ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 05:13

Aksidentohet Albano Bogdo

Aksidentohet Albano Bogdo
Mëngjesin e sotëm, aktori i humorit, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident me makinë. Ai udhëtonte me një taksi, mirëpo mjeti ku aktori kishte hipur është përplasur me një makinë të tipit “Ford”. Ngjarja ka ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:56
Mëngjesin e sotëm, aktori i humorit, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident me makinë. Ai udhëtonte me një taksi, mirëpo mjeti ku aktori kishte hipur është përplasur me një makinë të tipit “Ford”. Ngjarja ka ...

Tragjedia e Cërrikut, shkon në dy numri i viktimave
Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e aksidentit në Cërrik. Aksidenti ndodhi pasi një nga mjetet është përpjekur të evitojë një karrocë dhe është përplasur me një mjet tjetër i cili po vinte me shpejtësi. ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e aksidentit në Cërrik. Aksidenti ndodhi pasi një nga mjetet është përpjekur të evitojë një karrocë dhe është përplasur me një mjet tjetër i cili po vinte me shpejtësi. ...

Aksident i tmerrshëm në Cërrik, një i vdekur dhe dy të plagosur
Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Kamuna në njësinë Mollas në Cërrik, ku si pasojë një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur. Raportohet se një prej të plagosurve është në gjendje të ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Kamuna në njësinë Mollas në Cërrik, ku si pasojë një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur. Raportohet se një prej të plagosurve është në gjendje të ...

FOTOT: Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Pranë ish-parkut të autobusave, taksia është përplasur me një tjetër mjet ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 21:04
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Pranë ish-parkut të autobusave, taksia është përplasur me një tjetër mjet ...

FOTO/ Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër mjet ...
Lapsi | 09-Oct-2019 20:56
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër mjet ...

Aksidentohet Albano Bogdo, aktori fotografohet i ulur në trotuar
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Teksa ndodheshin pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me ...
Telegraf | 09-Oct-2019 20:25
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Teksa ndodheshin pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me ...

Përfshihet në aksident rrugor aktori i humorit Albano Bogdo
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 20:25
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...

Aksident në Shkodër, makina përplas fëmijën
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...
Lapsi | 09-Oct-2019 18:27
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...

FOTO/ Aksident tek Rruga e Kavajës, 2 të plagosur. Dëshmitari: Njëri ulërinte nga dhimbja, tjetri as jepte as merrte
TIRANË Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar ka vënë në dispozicion të “BalkanWeb” dhe ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 18:42
TIRANË Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar ka vënë në dispozicion të “BalkanWeb” dhe ...

Aksidentohet aktori Albano Bogdo
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 15:48
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...

Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo
Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte, është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, që po lëvizte përpara tyre, pranë një semafori ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 19:27
Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte, është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, që po lëvizte përpara tyre, pranë një semafori ...

VIDEO: Aksident i rëndë në rrugën Tiranë-Durrës, përplasen disa automjete
Një aksident i shumfishtë ndodhi paraditen e së martës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet në pamjet e mëposhtme, disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. (TemA)
GazetaTema | 08-Oct-2019 13:29
Një aksident i shumfishtë ndodhi paraditen e së martës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet në pamjet e mëposhtme, disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. (TemA)

Aksident tek Rruga e Kavajës, 2 të plagosur rëndë/ Dëshmitari: Njëri ulërinte nga dhimbja…
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...
Telegraf | 08-Oct-2019 18:56
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...

E FUNDIT/ Aksidentohet aktori i njohur shqiptar
Momente fr ike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aks ident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përp lasur me një mjet ...
Lexo | 09-Oct-2019 18:24
Momente fr ike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aks ident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përp lasur me një mjet ...

Del i tronditur nga makina, aksidentohet në mes të Tiranës aktori Albano Bogdo (Publikohen pamjet)
Postuar: 09/10/2019 - 18:21 Aktori i humorit Albano Bogdo është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës në kryeqytet. Ai ka kaluar disa momente frike. Makina ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 18:23
Postuar: 09/10/2019 - 18:21 Aktori i humorit Albano Bogdo është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës në kryeqytet. Ai ka kaluar disa momente frike. Makina ...

Aksi.dentohet aktori Albano Bogdo
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...
Medial | 09-Oct-2019 16:04
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...

Aksident në kryeqytet, plagosen dy persona
Një aksident ka ndodhur këtë të martë në rrugën e Kavajës në kryeqytet. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se në aksident janë përfshirë një motor dhe një ...
ABCNews | 08-Oct-2019 19:02
Një aksident ka ndodhur këtë të martë në rrugën e Kavajës në kryeqytet. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se në aksident janë përfshirë një motor dhe një ...

“Njëri ulërinte nga dhimbjet, tjetri…”/ Aksidenti tek Rruga e Kavajës, dy të plagosur rëndë…
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...
Standard | 09-Oct-2019 09:55
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...

Aksident te Rruga e Kavajës, dy të plagosur
Një aksident ka ndodhur sot pasite në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Dy motorrë janë përplasur kokë më kokë dhe drejtuesit e tyre kanë mbetur të plagosur. Kanë qenë kalimtarët ata që kanë dhënë ndihmën e parë, ndërsa ...
Dritare | 08-Oct-2019 21:18
Një aksident ka ndodhur sot pasite në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Dy motorrë janë përplasur kokë më kokë dhe drejtuesit e tyre kanë mbetur të plagosur. Kanë qenë kalimtarët ata që kanë dhënë ndihmën e parë, ndërsa ...

Aksident i rëndë në Tiranë, dalin pamjet
Një askident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku dy motorrë janë përplasur kokë më kokë. Si pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar në vendngjarje ka treguar për ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 19:54
Një askident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku dy motorrë janë përplasur kokë më kokë. Si pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar në vendngjarje ka treguar për ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved