ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 00:29

Pëson hemorragji cerebrale avokati Maksim Haxhia, shtrohet me urgjencë në spital

Pëson hemorragji cerebrale avokati Maksim Haxhia, shtrohet me urgjencë në spital
Avokati i njohur Maks Haxhia është shtruar me urgjencë në spital. Haxhia ka pësuar hemoragji cerebrale, ku pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Avokati Maks Haxhia ka mbrojtur shumë personazhe të njohur. ...
Telegraf | 10-Oct-2019 19:29
Avokati i njohur Maks Haxhia është shtruar me urgjencë në spital. Haxhia ka pësuar hemoragji cerebrale, ku pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Avokati Maks Haxhia ka mbrojtur shumë personazhe të njohur. ...

Avokati i njohur shtrohet në spital
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Maks Haxhia është një emër i njohur, ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 20:35
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Maks Haxhia është një emër i njohur, ...

Avokati i njohur shtrohet në spital
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Gazetarja Klodiana Lala raporton për News24, se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje ...
Zeri | 10-Oct-2019 19:36
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Gazetarja Klodiana Lala raporton për News24, se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje ...

Pëson hemorragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në spital avokati i Saimir Tahiri
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Lajmi raportohet nga News 24. Avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Maks ...
Lapsi | 10-Oct-2019 19:21
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Lajmi raportohet nga News 24. Avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Maks ...

Shtrohet me urgjencë në spital avokati i Saimir Tahirit
Avokati i njohur Maks Haxhia, e cili ka mbrojur Saimir Tahirin, është shtruar në spital. Mësohet nga BalkanWeb se ai ka pësuar hemoragji celebrale dhe do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Haxhia është një nga ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Avokati i njohur Maks Haxhia, e cili ka mbrojur Saimir Tahirin, është shtruar në spital. Mësohet nga BalkanWeb se ai ka pësuar hemoragji celebrale dhe do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Haxhia është një nga ...

Pëson hemorragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në spital avokati Maks Haxhia
Avokati i njohur, Maks Haxhia, është shtruar me urgjencë në spital. Avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Maks Haxhia është një emër i njohur, ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 19:21
Avokati i njohur, Maks Haxhia, është shtruar me urgjencë në spital. Avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Maks Haxhia është një emër i njohur, ...

Avokati i njohur shqiptar pëson hemorragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në spital
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Gazetarja Klodiana Lala raporton për News24, se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 19:21
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Gazetarja Klodiana Lala raporton për News24, se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje ...

Pëson hemorragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në spital avokati i ish-ministrit Saimir Tahiri
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 19:11
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje ...

Pëson hemorragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në spital avokati Maks Haxhia
Avokati i njohur Maks Haxhia është shtruar me urgjencë në spital pasi ka pësuar hemoragji cerebrale. Maks Haxhia është transportuar menjëherë në spitalin Amerikan 3, ku pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. ...
Lexo | 10-Oct-2019 19:14
Avokati i njohur Maks Haxhia është shtruar me urgjencë në spital pasi ka pësuar hemoragji cerebrale. Maks Haxhia është transportuar menjëherë në spitalin Amerikan 3, ku pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. ...

Pëson hemorragji cerebrale, shtrohet me urgjencë në spital avokati i ish-ministrit Saimir Tahiri
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje ...
Medial | 10-Oct-2019 19:10
Është shtruar me urgjencë në spital avokati i njohur, Maks Haxhia. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se avokati Haxhia ka pësuar një hemorragji cerebrale, ndaj dhe pritet t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved