ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 22:42

“Dosja e fasadave të Ramës”, dëshmia bombë e Metës: Kam plot të tjera, një ditë do i çoj në Arkivën e Shtetit

“Dosja e fasadave të Ramës”, dëshmia bombë e Metës: Kam plot të tjera, një ditë do i çoj në Arkivën e Shtetit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:09
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Meta tregon “shansin e artë”: Ka një mundësi për të ndihmuar vendin dhe të huajt
Presidenti Meta nga studio e emisionit “Open” në TCH e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:02
Presidenti Meta nga studio e emisionit “Open” në TCH e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur ...

A do ta shpërndajë Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti Meta
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:54
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...

A po mendon mandatin e dytë? Meta: Jam për një mision historik
Presidenti Meta i është përgjigjur sot pyetjes nëse po mendon ose jo një mandat të dytë në krye të Shtetit, ndërsa ka deklaruar sërish se ai është në Presidencë për një mision historik, jo për të bërë një punë. PJESË ...
Telegraf | 10-Oct-2019 22:08
Presidenti Meta i është përgjigjur sot pyetjes nëse po mendon ose jo një mandat të dytë në krye të Shtetit, ndërsa ka deklaruar sërish se ai është në Presidencë për një mision historik, jo për të bërë një punë. PJESË ...

Presidenti Meta bën ironi: Do të shkoj në Venecia vetëm për karnavale, jam në Presidencë deri më 2022
Presidenti Ilir Meta u pyet në studion e “Open” nëse mendon se mazhoranca do ta finalizojë nismën për shkarkimin e tij. Meta u shpreh i vendosur se do të jetë në zyrë deri në përfudim të madatit. “ Se çfarë do të bëjë ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:54
Presidenti Ilir Meta u pyet në studion e “Open” nëse mendon se mazhoranca do ta finalizojë nismën për shkarkimin e tij. Meta u shpreh i vendosur se do të jetë në zyrë deri në përfudim të madatit. “ Se çfarë do të bëjë ...

Meta sqaron “dy gjërat me rëndësi” dhe rikonfirmon: President deri në 24 korrik 2022
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:47
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...

A do ta shpërndajë Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti Meta
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...
Telegraf | 10-Oct-2019 22:01
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...

Meta sqaron “dy gjërat me rëndësi” dhe rikonfirmon: President deri në 24 korrik 2022
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:54
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...

Meta në Open/ Nuk lëviz nga zyra e Presidentit deri në 2022
Ilir Meta deklaroi në intervistën me gazetaren Eni Vasili se Presidenti nuk mban asnjë përgjegjësi Se çfarë do të bëjë mazhoranca me nismën për shkarkmin e tij .“ Unë përgjigjem vetëm përpara Kushtetutës dhe popullit ...
Top Channel | 10-Oct-2019 21:42
Ilir Meta deklaroi në intervistën me gazetaren Eni Vasili se Presidenti nuk mban asnjë përgjegjësi Se çfarë do të bëjë mazhoranca me nismën për shkarkmin e tij .“ Unë përgjigjem vetëm përpara Kushtetutës dhe popullit ...

Ilir Meta kërcënon Komisionin e Venecias: Mos fut hundët në lojrat politike të Shqipërisë
Presidenti i Republikës Ilir Meta, në një intervistë për emisionin “Open” ka komentuar raport vlerësimin e Komisionit të Venecias teksa tha se për të ky raport nuk ka fare rëndësi. Sipas Metës komisioni i Venecias ka ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:42
Presidenti i Republikës Ilir Meta, në një intervistë për emisionin “Open” ka komentuar raport vlerësimin e Komisionit të Venecias teksa tha se për të ky raport nuk ka fare rëndësi. Sipas Metës komisioni i Venecias ka ...

Meta tregon “shansin e artë”: Ka një mundësi për të ndihmuar vendin dhe të huajt
Presidenti Meta nga studio e emisionit “Open” në TCH e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:46
Presidenti Meta nga studio e emisionit “Open” në TCH e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur ...

“Venecia”/ Meta: Zero rëndësi! I shqetësuar jam vetëm për Kombëtaren dhe Hysajn
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:36
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e ...

“Venecia”/ Meta indiferent: Zero rëndësi! I shqetësuar jam vetëm për Kombëtaren dhe Hysajn
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”.
Top Channel | 10-Oct-2019 21:35
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”.

Meta: Do të qëndroj deri në fund të mandatit
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. jatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar gjithashtu ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 22:08
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. jatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar gjithashtu ...

Ilir Meta "kërcënon" qeverinë: Nuk lëviz nga zyra deri në 2022
Postuar: 10/10/2019 - 22:04 Ilir Meta ka dedeklaroi në intervistën me gazetaren Eni Vasili se Presidenti nuk mban asnjë përgjegjësi Se çfarë do të bëjë mazhoranca me nismën për shkarkmin e tij . “ Unë përgjigjem vetëm ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:08
Postuar: 10/10/2019 - 22:04 Ilir Meta ka dedeklaroi në intervistën me gazetaren Eni Vasili se Presidenti nuk mban asnjë përgjegjësi Se çfarë do të bëjë mazhoranca me nismën për shkarkmin e tij . “ Unë përgjigjem vetëm ...

Ilir Meta: Nuk leviz nga zyra e Presidentit deri ne vitin 2022
Ilir Meta deklaroi në intervistën me gazetaren Eni Vasili se Presidenti nuk mban asnjë përgjegjësi Se çfarë do të bëjë mazhoranca me nismën për shkarkimin e tij .“ Unë përgjigjem vetëm përpara Kushtetutës dhe popullit ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 22:08
Ilir Meta deklaroi në intervistën me gazetaren Eni Vasili se Presidenti nuk mban asnjë përgjegjësi Se çfarë do të bëjë mazhoranca me nismën për shkarkimin e tij .“ Unë përgjigjem vetëm përpara Kushtetutës dhe popullit ...

Raporti i “Venecias”, Meta rrëfen çfarë e shqetëson realisht
Një ditë përpara se të shpallet vendimi i komisionit të Venecias, Presidenti Ilir Meta është shprehur i prerë se për të ai vendim nuk ka asnjë rëndësi. Madje, me ironi ai ka thënë se për të më e rëndësishme është ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 22:08
Një ditë përpara se të shpallet vendimi i komisionit të Venecias, Presidenti Ilir Meta është shprehur i prerë se për të ai vendim nuk ka asnjë rëndësi. Madje, me ironi ai ka thënë se për të më e rëndësishme është ...

Ironia e Metës: Nuk shqetësohem për Venecian, por për Hysajn
24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e emisionit ...
Lapsi | 10-Oct-2019 21:46
24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e emisionit ...

“Venecia”/ Meta indiferent: Zero rëndësi! I shqetësuar jam vetëm për Kombëtaren dhe Hysajn
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:35
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e ...

Meta bën sërish deklaratën e fortë: Jap dorëheqjen tani nëse më thoni…
“Në qoftë se, jo Venecia, por ju si gazetare, qytetare e Republikës së Shqipërisë, më bindni dhe më thoni: Zoti President, ju me këtë dekret keni shkelur këtë nen të Kushtetutës unë jap dorëheqjen” Kështu ka deklaruar ...
Albportali | 10-Oct-2019 21:54
“Në qoftë se, jo Venecia, por ju si gazetare, qytetare e Republikës së Shqipërisë, më bindni dhe më thoni: Zoti President, ju me këtë dekret keni shkelur këtë nen të Kushtetutës unë jap dorëheqjen” Kështu ka deklaruar ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved