ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:35

Arrestohen dy persona me mariuhanë në Gostivar

Arrestohen dy persona me mariuhanë në Gostivar
Sot (10-tetor) rreth orës 01 e 45 minuta, në rrugën ,,101,, në Gostivar, efektivët e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë kanë privuar nga liria personat A.T. (23) dhe M.C. (20) të dy nga Gostivari, për ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 11:43
Sot (10-tetor) rreth orës 01 e 45 minuta, në rrugën ,,101,, në Gostivar, efektivët e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë kanë privuar nga liria personat A.T. (23) dhe M.C. (20) të dy nga Gostivari, për ...

Arrestime të tjera në fushën e Pollogut për posedim të lëndëve të palejueshme narkotike
Sektori i Punëve të Brendshme të Tetovës, përkatësisht zëdhënësi Fatmir Rexhepi ka njoftuar se gjatë orëve të para të ditës së sotme janë privuar nga liria dy persona nga Gostivari pasi që gjatë kontrollit u është ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 11:42
Sektori i Punëve të Brendshme të Tetovës, përkatësisht zëdhënësi Fatmir Rexhepi ka njoftuar se gjatë orëve të para të ditës së sotme janë privuar nga liria dy persona nga Gostivari pasi që gjatë kontrollit u është ...

Arrestohen 4 persona në Pallçisht të Poshtëm me kokainë
Sot (9-tetor) rreth orës 04 e 30 minuta, në fshatin Pallçisht i Poshtëm i Tetovës, pjestarët e policisë nga Sektori pëe punë të brendshme-Tetovë, kanë privuar nga liria 27-vjeçarin S.Sh., 22-vjeçarin A.R. 27-vjeçarin ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 17:03
Sot (9-tetor) rreth orës 04 e 30 minuta, në fshatin Pallçisht i Poshtëm i Tetovës, pjestarët e policisë nga Sektori pëe punë të brendshme-Tetovë, kanë privuar nga liria 27-vjeçarin S.Sh., 22-vjeçarin A.R. 27-vjeçarin ...

Lëndohet duke punuar në pastrimin e shtratit të lumit Vardar në fshatin Vrutok
Dje në SPB-Tetovë është denoncuar se, 54-vjeçari A.S. nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, duke punuar në pastrimin e shtratit të lumit në fshatin Vrutok, është rëzuar me ç”rast ka marur lëndime në pjesën e kokës, ...
Flaka | 09-Oct-2019 12:09
Dje në SPB-Tetovë është denoncuar se, 54-vjeçari A.S. nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, duke punuar në pastrimin e shtratit të lumit në fshatin Vrutok, është rëzuar me ç”rast ka marur lëndime në pjesën e kokës, ...

Kërcënonte në Facebook, policia nge padi penale për 45 vjeçarin nga Tetova
Sektori për punë të brendshme Tetovë, ka dorëzuar padi penale kundër 45-vjeçarit T.B. nga Tetova, për shkak të bazave të dyshimit se ka kryer vepër penale ,, rrezikim i sigurisë në sistemin informatikor,,. Më datë ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 17:05
Sektori për punë të brendshme Tetovë, ka dorëzuar padi penale kundër 45-vjeçarit T.B. nga Tetova, për shkak të bazave të dyshimit se ka kryer vepër penale ,, rrezikim i sigurisë në sistemin informatikor,,. Më datë ...

Arrestohen dy të rinj nga Tetova, kjo është arsyeja
“Në rrugën regjionale Tetovë-Bërvenicë, mbrëmë (7-tetotor) rreth orës 20 e 30 minuta, pjesëtarët e policisë nga SPB-Tetovë, kanë privuar nga liria 23-vjeçarin I.O. nga fshati Trebosh i Tetovës dhe 24-vjeçari K.R. nga ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 16:47
“Në rrugën regjionale Tetovë-Bërvenicë, mbrëmë (7-tetotor) rreth orës 20 e 30 minuta, pjesëtarët e policisë nga SPB-Tetovë, kanë privuar nga liria 23-vjeçarin I.O. nga fshati Trebosh i Tetovës dhe 24-vjeçari K.R. nga ...

Lajmi i fundit: Lëndohet rëndë një punëtor
Dje rreth orës 13:20 në SPB Tetovë është denoncuar se N.S nga Gostivari ka marrë lëndime të rënda trupore në gjatë punës në një fabrikë në Gostivar. Siç njoftojnë nga MPB, ai është bartur në Spitalin e Përgjithshëm të ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 16:41
Dje rreth orës 13:20 në SPB Tetovë është denoncuar se N.S nga Gostivari ka marrë lëndime të rënda trupore në gjatë punës në një fabrikë në Gostivar. Siç njoftojnë nga MPB, ai është bartur në Spitalin e Përgjithshëm të ...

Lëndohet rëndë një punëtor në Gostivar
Dje rreth orës 13:20 në SPB Tetovë është denoncuar se N.S nga Gostivari ka marrë lëndime të rënda trupore në gjatë punës në një fabrikë në Gostivar. Siç njoftojnë nga MPB, ai është bartur në Spitalin e Përgjithshëm të ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 16:41
Dje rreth orës 13:20 në SPB Tetovë është denoncuar se N.S nga Gostivari ka marrë lëndime të rënda trupore në gjatë punës në një fabrikë në Gostivar. Siç njoftojnë nga MPB, ai është bartur në Spitalin e Përgjithshëm të ...

Arrestohen dy të rinj nga Tetova, policia gjeti drogë në makinën e tyre
“Në rrugën regjionale Tetovë-Bërvenicë, mbrëmë (7-tetotor) rreth orës 20 e 30 minuta, pjesëtarët e policisë nga SPB-Tetovë, kanë privuar nga liria 23-vjeçarin I.O. nga fshati Trebosh i Tetovës dhe 24-vjeçari K.R. nga ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 16:31
“Në rrugën regjionale Tetovë-Bërvenicë, mbrëmë (7-tetotor) rreth orës 20 e 30 minuta, pjesëtarët e policisë nga SPB-Tetovë, kanë privuar nga liria 23-vjeçarin I.O. nga fshati Trebosh i Tetovës dhe 24-vjeçari K.R. nga ...

Lëndohet rëndë një punëtor në Gostivar
Punëtori N.S. 58 vjec në Gostvar është lënduar në fabrikë mbrëmë rreth orës 1, përcjell Aktuale.mk. I plagosuri është djegur nga mazuti I nxehtë në qafë dhe fytyrë. Ai është dërguar në spitalin e qytetit, por për shkak ...
Aktuale.MK | 13-Dec-2017 10:13
Punëtori N.S. 58 vjec në Gostvar është lënduar në fabrikë mbrëmë rreth orës 1, përcjell Aktuale.mk. I plagosuri është djegur nga mazuti I nxehtë në qafë dhe fytyrë. Ai është dërguar në spitalin e qytetit, por për shkak ...

Vetura del nga rruga lëndohet rëndë shoferi nga Çellopeku i Tetovës
Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, tek ura në fshatin Radiovcë të Tetovës, 32-vjeçari A.B. nga fshati Çellopek i Tetovës, rreth orës 02 e 50 minuta, duke drejtuar veturën ,,Folkcvagen Golf,, me targa të Tetovës, ka ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 16:00
Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, tek ura në fshatin Radiovcë të Tetovës, 32-vjeçari A.B. nga fshati Çellopek i Tetovës, rreth orës 02 e 50 minuta, duke drejtuar veturën ,,Folkcvagen Golf,, me targa të Tetovës, ka ...

Arrestohen dy të rinj nga Zhelina dhe Treboshi me kokainë
“Në rrugën regjionale Tetovë-Bërvenicë, mbrëmë (7-tetotor) rreth orës 20 e 30 minuta, pjesëtarët e policisë nga SPB-Tetovë, kanë privuar nga liria 23-vjeçarin I.O. nga fshati Trebosh i Tetovës dhe 24-vjeçari K.R. nga ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 15:57
“Në rrugën regjionale Tetovë-Bërvenicë, mbrëmë (7-tetotor) rreth orës 20 e 30 minuta, pjesëtarët e policisë nga SPB-Tetovë, kanë privuar nga liria 23-vjeçarin I.O. nga fshati Trebosh i Tetovës dhe 24-vjeçari K.R. nga ...

Tetovë, djali grabit nga babai i tij rreth 85 mijë euro
Policia e Tetovës ka ngritur kallëzim penal kundër një 25-vjeçari nga Janqishtja e Tetovës, pasi dyshohet se i njëjti për tre javë kishte grabitur rreth 5.199.000 denarë nga një kasë metalike në shtëpinë e tij. Rasti në ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 15:42
Policia e Tetovës ka ngritur kallëzim penal kundër një 25-vjeçari nga Janqishtja e Tetovës, pasi dyshohet se i njëjti për tre javë kishte grabitur rreth 5.199.000 denarë nga një kasë metalike në shtëpinë e tij. Rasti në ...

Tetovë arrestohen dy persona me kokainë
Sot rreth orës 01 e 50 minuta, pjesëtarë të policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë, në fshatin Pallçisht i Epërm, kanë privuar nga liria personat A.A. (22) nga fshati Poroj dhe B.M. (27) nga Tetova, për arsye ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 15:37
Sot rreth orës 01 e 50 minuta, pjesëtarë të policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë, në fshatin Pallçisht i Epërm, kanë privuar nga liria personat A.A. (22) nga fshati Poroj dhe B.M. (27) nga Tetova, për arsye ...

Ndodhë në Tetovë, djali ia vjedh babait 85 mijë euro
SPB Tetovë ka ngritur kallëzim penal kundër një 25-vjeçari nga Janqishtja e Tetovës, pasi dyshohet se i njëjti për tre javë kishte grabitur rreth 5.199.000 denarë, ose 85 mijë euro, nga një kasë metalike në shtëpinë e ...
Shenja | 08-Oct-2019 14:08
SPB Tetovë ka ngritur kallëzim penal kundër një 25-vjeçari nga Janqishtja e Tetovës, pasi dyshohet se i njëjti për tre javë kishte grabitur rreth 5.199.000 denarë, ose 85 mijë euro, nga një kasë metalike në shtëpinë e ...

Tetovë, djali grabit nga babai i tij rreth 85.000 euro
Policia e Tetovës ka ngritur kallëzim penal kundër një 25-vjeçari nga Janqishtja e Tetovës, pasi dyshohet se i njëjti për tre javë kishte grabitur rreth 5.199.000 denarë nga një kasë metalike në shtëpinë e tij. rasti në ...
Alsat-M | 08-Oct-2019 13:54
Policia e Tetovës ka ngritur kallëzim penal kundër një 25-vjeçari nga Janqishtja e Tetovës, pasi dyshohet se i njëjti për tre javë kishte grabitur rreth 5.199.000 denarë nga një kasë metalike në shtëpinë e tij. rasti në ...

Denoncoi vjedhjen në shtëpi, Policia zbulon që vjedhjen e kreu djali i tij
Sektori për pun ë t ë brendshme Tetov ë, ka zbardhur në tërësi vjedhjen e rëndë, e cila është denoncuar më datë 6-tetor të këtij viti nga 51-vjeçari T.S. nga fshati Jançisht i Tetovës dhe do të përgaditet parashtresë ...
Flaka | 08-Oct-2019 12:33
Sektori për pun ë t ë brendshme Tetov ë, ka zbardhur në tërësi vjedhjen e rëndë, e cila është denoncuar më datë 6-tetor të këtij viti nga 51-vjeçari T.S. nga fshati Jançisht i Tetovës dhe do të përgaditet parashtresë ...

Golfi devijon nga rruga dhe përplet me mburojën metalike të Urës
Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, tek ura në fshatin Radiovcë të Tetovës, 32-vjeçari A.B. nga fshati Çellopek i Tetovës, rreth orës 02 e 50 minuta, duke drejtuar veturën ,,Folkcvagen Golf,, me targa të Tetovës, ka ...
Flaka | 08-Oct-2019 12:33
Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, tek ura në fshatin Radiovcë të Tetovës, 32-vjeçari A.B. nga fshati Çellopek i Tetovës, rreth orës 02 e 50 minuta, duke drejtuar veturën ,,Folkcvagen Golf,, me targa të Tetovës, ka ...

Edhe dy arrestime të tjera për drogë në Tetovë
Mbrëmë rreth orës 21 e 30 minuta, në udhëkryqin mes bulevardit ,,Vidoja Smilevski Bato,, dhe rrugës ,,Boris Kidriç,, janë privuar nga liria 40-vjeçari B.J. dhe 44-vjeçari Xh.Xh. Të dy nga Tetova, tek të cilët gjatë ...
Flaka | 08-Oct-2019 12:30
Mbrëmë rreth orës 21 e 30 minuta, në udhëkryqin mes bulevardit ,,Vidoja Smilevski Bato,, dhe rrugës ,,Boris Kidriç,, janë privuar nga liria 40-vjeçari B.J. dhe 44-vjeçari Xh.Xh. Të dy nga Tetova, tek të cilët gjatë ...

Gostivarasi lëndohet duke punuar në fabrikë
Dje rreth orës 13 e 20 minuta, në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, është denoncuar se presoni N.S. (49) nga Gostivari, duke punuar në një fabrikë në Gostivar, ka pësuar lëndime të rënda trupore, njofton Flaka I ...
Flaka | 08-Oct-2019 12:30
Dje rreth orës 13 e 20 minuta, në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, është denoncuar se presoni N.S. (49) nga Gostivari, duke punuar në një fabrikë në Gostivar, ka pësuar lëndime të rënda trupore, njofton Flaka I ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved