ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:26

BE marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

BE marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 05:38
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje ...

BE marrëveshje kundër te*rrorizmit me Maqedoninë dhe Shqipërinë
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency. Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje të ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 10:52
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency. Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje të ...

BE marrëveshje kundër te*rrorizmit me Maqedoninë dhe Shqipërinë
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency, transmeton KOHA. Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 10:04
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency, transmeton KOHA. Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për ...

BE, marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
Bashkimi Evropian ka nënshkruar një marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel, nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 08:54
Bashkimi Evropian ka nënshkruar një marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel, nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje ...

BE nënshkruan marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton AA. Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje të Brendshme dhe ...
Shenja | 09-Oct-2019 23:27
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton AA. Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje të Brendshme dhe ...

Spasovski: Nuk ka rrezik konkret për akte terroriste në Maqedoninë e Veriut
Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian në Bruksel nënshkruan sot një plan të përbashkët veprimi në luftën kundër terrorizmit. Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, thotë se megjithëse vendi ynë nuk ...
Arbresh | 09-Oct-2019 19:25
Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian në Bruksel nënshkruan sot një plan të përbashkët veprimi në luftën kundër terrorizmit. Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, thotë se megjithëse vendi ynë nuk ...

Spasovski: Nuk ka rrezik konkret për akte terroriste në Maqedoninë e Veriut
Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian në Bruksel nënshkruan sot një plan të përbashkët veprimi në luftën kundër terrorizmit. Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver SPasovski, thotë se megjithëse vendi ynë nuk ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:38
Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian në Bruksel nënshkruan sot një plan të përbashkët veprimi në luftën kundër terrorizmit. Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver SPasovski, thotë se megjithëse vendi ynë nuk ...

Marrëveshja me BE-në, Lleshaj: Shqipëria e angazhuar të plotësojë standardet evropiane
Pas nënshkrimit të marrëveshjes së planit të përbashkët të veprimit në luftën kundër terrorizmit mes Shqipërisë dhe Bashkimit Evropian, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pati një konferencë për shtyp me komisionerin e ...
Kosova Press | 09-Oct-2019 19:00
Pas nënshkrimit të marrëveshjes së planit të përbashkët të veprimit në luftën kundër terrorizmit mes Shqipërisë dhe Bashkimit Evropian, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pati një konferencë për shtyp me komisionerin e ...

BE marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje ...
Arbresh | 09-Oct-2019 18:45
Bashkimi Evropian (BE) ka nënshkruar marrëveshje kundër terrorizmit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, raporton Anadolu Agency (AA). Marrëveshjet u nënshkruan në Bruksel nga komisioneri i BE-së për Migrim, Çështje ...

Lleshaj takon Avramopulos: Holanda ka perceptim të gabuar për krimin në Shqipëri
Konferenca e shtypit e Komisionerit për Migracionin dhe Punët e Brendshme, Dimitris Avramopoulos dhe ministrit të Brendshëm të Shqipërisë, Sandër Lleshaj, nxorri në pah këndvështrimet e ndryshme mbi çështjen e luftës ...
ABCNews | 09-Oct-2019 17:45
Konferenca e shtypit e Komisionerit për Migracionin dhe Punët e Brendshme, Dimitris Avramopoulos dhe ministrit të Brendshëm të Shqipërisë, Sandër Lleshaj, nxorri në pah këndvështrimet e ndryshme mbi çështjen e luftës ...

Spasovski: Nuk ka rrezik nga akt konkret Te.rrorist në Maqedoninë e Veriut
Bruksel, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian sot në Bruksel kanë nënshkruar plan të përbashkët aksionar në pjesën që ka të bëjë me luftën kundër terrorizmit. Edhe pse vendi jonë nuk ...
Medial | 09-Oct-2019 18:20
Bruksel, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Maqedonia e Veriut dhe Komisioni Evropian sot në Bruksel kanë nënshkruar plan të përbashkët aksionar në pjesën që ka të bëjë me luftën kundër terrorizmit. Edhe pse vendi jonë nuk ...

Lleshaj: Shqipëria, e angazhuar të plotësojë standardet evropiane
Pas nënshkrimit të marrëveshjes së planit të përbashkët të veprimit në luftën kundër terrorizmit mes Shqipërisë dhe Bashkimit Evropian, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pati një konferencë për shtyp me komisionerin e ...
Medial | 09-Oct-2019 15:45
Pas nënshkrimit të marrëveshjes së planit të përbashkët të veprimit në luftën kundër terrorizmit mes Shqipërisë dhe Bashkimit Evropian, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pati një konferencë për shtyp me komisionerin e ...

Lleshaj: Shqipëria, e angazhuar të plotësojë standardet evropiane
Pas nënshkrimit të marrëveshjes së planit të përbashkët të veprimit në luftën kundër terrorizmit mes Shqipërisë dhe Bashkimit Evropian, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pati një konferencë për shtyp me komisionerin e ...
RTSH | 09-Oct-2019 15:37
Pas nënshkrimit të marrëveshjes së planit të përbashkët të veprimit në luftën kundër terrorizmit mes Shqipërisë dhe Bashkimit Evropian, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pati një konferencë për shtyp me komisionerin e ...

Marrëveshje BE – Shqipëri – Maqedoni
Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin, çështjet e ...
RTSH | 09-Oct-2019 13:18
Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin, çështjet e ...

Marrëveshje BE – Shqipëri – Maqedoni
Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin, çështjet e ...
Medial | 09-Oct-2019 13:18
Komisioni Europian ka bërë të ditur nënshkrimin e një marrëveshje me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, si pjesë e Planit të Përbashkët të Veprimit për Ballkanin Perëndimor. Komisioneri për Migracionin, çështjet e ...

Voda me përfaqësues të BE për çështjen e ripranimit: Përpunim në kohë reale të kërkesave
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda priti në një takim përfaqësues të BE për çështjen e ripranimit. Ky takim i 7-të i Ripranimit,u zhvillua me përfaqësues nga pala europiane, si DG HOME, FRONTEX, përfaqësues të trupës ...
Lexo | 08-Oct-2019 16:00
Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda priti në një takim përfaqësues të BE për çështjen e ripranimit. Ky takim i 7-të i Ripranimit,u zhvillua me përfaqësues nga pala europiane, si DG HOME, FRONTEX, përfaqësues të trupës ...

BE-Podgoricë, marrëveshje për ruajtjen e kufijve nga Frontex
BE dhe Mali i Zi nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi për administrimin e migracionit dhe krimeve në kufijtë e jashtëm të BE-së nga ana e Frontex. Marrëveshja u miratua nga Këshilli Evropian marsin e kaluar, ndërsa ...
RTSH | 08-Oct-2019 12:14
BE dhe Mali i Zi nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi për administrimin e migracionit dhe krimeve në kufijtë e jashtëm të BE-së nga ana e Frontex. Marrëveshja u miratua nga Këshilli Evropian marsin e kaluar, ndërsa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved