ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 23:53

Dita Botërore e Shëndetit Mendor

Dita Botërore e Shëndetit Mendor
Kjo datë është e rëndësishme, veçanërisht për shoqëri ende të pa stabilizuara dhe që kanë dalë nga shoqëri të traumatizuara, siç janë vendet që kanë kaluar luftëra, apo konflikte. Kjo datë shënohet zakonisht me ...
Lajminet | 10-Oct-2019 07:41
Kjo datë është e rëndësishme, veçanërisht për shoqëri ende të pa stabilizuara dhe që kanë dalë nga shoqëri të traumatizuara, siç janë vendet që kanë kaluar luftëra, apo konflikte. Kjo datë shënohet zakonisht me ...

Dita Botërore e Shëndetit Mendor
Sot është Dita Botërore e Shëndetit Mendor. Kjo ditë ka për qëllim ngritjen e vetëdijes për çështjet e shëndetit mendor dhe mobilizimin e përpjekjeve në mbështetje të shëndetit mendor. Sipas Organizatës Botërore të ...
10minuta.com | 10-Oct-2016 10:37
Sot është Dita Botërore e Shëndetit Mendor. Kjo ditë ka për qëllim ngritjen e vetëdijes për çështjet e shëndetit mendor dhe mobilizimin e përpjekjeve në mbështetje të shëndetit mendor. Sipas Organizatës Botërore të ...

Dita Botërore e Shëndetit Mendor
10 tetori është shpallur nga OKB si Dita Botërore e Shëndetit Mendor. Kjo datë është e rëndësishme, veçanërisht për shoqëri ende të pa stabilizuara dhe që kanë dalë nga shoqëri të traumatizuara, siç janë vendet që kanë ...
InFokusi | 10-Oct-2019 07:08
10 tetori është shpallur nga OKB si Dita Botërore e Shëndetit Mendor. Kjo datë është e rëndësishme, veçanërisht për shoqëri ende të pa stabilizuara dhe që kanë dalë nga shoqëri të traumatizuara, siç janë vendet që kanë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved