ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:36

Der Spiegel: Qytetarët e Kosovës votuan kundër korrupsionit dhe autokracisë

Der Spiegel: Qytetarët e Kosovës votuan kundër korrupsionit dhe autokracisë
E përditshmja gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një artikull zgjedhjeve në Kosovë. “Der Siepgel” shkuran për qeverisjen e deritashme të Kosovës të cilën e cilësoi si të korruptuar, ndërsa për Kurtin shkruan se ka ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 11:24
E përditshmja gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një artikull zgjedhjeve në Kosovë. “Der Siepgel” shkuran për qeverisjen e deritashme të Kosovës të cilën e cilësoi si të korruptuar, ndërsa për Kurtin shkruan se ka ...

Der Spiegel: Qytetarët e Kosovës kanë votuar kundër korrupsionit dhe autokracisë
“Der Siepgel” shkuran për qeverisjen e deritashme të Kosovës të cilën e cilësoi si të korruptuar, ndërsa për Kurtin shkruan se ka ndryshuar çasje sa i përket bashkimit kombëtar “nuk propagandon më një bashkim me ...
Lajminet | 09-Oct-2019 11:14
“Der Siepgel” shkuran për qeverisjen e deritashme të Kosovës të cilën e cilësoi si të korruptuar, ndërsa për Kurtin shkruan se ka ndryshuar çasje sa i përket bashkimit kombëtar “nuk propagandon më një bashkim me ...

Revista gjermane Der Spiegel: Albin Kurti është anti-autokrat, i pathyeshëm dhe i pakorruptuar
«Der Spiegel» shkruan se Kosova qe dy dekada qeverisur nga ish-komandantët e UÇK-së, të cilët janë të korruptuar, ata i kanë shpërblyer klanet familjare dhe miqësore me poste, nën sundimin e tyre kanë lulëzuar nepotizmi ...
Dritare | 08-Oct-2019 23:31
«Der Spiegel» shkruan se Kosova qe dy dekada qeverisur nga ish-komandantët e UÇK-së, të cilët janë të korruptuar, ata i kanë shpërblyer klanet familjare dhe miqësore me poste, nën sundimin e tyre kanë lulëzuar nepotizmi ...

Anti-autokrati
Në Kosovë, fituesi i zgjedhjeve Albin Kurti premton ndryshime rrënjësore. Nëse kjo do jetë e suksesshme, është e pasigurt. Por, për Ballkanin Perëndimor, mosvotimi për autokratët e korruptuar është një sinjal i fortë ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 21:02
Në Kosovë, fituesi i zgjedhjeve Albin Kurti premton ndryshime rrënjësore. Nëse kjo do jetë e suksesshme, është e pasigurt. Por, për Ballkanin Perëndimor, mosvotimi për autokratët e korruptuar është një sinjal i fortë ...

Anëtari i VV-së në Shqipëri tregon se si do të bëhet bashkimi kombëtar
Anëtari i Vetëvendosjes në Shqipëri Hysamedin Feraj deklaroi se për bashkimin kombëtar nuk ka nevojë për marrëveshje mes qeverive, pasi atë e vendos populli shqiptar, këtej dhe matanë kufirit. Sipas tij, ekziston një ...
Politiko | 08-Oct-2019 21:21
Anëtari i Vetëvendosjes në Shqipëri Hysamedin Feraj deklaroi se për bashkimin kombëtar nuk ka nevojë për marrëveshje mes qeverive, pasi atë e vendos populli shqiptar, këtej dhe matanë kufirit. Sipas tij, ekziston një ...

Anti-autokrati
Në Kosovë, fituesi i zgjedhjeve Albin Kurti premton ndryshime rrënjësore. Nëse kjo do jetë e suksesshme, është e pasigurt. Por, për Ballkanin Perëndimor, mosvotimi për autokratët e korruptuar është një sinjal i fortë ...
Lapsi | 08-Oct-2019 20:41
Në Kosovë, fituesi i zgjedhjeve Albin Kurti premton ndryshime rrënjësore. Nëse kjo do jetë e suksesshme, është e pasigurt. Por, për Ballkanin Perëndimor, mosvotimi për autokratët e korruptuar është një sinjal i fortë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved