ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:45

VIDEO/ Nuk mbajti premtimin për rregullimin e rrugës, fermerët tërheqin zvarrë kryetarin e komunës

VIDEO/ Nuk mbajti premtimin për rregullimin e rrugës, fermerët tërheqin zvarrë kryetarin e komunës
Një kryetar komune në jug të Meksikës është lidhur mbrapa një kamioni dhe është tërhequr zvarrë nëpër fshat. Jorge Luis Escandón Hernánde u lirua nga policia, ndërsa u arrestuan 11 persona për ngjarjen. Ky ishte sulmi i ...
Telegraf | 09-Oct-2019 19:07
Një kryetar komune në jug të Meksikës është lidhur mbrapa një kamioni dhe është tërhequr zvarrë nëpër fshat. Jorge Luis Escandón Hernánde u lirua nga policia, ndërsa u arrestuan 11 persona për ngjarjen. Ky ishte sulmi i ...

Banorët e tërheqin zvarrë me makinë kryebashkiakun në Meksikë pasi nuk i realizoi premtimet
Bujq të zemëruar në Meksikë kanë rrëmbyer kryebashkiakun e fshatit të tyre dhe e kanë lidhur për një makine duke e tërhequr zvarrë nëpër rrugët e fshatit pasi kanë thënë se ai nuk i ka përmbushur premtimet kryesore ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 23:57
Bujq të zemëruar në Meksikë kanë rrëmbyer kryebashkiakun e fshatit të tyre dhe e kanë lidhur për një makine duke e tërhequr zvarrë nëpër rrugët e fshatit pasi kanë thënë se ai nuk i ka përmbushur premtimet kryesore ...

Nuk ndërtoi rrugën e premtuar për fermerët, kryetari i komunës tërhiqet zvarrë me makinë
Jorge Luis Escandón Hernández, një kryetar komune në Meksikë, u kishte premtuar femreve që do t’u ndërtonte rruëgën e fshtatit në një nga takimet elektorale. Ai nuk e kishte mbajtur premtimin e tij dhe qytetarët e kanë ...
Dritare | 09-Oct-2019 22:16
Jorge Luis Escandón Hernández, një kryetar komune në Meksikë, u kishte premtuar femreve që do t’u ndërtonte rruëgën e fshtatit në një nga takimet elektorale. Ai nuk e kishte mbajtur premtimin e tij dhe qytetarët e kanë ...

Fermerët tërheqin zvarrë kryetarin e komunës, nuk mbajti premtimin për rregullimin e rrugës
Një kryetar komune në jug të Meksikës është lidhur mbrapa një kamioni dhe është tërhequr zvarrë nëpër fshat. Jorge Luis Escandón Hernánde u lirua nga policia, ndërsa u arrestuan 11 persona për ngjarjen. Ky ishte sulmi i ...
Standard | 09-Oct-2019 20:39
Një kryetar komune në jug të Meksikës është lidhur mbrapa një kamioni dhe është tërhequr zvarrë nëpër fshat. Jorge Luis Escandón Hernánde u lirua nga policia, ndërsa u arrestuan 11 persona për ngjarjen. Ky ishte sulmi i ...

Nuk mbajti premtimin e zgjedhjeve, kryetari i komunës tërhiqet zvarrë në rrugë
Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionetë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë, transmeton . Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge ...
Lajminet | 09-Oct-2019 20:11
Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionetë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë, transmeton . Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge ...

Video/ Banorët lidhin kryetarin e bashkisë pas kamioni dhe e tërheqin atë zvarrë nëpër rrugë
Kryetari i bashkisë së Las Margaritas në Meksikë, Jorge Luis Escandon Hernandez, u mor me dh unë nga zyra e tij, nga një turmë e zemëruar banorësh. Banorët e lidhën atë pas një kamioni të firmës Toyota, dhe më pas e ...
Lexo | 09-Oct-2019 18:36
Kryetari i bashkisë së Las Margaritas në Meksikë, Jorge Luis Escandon Hernandez, u mor me dh unë nga zyra e tij, nga një turmë e zemëruar banorësh. Banorët e lidhën atë pas një kamioni të firmës Toyota, dhe më pas e ...

E tmerrshme: E lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë
Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar kryetarin Jorge ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 16:24
Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar kryetarin Jorge ...

Nuk mbajti premtimin elektoral, kreu i komunës lidhet në kamionçinë dhe tërhiqet zvarrë në rrugë
Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge Luis Escandon ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 16:08
Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge Luis Escandon ...

Arrestohen 11 persona, e lidhën kryetarin për veture dhe e tërhoqën zvarrë pasi nuk ua ndreqi rrugën
Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar kryetarin Jorge ...
PortaliOnline | 09-Oct-2019 16:01
Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar kryetarin Jorge ...

VIDEO: Nuk mbajti premtimin, kreu i komunës lidhet në kamionçinë dhe tërhiqet zvarrë në rrugë
Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge Luis Escandon ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:45
Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge Luis Escandon ...

Nuk përmbushi premtimet elektorale, kreun e komunës e lidhin me litar për veture dhe tërheqin zvarrë nëpër rrugë [Video]
Të paktën 11 persona janë arrestuar në jug të Meksikës, pasi kryetari i fshatrave të tyre është tërhequr zvarrë nga zyra e tij, duke e lidhur me litar për veturë për ta tërhequr më pas zvarrë nëpër rrugë. Me të kuptuar ...
Albportali | 09-Oct-2019 15:26
Të paktën 11 persona janë arrestuar në jug të Meksikës, pasi kryetari i fshatrave të tyre është tërhequr zvarrë nga zyra e tij, duke e lidhur me litar për veturë për ta tërhequr më pas zvarrë nëpër rrugë. Me të kuptuar ...

VIDEO/ S’mbajti premtimin, kreu i komunës lidhet dhe tërhiqet zvarrë
mapo.al Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e komunës së tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge Luis ...
Mapo | 09-Oct-2019 14:38
mapo.al Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e komunës së tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge Luis ...

Fshatarët meksikanë e lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë
Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar kryetarin Jorge ...
Arbresh | 09-Oct-2019 14:50
Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar kryetarin Jorge ...

Fshatarët meksikanë e lidhin kryetarin për veture dhe e tërheqin zvarrë
Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar kryetarin Jorge ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 14:29
Njëmbëdhjetë persona janë arrestuar në jug të Meksikës pasi e lidhën kryetarin e fshatit për një veture dhe e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë pasi e nxorën nga zyra e tij. Policia ndërhyri për ta liruar kryetarin Jorge ...

Nuk mbajti premtin elektoral, kreu i komunës lidhet në kamionçinë dhe tërhiqet zvarrë në rrugë
Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge Luis Escandon ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 13:44
Të paktën 11 njerëz janë arrestuar në Meksikë pasi morën kryetarin e fshatit të tyre me dhunë nga zyra, e lidhën në kamionçinë dhe e tërhoqën zvarrë në rrugë. Policia ndërhyri për të liruar kryetarin Jorge Luis Escandon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved