ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:14

KMDLNJ kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë në Biti të Shtërpcës

KMDLNJ kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë në Biti të Shtërpcës
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KLMDNJ), ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, në Biti të Shtërpcës gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. KMDLNJ ka kërkuar shqyrtimin e të gjitha lejeve ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:11
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KLMDNJ), ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, në Biti të Shtërpcës gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. KMDLNJ ka kërkuar shqyrtimin e të gjitha lejeve ...

Organizatat e shoqërisë civile dënojnë dhunën e ushtruar ndaj qytetarëve protestues në komunën Shtërpcës
Organizatat e shoqërisë civile kanë dënuar dhunën sipas tyre të ushtruar nga Policia e Kosovës ndaj qytetarëve të Bitisë së Poshtme, të cilët po protestonin kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:58
Organizatat e shoqërisë civile kanë dënuar dhunën sipas tyre të ushtruar nga Policia e Kosovës ndaj qytetarëve të Bitisë së Poshtme, të cilët po protestonin kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...

Arrestohen 39 persona nga Policia e Kosovës
Policia e Kosovës ka arrestuar 39 persona në 24 orët e fundit. 21 të arrestuar janë dërguar në mbajtje, kurse pesë të tjerë në vuajte të dënimit. Arrestimi i personave në fjalë ka të bëjë me vepra të ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 08:21
Policia e Kosovës ka arrestuar 39 persona në 24 orët e fundit. 21 të arrestuar janë dërguar në mbajtje, kurse pesë të tjerë në vuajte të dënimit. Arrestimi i personave në fjalë ka të bëjë me vepra të ...

KMDLNJ kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë në Biti të Shtërpcës
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KLMDNJ), ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, në Biti të Shtërpcës gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. KMDLNJ ka kërkuar shqyrtimin e të gjitha lejeve ...
Medial | 09-Oct-2019 19:26
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KLMDNJ), ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, në Biti të Shtërpcës gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. KMDLNJ ka kërkuar shqyrtimin e të gjitha lejeve ...

KMDLNJ kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë në Biti të Shtërpcës
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KLMDNJ), ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, në Biti të Shtërpcës gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. KMDLNJ ka kërkuar shqyrtimin e të gjitha lejeve ...
Arbresh | 09-Oct-2019 19:25
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KLMDNJ), ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, në Biti të Shtërpcës gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. KMDLNJ ka kërkuar shqyrtimin e të gjitha lejeve ...

KMDLNj kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë së Kosovës
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. Në një komunikatë për media, KMDLNj ka kërkuar shqyrtimin e ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 18:17
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. Në një komunikatë për media, KMDLNj ka kërkuar shqyrtimin e ...

KMDLNj kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë së Kosovës në Biti
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. Në një komunikatë për media, KMDLNj ka kërkuar shqyrtimin e ...
Zeri | 09-Oct-2019 17:36
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. Në një komunikatë për media, KMDLNj ka kërkuar shqyrtimin e ...

KMDLNJ kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë së Kosovës në Biti
Në një komunikatë për media, KMDLNJ ka kërkuar shqyrtimin e të gjitha lejeve për ndërtimin e hidrocentraleve, si dhe të merren masa ndaj të gjithë atyre që sipas tyre, kanë kontribuar në degradimin e mjedisit. “KMDLNJ ...
Lajminet | 09-Oct-2019 17:36
Në një komunikatë për media, KMDLNJ ka kërkuar shqyrtimin e të gjitha lejeve për ndërtimin e hidrocentraleve, si dhe të merren masa ndaj të gjithë atyre që sipas tyre, kanë kontribuar në degradimin e mjedisit. “KMDLNJ ...

KMDLNj kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë së Kosovës në Biti
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. Në një komunikatë për media, KMDLNj ka kërkuar shqyrtimin e ...
InFokusi | 09-Oct-2019 17:25
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. Në një komunikatë për media, KMDLNj ka kërkuar shqyrtimin e ...

KMDLNj kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë së Kosovës në Biti
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. Në një komunikatë për media, KMDLNj ka kërkuar shqyrtimin e ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 17:22
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit. Në një komunikatë për media, KMDLNj ka kërkuar shqyrtimin e ...

KMDLNj kërkon hetime për përdorim të forcës nga ana e Policisë së Kosovës në Biti
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit.
Kosova Press | 09-Oct-2019 17:16
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj dhunës së ushtruar dje, 8 tetor, në Biti, gjatë protestës në mbrojtje të mjedisit.

Organizatat e shoqërisë civile dënojnë dhunën e ushtruar ndaj qytetarëve protestues në komunën Shtërpcës
Organizatat e shoqërisë civile kanë dënuar dhunën sipas tyre të ushtruar nga Policia e Kosovës ndaj qytetarëve të Bitisë së Poshtme, të cilët po protestonin kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc. ...
Medial | 09-Oct-2019 16:52
Organizatat e shoqërisë civile kanë dënuar dhunën sipas tyre të ushtruar nga Policia e Kosovës ndaj qytetarëve të Bitisë së Poshtme, të cilët po protestonin kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc. ...

Organizatat e shoqërisë civile dënojnë dhunën ndaj protestuesve në Shtërpcë
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Kjo protestw u organizua ditwn e djeshme me 8 tetor nw fshatin Biti e Poshtme ku banorwt kanw protestuar ...
InFokusi | 09-Oct-2019 16:01
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Kjo protestw u organizua ditwn e djeshme me 8 tetor nw fshatin Biti e Poshtme ku banorwt kanw protestuar ...

Organizatat e shoqërisë civile dënojnë dhunën ndaj protestuesve në Shtërpcë
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc. ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 15:51
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc. ...

KMDLNj: Kryetarit të Vushtrrisë, Xhafer Tahirit po i shkelen të drejtat e njeriut përmes linçimit publik
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj etiketimit që sipas tyre, mediat po i bëjnë kryetarit të Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, pas një video incizimi të publikuar ku pretendohet se ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 13:02
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave e të Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj etiketimit që sipas tyre, mediat po i bëjnë kryetarit të Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, pas një video incizimi të publikuar ku pretendohet se ...

Organizatat e shoqërisë civile dënojnë dhunën ndaj protestuesve në Shtërpcë
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...
Medial | 09-Oct-2019 15:48
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...

Organizatat e shoqërisë civile dënojnë dhunën ndaj protestuesve në Shtërpcë
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 15:45
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...

Organizatat e shoqërisë civile dënojnë dhunën ndaj protestuesve në Shtërpcë
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 15:45
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...

Organizatat e shoqërisë civile dënojnë dhunën ndaj protestuesve në Shtërpcë
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...
Arbresh | 09-Oct-2019 15:45
Organizatat e shoqërisë civile kanë reaguar ndaj dhunës që shpërtheu mes protestuesve dhe forcave të rendit. Banorët e fshatit Biti e Poshtme kanë protestuar kundër ndërtimit të hidrocentraleve të vogla në lumin Lepenc, ...

Arrestohen dy persona të kërkuar nga Gjykata Themelore në Pejë dhe në Mitrovicë
Stacioni policor në Pejë në ekzekutim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Pejë, në kërkim të të dyshuarit të dënuar me një (1) vit burgim, dje ka arrestuar një person të kërkuar në fshatin Katundi i......
Zeri | 09-Oct-2019 15:23
Stacioni policor në Pejë në ekzekutim të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Pejë, në kërkim të të dyshuarit të dënuar me një (1) vit burgim, dje ka arrestuar një person të kërkuar në fshatin Katundi i......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved