ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:16

Real Madridi nuk do ta pres verën, Eriksen pritet të transferohet në janar

Real Madridi nuk do ta pres verën, Eriksen pritet të transferohet në janar
Ylli danez i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen mund të transferohet në afatin kalimtar të janarit te Real Madridi. Eriksen mund të lërë Spurs si transferim i lirë në fund të sezonit pasi kontrata e tij skadon me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:47
Ylli danez i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen mund të transferohet në afatin kalimtar të janarit te Real Madridi. Eriksen mund të lërë Spurs si transferim i lirë në fund të sezonit pasi kontrata e tij skadon me ...

Bale e pranon se po luan i zemëruar në Real Madrid
Gareth Bale e ka pranuar se po luan me zemërim për shkak të pasigurisë për të ardhmen e tij në Real Madrid, edhe pse tani është me Kombëtaren e Uellsit për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian. Zinedine Zidane ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 09:43
Gareth Bale e ka pranuar se po luan me zemërim për shkak të pasigurisë për të ardhmen e tij në Real Madrid, edhe pse tani është me Kombëtaren e Uellsit për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian. Zinedine Zidane ...

Bale e pranon se po luan i zemëruar në Real Madrid
Gareth Bale e ka pranuar se po luan me zemërim për shkak të pasigurisë për të ardhmen e tij në Real Madrid, edhe pse tani është me Kombëtaren e Uellsit për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian. Zinedine Zidane ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:35
Gareth Bale e ka pranuar se po luan me zemërim për shkak të pasigurisë për të ardhmen e tij në Real Madrid, edhe pse tani është me Kombëtaren e Uellsit për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian. Zinedine Zidane ...

Bale e dëshiron në janar largimin nga Real Madridi
Agjenti i sulmuesit të Real Madridit, Gareth Bale ka paralajmëruar klubet në të gjithë Evropën, Amerikën e Veriut dhe Kinën për disponueshmërinë e tij në janar. El Mundo Deportivo nxjerr në pah raportet që Jonathan ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:52
Agjenti i sulmuesit të Real Madridit, Gareth Bale ka paralajmëruar klubet në të gjithë Evropën, Amerikën e Veriut dhe Kinën për disponueshmërinë e tij në janar. El Mundo Deportivo nxjerr në pah raportet që Jonathan ...

Real Madridi nuk do ta pres verën, Eriksen pritet të transferohet në janar
Ylli danez i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen mund të transferohet në afatin kalimtar të janarit te Real Madridi. Eriksen mund të lërë Spurs si transferim i lirë në fund të sezonit pasi kontrata e tij skadon me ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 09:01
Ylli danez i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen mund të transferohet në afatin kalimtar të janarit te Real Madridi. Eriksen mund të lërë Spurs si transferim i lirë në fund të sezonit pasi kontrata e tij skadon me ...

U sos durimi, Reali ka gati ofertën bindëse për Eriksen
Christian Eriksen është në radarin e Real Madridit për një kohë të gjatë. Sipas “AS” ylli danez është kërkuar nga mbretërit mirëpo dy klubet nuk kanë gjetur një gjuhë të përbashkët për të arritur marrëveshjen. 27 ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 08:47
Christian Eriksen është në radarin e Real Madridit për një kohë të gjatë. Sipas “AS” ylli danez është kërkuar nga mbretërit mirëpo dy klubet nuk kanë gjetur një gjuhë të përbashkët për të arritur marrëveshjen. 27 ...

Real Madrid ka një synim për merkaton e janarit, quhet Eriksen
Sipas raportimeve të ‘Marca’, Real Madrid do të synojnë shërbimet e yllit të Tottenham Hotspur, Christian Eriksen, transmeton . Eriksen mund të largohet nga Spurs si një transferim i lirë në fund të sezonit, por ‘Los ...
Lajminet | 10-Oct-2019 08:18
Sipas raportimeve të ‘Marca’, Real Madrid do të synojnë shërbimet e yllit të Tottenham Hotspur, Christian Eriksen, transmeton . Eriksen mund të largohet nga Spurs si një transferim i lirë në fund të sezonit, por ‘Los ...

Rodriguez drejt largimit nga Milan
Mbrojtësi zviceran Ricardo Rodriguez ka gjasa të mëdha të ndërrojë ambient gjatë afatit kalimtar të janarit. Sipas ‘Blick’, Rodriguez mund të largohet që në janar nga Milan, përcjell . Rodriguez ka humbur vendin në ...
Lajminet | 09-Oct-2019 22:23
Mbrojtësi zviceran Ricardo Rodriguez ka gjasa të mëdha të ndërrojë ambient gjatë afatit kalimtar të janarit. Sipas ‘Blick’, Rodriguez mund të largohet që në janar nga Milan, përcjell . Rodriguez ka humbur vendin në ...

Bale e dëshiron në janar largimin nga Real Madridi
Agjenti i sulmuesit të Real Madridit, Gareth Bale ka paralajmëruar klubet në të gjithë Evropën, Amerikën e Veriut dhe Kinën për disponueshmërinë e tij në janar. El Mundo Deportivo nxjerr në pah raportet që Jonathan ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 20:03
Agjenti i sulmuesit të Real Madridit, Gareth Bale ka paralajmëruar klubet në të gjithë Evropën, Amerikën e Veriut dhe Kinën për disponueshmërinë e tij në janar. El Mundo Deportivo nxjerr në pah raportet që Jonathan ...

Zhoao Feliks vjen me statistika të veçanta
Portugezi i Atletiko Madrid, i blerë këtë verë nga spanjollët për 120 milionë euro, ka regjistruar një statistikë të veçantë në La Liga. Sulmuesi 19-vjeçari, në fakt, është futbollisti më i zëvendësuar në këtë fillim të ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 08:53
Portugezi i Atletiko Madrid, i blerë këtë verë nga spanjollët për 120 milionë euro, ka regjistruar një statistikë të veçantë në La Liga. Sulmuesi 19-vjeçari, në fakt, është futbollisti më i zëvendësuar në këtë fillim të ...

Pas Bejllit, edhe një yll tjetër kërkon largimin
Pas Geret Bejll, edhe një tjetër futbollist po konsideron largimin nga Real Madrid. Sipas ‘El Chiringuito’ është Isko ai që tani po mendon largimin që në afatin kalimtar të janarit. Isco mbetet i pakënaqur me besimin e ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 08:43
Pas Geret Bejll, edhe një tjetër futbollist po konsideron largimin nga Real Madrid. Sipas ‘El Chiringuito’ është Isko ai që tani po mendon largimin që në afatin kalimtar të janarit. Isco mbetet i pakënaqur me besimin e ...

BBC: Bale është i ngopur dhe zemëruar, e dëshiron largimin nga Real Madridi
Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, është i ngopur dhe zemëruar me gjigantin spanjoll dhe si pasojë dëshiron të largohet nga klubi, sipas BBC. Bale ishte shumë pranë kalimin në skuadrën e Superligës kineze, Jiangsu ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 22:34
Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, është i ngopur dhe zemëruar me gjigantin spanjoll dhe si pasojë dëshiron të largohet nga klubi, sipas BBC. Bale ishte shumë pranë kalimin në skuadrën e Superligës kineze, Jiangsu ...

Pas Bale, edhe një futbollist tjetër po kërkon largimin nga Reali
Pas Gareth Bale, edhe një tjetër futbollist po konsideron largimin. Sipas ‘El Chiringuito’ është tani Isco që po mendon largimin që në afatin kalimtar të janarit, përcjell . Isco mbetet i pakënaqur me besimin e ...
Lajminet | 08-Oct-2019 22:08
Pas Gareth Bale, edhe një tjetër futbollist po konsideron largimin. Sipas ‘El Chiringuito’ është tani Isco që po mendon largimin që në afatin kalimtar të janarit, përcjell . Isco mbetet i pakënaqur me besimin e ...

Dëshpërohet ylli i Realit, kërkon largimin
Gareth Bale dëshiron të largohet nga Real Madrid, pas injorimit që iu për në Ligën e Kampionëve. Sipas gazetës spanjolle ‘AS’, 30 vjeçari po konsideron fundin te Real Madrid, duke kërkuar largimin në verën e ardhshme. ...
EkonomiaOnline | 08-Oct-2019 17:29
Gareth Bale dëshiron të largohet nga Real Madrid, pas injorimit që iu për në Ligën e Kampionëve. Sipas gazetës spanjolle ‘AS’, 30 vjeçari po konsideron fundin te Real Madrid, duke kërkuar largimin në verën e ardhshme. ...

Rekordmeni Joao Felix, më i zëvendësuari në La Liga
Talenti portugez është zëvendësuar më së shumti në La Liga deri tash tek Atletico Madridi. Ai e pati një fillim të mrekullueshëm në kampionatin spanjoll, por së fundmi ka rënie të formës Joao Felix po thyen rekorde qysh ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 17:21
Talenti portugez është zëvendësuar më së shumti në La Liga deri tash tek Atletico Madridi. Ai e pati një fillim të mrekullueshëm në kampionatin spanjoll, por së fundmi ka rënie të formës Joao Felix po thyen rekorde qysh ...

Dëshpërohet ylli i Realit, kërkon largimin
Sipas gazetës spanjolle ‘AS’, 30 vjeçari po konsideron fundin te Real Madrid, duke kërkuar largimin në verën e ardhshme. Bale ishte i dëshpëruar për mos përfshirjen në listën e Real Madridin për ndeshjen e Ligës së ...
Lajminet | 08-Oct-2019 17:20
Sipas gazetës spanjolle ‘AS’, 30 vjeçari po konsideron fundin te Real Madrid, duke kërkuar largimin në verën e ardhshme. Bale ishte i dëshpëruar për mos përfshirjen në listën e Real Madridin për ndeshjen e Ligës së ...

Rekordmeni Joao Felix, më i zëvendësuari në La Liga
Talenti portugez është zëvendësuar më së shumti në La Liga deri tash tek Atletico Madridi. Ai e pati një fillim të mrekullueshëm në kampionatin spanjoll, por së fundmi ka rënie të formës Joao Felix po thyen rekorde qysh ...
Kosova Sot | 08-Oct-2019 17:08
Talenti portugez është zëvendësuar më së shumti në La Liga deri tash tek Atletico Madridi. Ai e pati një fillim të mrekullueshëm në kampionatin spanjoll, por së fundmi ka rënie të formës Joao Felix po thyen rekorde qysh ...

Rekordmeni Joao Felix, më i zëvendësuari në La Liga
Talenti portugez është zëvendësuar më së shumti në La Liga deri tash tek Atletico Madridi. Ai e pati një fillim të mrekullueshëm në kampionatin spanjoll, por së fundmi ka rënie të formës Joao Felix po thyen rekorde qysh ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 17:04
Talenti portugez është zëvendësuar më së shumti në La Liga deri tash tek Atletico Madridi. Ai e pati një fillim të mrekullueshëm në kampionatin spanjoll, por së fundmi ka rënie të formës Joao Felix po thyen rekorde qysh ...

Gareth Bale e ka vendosur, uellsiani largohet nga Real Madrid
Mbetet për t’u përcaktuar vetëm koha, por e sigurt është që Gareth Bale do të largohet nga Real Madrid. Futbollisti uellsian e ka vendosur se karriera e tij duhet të vazhdojë diku tjetër duke nisur nga janari, ose në ...
E Dua Sportin | 08-Oct-2019 17:01
Mbetet për t’u përcaktuar vetëm koha, por e sigurt është që Gareth Bale do të largohet nga Real Madrid. Futbollisti uellsian e ka vendosur se karriera e tij duhet të vazhdojë diku tjetër duke nisur nga janari, ose në ...

BBC: Bale është i ngopur dhe zemëruar, e dëshiron largimin nga Real Madridi
Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, është i ngopur dhe zemëruar me gjigantin spanjoll dhe si pasojë dëshiron të largohet nga klubi, sipas BBC. Bale ishte shumë pranë kalimin në skuadrën e Superligës kineze, Jiangsu ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 17:01
Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, është i ngopur dhe zemëruar me gjigantin spanjoll dhe si pasojë dëshiron të largohet nga klubi, sipas BBC. Bale ishte shumë pranë kalimin në skuadrën e Superligës kineze, Jiangsu ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved