ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 22:42

Gjermania dhe Argjentina dhurojnë spektakël – shënohen katër gola, por ndeshja mbyllet në barazim

Gjermania dhe Argjentina dhurojnë spektakël – shënohen katër gola, por ndeshja mbyllet në barazim
Tifozët në “Signal Iduna Park” shijuan një ndeshje të madhe miqësore mes Gjermanisë dhe Argjentinës, që prodhoi plot katër gola, por asnjë fitues, pasi u mbyll 2-2. Pjesa e parë u dominua tërësisht nga pancerat, që ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 23:38
Tifozët në “Signal Iduna Park” shijuan një ndeshje të madhe miqësore mes Gjermanisë dhe Argjentinës, që prodhoi plot katër gola, por asnjë fitues, pasi u mbyll 2-2. Pjesa e parë u dominua tërësisht nga pancerat, që ...

VIDEO | Gnabry shënon sërish, Gjermani-Argjentinë mbyllet në paqe
Takimi miqësor mes Gjermanisë dhe Argjentinës është mbyllur i barabartë 2-2. Kjo sfidë u luajt në “Signal Iduna Park”, Dortmund, dhe tifozët e pranishëm shijuan një spektakël të jashtëzakonshëm. Gjermania do të kalonte ...
ABCNews | 09-Oct-2019 23:34
Takimi miqësor mes Gjermanisë dhe Argjentinës është mbyllur i barabartë 2-2. Kjo sfidë u luajt në “Signal Iduna Park”, Dortmund, dhe tifozët e pranishëm shijuan një spektakël të jashtëzakonshëm. Gjermania do të kalonte ...

Argjentina me ndihmën e Alario-s frenon GJermaninë
Argjentina ka barazuar 2-2 në miqësoren e së mërkurës e cila është zhvilluar në “Signal Iduna Park” të Dortmundit. Gjermania e nisi shumë mirë ndeshjen dhe gjen golin e avantazhit me Serzh Gnabry. Sulmuesi anësor i ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 10:07
Argjentina ka barazuar 2-2 në miqësoren e së mërkurës e cila është zhvilluar në “Signal Iduna Park” të Dortmundit. Gjermania e nisi shumë mirë ndeshjen dhe gjen golin e avantazhit me Serzh Gnabry. Sulmuesi anësor i ...

U17/Kosova barazon në fushën e kampionëve të Europës
Kosova U-17 merr një rezultat befasues në ndeshjen e parë kualifikuese të Europianit të kësaj grupmoshe Estoni 2020. “Dardanët” e vegjël barazuan 1-1 në Holandë me përfaqësuesen e këtij vendi, që është dhe kampionia në ...
SuperSport | 10-Oct-2019 09:35
Kosova U-17 merr një rezultat befasues në ndeshjen e parë kualifikuese të Europianit të kësaj grupmoshe Estoni 2020. “Dardanët” e vegjël barazuan 1-1 në Holandë me përfaqësuesen e këtij vendi, që është dhe kampionia në ...

Neuer në stol, Argjentina barazon në fund me Gjermaninë
Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low. Në pjesën e dytë, ...
Flaka | 10-Oct-2019 08:24
Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low. Në pjesën e dytë, ...

Neuer në stol, Argjentina barazon në fund me Gjermaninë
Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low. Në pjesën e dytë, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 07:14
Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low. Në pjesën e dytë, ...

Ky është urimi i Agim Ademit pas barazimit të Kosovës U-17 me Holandën
Përfaqësuesja U-17 e Kosovës ka barazuar ndaj Holandës në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian, shkruan zeri.info Ndeshja u mbyll me rezultatin 1:1. Pas këtij rezultati, kryetari i FFK-së, Agim ...
Zeri | 09-Oct-2019 23:41
Përfaqësuesja U-17 e Kosovës ka barazuar ndaj Holandës në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian, shkruan zeri.info Ndeshja u mbyll me rezultatin 1:1. Pas këtij rezultati, kryetari i FFK-së, Agim ...

Gjermania dhe Argjentina ndahen miqësisht në miqësore
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 23:26
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. ...

Miqësorja Gjermani – Argjentinë mbyllet në barazim
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar në ndeshjen e sotme miqësore mes tyre, transmeton zeri.info Sfida u mbyll me rezultatin 2:2. Serge Gnabry (15’) e Kai Havertz (22’) ia dhanë epërsiën e dyfishtë gjermanëve, të ...
Zeri | 09-Oct-2019 23:11
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar në ndeshjen e sotme miqësore mes tyre, transmeton zeri.info Sfida u mbyll me rezultatin 2:2. Serge Gnabry (15’) e Kai Havertz (22’) ia dhanë epërsiën e dyfishtë gjermanëve, të ...

23:02 Argjentina pa Messin i shpëton humbjes kundër Gjermanisë, falë Ocampos I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol...
I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol të vonshëm e ka shpëtuar Argjentinën nga humbja kundër Gjermanisë në një ndeshje miqësore në Dortmund. Në mungesë të kapitenit Lionel Messit, Argjentina e gjeti veten në ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 23:05
I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol të vonshëm e ka shpëtuar Argjentinën nga humbja kundër Gjermanisë në një ndeshje miqësore në Dortmund. Në mungesë të kapitenit Lionel Messit, Argjentina e gjeti veten në ...

Kosova U17 merr barazim të madh ndaj Holandës si mysafir
Kosova U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën duke barazuar 1-1. Kjo ndeshje ishte hapëse e kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”. Dardanët e rinj kanë treguar ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 22:02
Kosova U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën duke barazuar 1-1. Kjo ndeshje ishte hapëse e kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”. Dardanët e rinj kanë treguar ...

Kemal Ademi te Kosova, Salihu e tregon situatën aktuale të bisedimeve
2-2 ka përfunduar miqësorja mes Gjermanisë dhe Argjentinës e zhvilluar në “Signal Iduna Park”. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë e vendasve, 2-0, derisa ajo e dyta i takoi ameriko-latinëve, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 23:04
2-2 ka përfunduar miqësorja mes Gjermanisë dhe Argjentinës e zhvilluar në “Signal Iduna Park”. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë e vendasve, 2-0, derisa ajo e dyta i takoi ameriko-latinëve, shkruan GazetaBlic . ...

Argjentina pa Messin i shpëton humbjes kundër Gjermanisë, falë Ocampos
I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol të vonshëm e ka shpëtuar Argjentinën nga humbja kundër Gjermanisë në një ndeshje miqësore në Dortmund. Në mungesë të kapitenit Lionel Messit, Argjentina e gjeti veten në ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:53
I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol të vonshëm e ka shpëtuar Argjentinën nga humbja kundër Gjermanisë në një ndeshje miqësore në Dortmund. Në mungesë të kapitenit Lionel Messit, Argjentina e gjeti veten në ...

Gjermania dhe Argjentina ndahen miqësisht në miqësore
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 22:53
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. ...

Paqe në miqësore
Argjentina ka barazuar rezultatin ndaj Gjermanisë në duelin miqësor që po zhvillohet në Signal Iduna Park. Pas pjesës së parë, Gjermania po avansonte 2-0, epërsi të cilën nuk arriti ta mbante, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 22:53
Argjentina ka barazuar rezultatin ndaj Gjermanisë në duelin miqësor që po zhvillohet në Signal Iduna Park. Pas pjesës së parë, Gjermania po avansonte 2-0, epërsi të cilën nuk arriti ta mbante, shkruan GazetaBlic . ...

Spektakël po, fitues jo në ‘Signal Iduna Park’
Skuadra e Joachim Low e nisi në mënyrën më të mirë ndeshjen, kur në minutën e 15’ përmes Serge Gnabry kaluan në epërsi 1:0. Në minutën e 22’, Gjermania dyfishoi epërsinë me anë të Kai Havertz. Në pjesën e dytë, ...
Lajminet | 09-Oct-2019 22:46
Skuadra e Joachim Low e nisi në mënyrën më të mirë ndeshjen, kur në minutën e 15’ përmes Serge Gnabry kaluan në epërsi 1:0. Në minutën e 22’, Gjermania dyfishoi epërsinë me anë të Kai Havertz. Në pjesën e dytë, ...

Petr Cech nënshkruan kontratë me klubin e hokejit
Kombëtarja e Argjentinës ka realizuar gol ndaj Gjermanisë. Argjentina ka shënuar ndaj Gjermanisë – për të ngushtuar epërsinë e vendasve, raporton GazetaBlic . Golin e parë për Argjentinën e ka shënuar Alario në minutën ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 22:39
Kombëtarja e Argjentinës ka realizuar gol ndaj Gjermanisë. Argjentina ka shënuar ndaj Gjermanisë – për të ngushtuar epërsinë e vendasve, raporton GazetaBlic . Golin e parë për Argjentinën e ka shënuar Alario në minutën ...

Argjentina barazon rezultatin ndaj Gjermanisë
Argjentina e ka barazuar në 2:2 rezultatin kundër Gjermanisë, në një ndeshje miqësore që po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lucas Ocampos shënoi për 2:2 në minutën e 85-të, raporton Gazeta Express. Gjermania po ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:36
Argjentina e ka barazuar në 2:2 rezultatin kundër Gjermanisë, në një ndeshje miqësore që po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lucas Ocampos shënoi për 2:2 në minutën e 85-të, raporton Gazeta Express. Gjermania po ...

Argjentina e ngushton epërsinë e Gjermanisë me një supergol Argjentina e na ngushtuar në 1:2 epërsinë e Gjermanisë, në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. {415938} Lucas Alario e shënoi në minutën e 66-të, duke...
Argjentina e na ngushtuar në 1:2 epërsinë e Gjermanisë, në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lexoni edhe: Po vdiste në spital! 14 vjeçari niset drejt Turqisë falë ndihmës së ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 22:30
Argjentina e na ngushtuar në 1:2 epërsinë e Gjermanisë, në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lexoni edhe: Po vdiste në spital! 14 vjeçari niset drejt Turqisë falë ndihmës së ...

Kosovë - Holandë, rezultat i pabesueshëm
Përfaqësuesja U-17 e Kosovës ka barazuar ndaj Holandës në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian, shkruan zeri.info Ndeshja u mbyll me rezultatin 1:1. Të parët në epërsi kaluan “Tulipanët”, ...
Zeri | 09-Oct-2019 22:16
Përfaqësuesja U-17 e Kosovës ka barazuar ndaj Holandës në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian, shkruan zeri.info Ndeshja u mbyll me rezultatin 1:1. Të parët në epërsi kaluan “Tulipanët”, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved