ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 00:03

Burri që pretendon se pa të ardhmen: Në vitin 2300 s’do ketë banka, por lu.ftë e cila…(Video)

Burri që pretendon se pa të ardhmen: Në vitin 2300 s’do ketë banka, por lu.ftë e cila…(Video)
Një burrë i quajtur Gerard Gardner pretendon se ka udhëtuar në kohë dhe është rikthyer për të thënë atë që ka parë. Gardner, i cili është intervistuar nga kanali Apex Tv, thotë se ka arritur që të udhtojë në vitin 2300 ...
Lexo | 08-Oct-2019 12:42
Një burrë i quajtur Gerard Gardner pretendon se ka udhëtuar në kohë dhe është rikthyer për të thënë atë që ka parë. Gardner, i cili është intervistuar nga kanali Apex Tv, thotë se ka arritur që të udhtojë në vitin 2300 ...

Personi që pretendon të ketë udhëtuar në kohë: Në vitin 2300 nuk do ketë banka, para dhe luftë Një person i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë është rikthyer për të na treguar çfarë do të ndodhë. Burri, i cili thotë se quhet Gerard Gardner shpre
Një person i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë është rikthyer për të na treguar çfarë do të ndodhë. Burri, i cili thotë se quhet Gerard Gardner shprehet se udhëtoi përpara me kohë në vitin 2300 dhe ishte në gjendje ...
Kosova Sot | 08-Oct-2019 10:08
Një person i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë është rikthyer për të na treguar çfarë do të ndodhë. Burri, i cili thotë se quhet Gerard Gardner shprehet se udhëtoi përpara me kohë në vitin 2300 dhe ishte në gjendje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved