaçin antipsikotik Risperdal si fëmijë dhe kishte gjinekomasti, ose ...
Standard | 10-Oct-2019 09:57
Droga e bën gjoksin e tij të rritet, J&J urdhëroi të paguante 8 miliard, ai do të duhet të paguajë 8 miliard dollarë dëme për një burrë që përdori ilaçin antipsikotik Risperdal si fëmijë dhe kishte gjinekomasti, ose ...

Ilaçi shkaktoi efekte anësore, kompania farmaceutike gjobitet me 8 miliardë dollarë
Një gjykatë në Pensilvani e dënoi kompaninë amerikane Johnson & Johnson, me një gjobë marramendëse: 8 miliardë dollarë dëmshpërblim duhet t`i paguajë ajo një 26 vjeçari i cili ka përdorur që fëmijë ilaçin e saj ...
Arbresh | 10-Oct-2019 06:28
Një gjykatë në Pensilvani e dënoi kompaninë amerikane Johnson & Johnson, me një gjobë marramendëse: 8 miliardë dollarë dëmshpërblim duhet t`i paguajë ajo një 26 vjeçari i cili ka përdorur që fëmijë ilaçin e saj ...

Tetë miliardë dollarë gjobë për ”Johnson & Johnson” për dëm ndaj një pacienti
Një gjykatë në shtetin e Philadelphia urdhëroi kompaninë ”Johnson & Johnson” të paguante 8 miliardë dollarë dëme ndaj një burri, i cili kishte përdorur që fëmijw ilaçin antipsikotik Risperdal.
Kosova Press | 09-Oct-2019 14:25
Një gjykatë në shtetin e Philadelphia urdhëroi kompaninë ”Johnson & Johnson” të paguante 8 miliardë dollarë dëme ndaj një burri, i cili kishte përdorur që fëmijw ilaçin antipsikotik Risperdal.

Ilaçet ia rritën gjoksin, amerikani fiton 8 miliardë dollarë në gjykatë Kompania amerikane për prodhimin e ilaçeve, Johnson & Johnson, është urdhëruar t’ia paguajë 8 miliardë dollar një burri, i cili ishte ankuar se nuk ishte paralajmëruar që një..
Kompania amerikane për prodhimin e ilaçeve, Johnson & Johnson, është urdhëruar t’ia paguajë 8 miliardë dollar një burri, i cili ishte ankuar se nuk ishte paralajmëruar që një ilaç anti-psikotik mund t’ia rriste gjoksin. ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 10:14
Kompania amerikane për prodhimin e ilaçeve, Johnson & Johnson, është urdhëruar t’ia paguajë 8 miliardë dollar një burri, i cili ishte ankuar se nuk ishte paralajmëruar që një ilaç anti-psikotik mund t’ia rriste gjoksin. ...

Ilaçet ia rritën gjoksin, amerikani fiton 8 miliardë dollarë në gjykatë
Kompania amerikane për prodhimin e ilaçeve, Johnson & Johnson, është urdhëruar t’ia paguajë 8 miliardë dollar një burri, i cili ishte ankuar se nuk ishte paralajmëruar që një ilaç anti-psikotik mund t’ia rriste gjoksin. ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 10:07
Kompania amerikane për prodhimin e ilaçeve, Johnson & Johnson, është urdhëruar t’ia paguajë 8 miliardë dollar një burri, i cili ishte ankuar se nuk ishte paralajmëruar që një ilaç anti-psikotik mund t’ia rriste gjoksin. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved