ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 03:15

Arrestohet për fajde 41-vjeçari në Pejë

Arrestohet për fajde 41-vjeçari në Pejë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e ka arrestuar një 41-vjeçar me inicialet, K.B. në Pejë, pasi që i njëjti dyshohet për përfshirje në veprat penale “Fajde” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të ...
Lajminet | 10-Oct-2019 10:55
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e ka arrestuar një 41-vjeçar me inicialet, K.B. në Pejë, pasi që i njëjti dyshohet për përfshirje në veprat penale “Fajde” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të ...

Fajdet në Kosovë: Për 14 mijë, i kërkoi 36 mijë euro
Është bërë e ditur se Policia e Kosovës, përkatësisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14 mijë euro me fajde. Nga kjo thuhet se i ...
AlbInfo | 10-Oct-2019 10:39
Është bërë e ditur se Policia e Kosovës, përkatësisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14 mijë euro me fajde. Nga kjo thuhet se i ...

E kapin me “pelë për dore”, Policia e Kosovës ia gjen fajdexhiut 36 mijë euro në xhep
Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person për fajde. Sipas Policisë, 41-vjeçari ka kërkuar që t’i merrte 36 mijë euro nga një person, si detyrim për 14 mijë eurot që ia kishte dhënë Gjatë kontrollimit, atij i janë ...
IliriaNews | 10-Oct-2019 10:25
Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person për fajde. Sipas Policisë, 41-vjeçari ka kërkuar që t’i merrte 36 mijë euro nga një person, si detyrim për 14 mijë eurot që ia kishte dhënë Gjatë kontrollimit, atij i janë ...

Arrestohet 41 vjeçari për fajde në Pejë
Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar të dyshuarin K.B. në Pejë,për përfshirje në veprat penale “Fajde” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar i armëve”.
Kosova Press | 10-Oct-2019 10:10
Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar të dyshuarin K.B. në Pejë,për përfshirje në veprat penale “Fajde” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar i armëve”.

Merr 14 mijë euro me fajde, arrestohet nga Policia
Një person në Pejë ka marrë 14 mijë euro me fajde. Personi në fjalë i cili i kërkon viktimës 36 mijë euro si detyrim për paratë e ofruara më herët është arrestuar të mërkurën nga Policia e Kosovës, shkruan gazeta ...
InFokusi | 10-Oct-2019 09:43
Një person në Pejë ka marrë 14 mijë euro me fajde. Personi në fjalë i cili i kërkon viktimës 36 mijë euro si detyrim për paratë e ofruara më herët është arrestuar të mërkurën nga Policia e Kosovës, shkruan gazeta ...

Arrestohet një person për ‘fajde’ në Prishtinë
Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike, Njësia Rajonale për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit në Prishtinë, me datën 12.02.2019, pas hetimeve disamujore, bazuar në Nenin 343 ...
Indeks Online | 12-Feb-2019 16:04
Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike, Njësia Rajonale për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit në Prishtinë, me datën 12.02.2019, pas hetimeve disamujore, bazuar në Nenin 343 ...

E kapin me “pelë për dore”, Policia e Kosovës ia gjen fajdexhiut 36 mijë euro në xhep
Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person për fajde. Sipas Policisë, 41-vjeçari ka kërkuar që t’i merrte 36 mijë euro nga një person, si detyrim për 14 mijë eurot që ia kishte dhënë Gjatë kontrollimit, atij i janë ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:35
Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person për fajde. Sipas Policisë, 41-vjeçari ka kërkuar që t’i merrte 36 mijë euro nga një person, si detyrim për 14 mijë eurot që ia kishte dhënë Gjatë kontrollimit, atij i janë ...

I kërkon 36 mijë euro si detyrim për fajde, arrestohet
“Hetuesit policorë më 09.10.2019, kanë zbatuar masat e fshehta të hetimit duke arritur të arrestojnë të dyshuarin: K.B. viti i lindjes 1978, m/k/sh. Pas sjelljes së të dyshuarit në Stacionin Policor Istog, i njëjti ...
Lajminet | 10-Oct-2019 09:28
“Hetuesit policorë më 09.10.2019, kanë zbatuar masat e fshehta të hetimit duke arritur të arrestojnë të dyshuarin: K.B. viti i lindjes 1978, m/k/sh. Pas sjelljes së të dyshuarit në Stacionin Policor Istog, i njëjti ...

I kërkon 36 mijë euro si detyrim për fajde, arrestohet
Një 41 vjeçar K.B është arrestuar në Istog pasi i kishte marrë 14 mijë euro me fajde nga një person dhe më pas i ka kërkuar 36 mijë në këmbim. “Hetuesit policorë më 09.10.2019, kanë zbatuar masat e fshehta të hetimit ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 09:20
Një 41 vjeçar K.B është arrestuar në Istog pasi i kishte marrë 14 mijë euro me fajde nga një person dhe më pas i ka kërkuar 36 mijë në këmbim. “Hetuesit policorë më 09.10.2019, kanë zbatuar masat e fshehta të hetimit ...

Arrestohet një person për fajde në Pejë
Policia e Kosovës, konkretisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14000 (katërmbëdhjetë mijë) euro me fajde. I dyshuari në fund të ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 09:20
Policia e Kosovës, konkretisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14000 (katërmbëdhjetë mijë) euro me fajde. I dyshuari në fund të ...

Arrestohet fajdexhiu nga Peja, për 1400 euro, i kërkoi 36 mijë euro
Policia e Kosovës, konkretisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14000 (katërmbëdhjetë mijë) euro me fajde. I dyshuari në fund të ...
Zeri | 10-Oct-2019 09:13
Policia e Kosovës, konkretisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14000 (katërmbëdhjetë mijë) euro me fajde. I dyshuari në fund të ...

Arrestohet për fajde dhe posedim të paautorizuar të armëve
Policia e Kosovës, konkretisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14000 (katërmbëdhjetë mijë) euro me fajde. I dyshuari në fund të ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:13
Policia e Kosovës, konkretisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar ka marrë 14000 (katërmbëdhjetë mijë) euro me fajde. I dyshuari në fund të ...

Arrestohet një 41-vjeçar, në Pejë, për fajde dhe armëmbajtje pa leje
Policia e Kosovës, konkretisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar kishte marrë 14.000 (katërmbëdhjetë mijë) euro me fajde. I dyshuari në fund ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 09:05
Policia e Kosovës, konkretisht Njësiti Rajonal i Hetimeve të Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit Pejë, ka pranuar informacionin se një qytetar kishte marrë 14.000 (katërmbëdhjetë mijë) euro me fajde. I dyshuari në fund ...

Një femër në Gjilan e godet me thikë ish të dashurin në vendin e punës
Një burrë është therë me thikë mëngjesin e djeshëm në vendin e tij të punës. Sipas sqarimit të Policisë së Rajonit të Gjilanit, deri sa viktima ka qenë duke punuar, rreth orës 8 e 30 të mëngjesit, e dyshuara e......
Zeri | 09-Oct-2019 14:50
Një burrë është therë me thikë mëngjesin e djeshëm në vendin e tij të punës. Sipas sqarimit të Policisë së Rajonit të Gjilanit, deri sa viktima ka qenë duke punuar, rreth orës 8 e 30 të mëngjesit, e dyshuara e......

19 vjeçari nga Mitrovica arrestohet për vjedhje të rëndë
Policia njofton se cak i këtyre vjedhjeve ishin vjedhjet e biçikletave, ndërsa hetuesit policorë në cilësi të provave materiale kanë arritur të gjejnë dhe të sekuestrojnë katër biçikleta të vjedhura të cilat pas ...
Lajminet | 09-Oct-2019 14:47
Policia njofton se cak i këtyre vjedhjeve ishin vjedhjet e biçikletave, ndërsa hetuesit policorë në cilësi të provave materiale kanë arritur të gjejnë dhe të sekuestrojnë katër biçikleta të vjedhura të cilat pas ...

Arrestohet hajni i biçikletave
Pas një hetimi të mirëfilltë hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për përfshirje në tri raste të veprave të ndryshme ...
InFokusi | 09-Oct-2019 14:37
Pas një hetimi të mirëfilltë hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për përfshirje në tri raste të veprave të ndryshme ...

Arrestohet një person i dyshuar për vjedhje të biçikletave në Mitrovicë
Pas një hetimi të mirëfilltë hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për përfshirje në tri raste të veprave të ndryshme ...
Arbresh | 09-Oct-2019 14:29
Pas një hetimi të mirëfilltë hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për përfshirje në tri raste të veprave të ndryshme ...

19 vjeçari nga Mitrovica arrestohet për vjedhje të rëndë
19 vjeçari E.Sh nga Mitrovica është arrestuar për tri vepra penale “vjedhje e rëndë” gjatë muajit të fundit. Policia njofton se cak i këtyre vjedhjeve ishin vjedhjet e biçikletave, ndërsa hetuesit policorë në ...
Zeri | 09-Oct-2019 14:17
19 vjeçari E.Sh nga Mitrovica është arrestuar për tri vepra penale “vjedhje e rëndë” gjatë muajit të fundit. Policia njofton se cak i këtyre vjedhjeve ishin vjedhjet e biçikletave, ndërsa hetuesit policorë në ...

19 vjeçari nga Mitrovica arrestohet për vjedhje të rëndë
19 vjeçari E.Sh nga Mitrovica është arrestuar për tri vepra penale “vjedhje e rëndë” gjatë muajit të fundit. Policia njofton se cak i këtyre vjedhjeve ishin vjedhjet e biçikletave, ndërsa hetuesit policorë në cilësi të ...
Medial | 09-Oct-2019 14:17
19 vjeçari E.Sh nga Mitrovica është arrestuar për tri vepra penale “vjedhje e rëndë” gjatë muajit të fundit. Policia njofton se cak i këtyre vjedhjeve ishin vjedhjet e biçikletave, ndërsa hetuesit policorë në cilësi të ...

19 vjeçari nga Mitrovica arrestohet për vjedhje të rëndë
19 vjeçari E.Sh nga Mitrovica është arrestuar për tri vepra penale “vjedhje e rëndë” gjatë muajit të fundit. Policia njofton se cak i këtyre vjedhjeve ishin vjedhjet e biçikletave, ndërsa hetuesit policorë në cilësi të ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 14:09
19 vjeçari E.Sh nga Mitrovica është arrestuar për tri vepra penale “vjedhje e rëndë” gjatë muajit të fundit. Policia njofton se cak i këtyre vjedhjeve ishin vjedhjet e biçikletave, ndërsa hetuesit policorë në cilësi të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved