ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 01:37

Aksident i rëndë, drejtuesi i mjetit përplas fëmijën 10 vjeç

Aksident i rëndë, drejtuesi i mjetit përplas fëmijën 10 vjeç
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në spital dhe ...
Standard | 10-Oct-2019 09:56
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në spital dhe ...

Foto/ Vrasja në Kavajë, viktima kishte dalë nga burgu
Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në fotot e mëposhtme është Bledar Toçi, punonjës i burgut në ...
Top Channel | 10-Oct-2019 09:56
Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në fotot e mëposhtme është Bledar Toçi, punonjës i burgut në ...

FOTO/ Digjet plotësisht makina e kryebashkiakut rilindas…
Në Vlorë nuk ndalon krimi. Makinës së kryetarit të bashkisë së Vlorës, Dritan Lelit, i është vënë zjarri mëngjesin e sotëm nga persona të panjohur. Makina “Range Rover” ishte parkuar në lagjen “Lef Sallata” pranë zyrave ...
Standard | 10-Oct-2019 09:56
Në Vlorë nuk ndalon krimi. Makinës së kryetarit të bashkisë së Vlorës, Dritan Lelit, i është vënë zjarri mëngjesin e sotëm nga persona të panjohur. Makina “Range Rover” ishte parkuar në lagjen “Lef Sallata” pranë zyrave ...

‘Luftë’ për një femër: Gruaja e kishte burrin në Itali, i dashuri që mbeti viktimë kishte marrë vesh se kishte rivalë
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:46
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy ...

Apartamenti ne Kavaje, ku nje person mbeti i pajete dhe tjetri…
Apartamenti në lagjen nr.2 të Kavajës, ku pas një përplasjeje me armë, mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toci. Policia njoftoi se rreth orës 00.40, në lagjen nr. 2 Kavajë, Dritan Haxholli, banues ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 09:49
Apartamenti në lagjen nr.2 të Kavajës, ku pas një përplasjeje me armë, mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toci. Policia njoftoi se rreth orës 00.40, në lagjen nr. 2 Kavajë, Dritan Haxholli, banues ...

Digjet vetura e kryetarit të Vlorës
Automjeti tip Range Rover e cila përdorej nga kryetari i Bashkisë Vlorë ka qenë e parkuar pranë pallatit ku kryebashkiaku banon. Si pasojë e djegies së automjetit Range Rover është djegur edhe një automjet tip Ford që ...
Lajminet | 10-Oct-2019 09:46
Automjeti tip Range Rover e cila përdorej nga kryetari i Bashkisë Vlorë ka qenë e parkuar pranë pallatit ku kryebashkiaku banon. Si pasojë e djegies së automjetit Range Rover është djegur edhe një automjet tip Ford që ...

VIDEO/ Hyrje e dhunshme, shenja gjaku, ja vendi ku ndodhi vrasja në Kavajë
KAVAJË Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u konfliktuar pasi ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:43
KAVAJË Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u konfliktuar pasi ...

Djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, zjarri dyshohet i qëllimshëm (FOTO)
Ka dyshime që zjarri në makinën e kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli të ketë qenë i qëllimshëm. Shenjestër ka qenë makina tip ‘Range Rover’ në pronësi të Bashkisë, që përdorej nga Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:46
Ka dyshime që zjarri në makinën e kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli të ketë qenë i qëllimshëm. Shenjestër ka qenë makina tip ‘Range Rover’ në pronësi të Bashkisë, që përdorej nga Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi ...

Dinamika e vrasjes në Kavajë/ Hyri me kallash në banesën e ish-të dashurës, plagosi mikun e saj, pastaj…
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:28
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...

Gruaja e kishte burrin në Itali, i dashuri që mbeti viktimë kishte marrë vesh se në banes ndodheshin burra të tjerë
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri me armë në banesën e të dashurës, pasi kishte marrë vesh se aty ndodheshin persona të tjerë. Në banesën e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve që mbeti i plagosur dhe dy ...
Telegraf | 10-Oct-2019 09:43
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri me armë në banesën e të dashurës, pasi kishte marrë vesh se aty ndodheshin persona të tjerë. Në banesën e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve që mbeti i plagosur dhe dy ...

Vritet një person në Kavajë, hyri në shtëpinë e një vajze dhe u konfliktua me policin e burgjeve
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2. Mësohet se viktima D.H., banues në Kavajë, ka hyrë në banesën e shtetases M.Q., brenda së cilës ndodhej edhe ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:28
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2. Mësohet se viktima D.H., banues në Kavajë, ka hyrë në banesën e shtetases M.Q., brenda së cilës ndodhej edhe ...

Digjen dy automjete në Vlorë, njëri prej tyre automjet që përdorej nga kryetari i Bashkisë
Në orët e para të mëngjesit të së enjtes janë djegur dy automjete në qytetin e Vlorës. Policia njofton se ngjarja ndodhi në lagjen “Lef Sallata” pranë zyrave të punës. Ne fillim ka marrë flakë mjeti tip Range Rover në ...
RTSH | 10-Oct-2019 09:43
Në orët e para të mëngjesit të së enjtes janë djegur dy automjete në qytetin e Vlorës. Policia njofton se ngjarja ndodhi në lagjen “Lef Sallata” pranë zyrave të punës. Ne fillim ka marrë flakë mjeti tip Range Rover në ...

Digjet makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:20
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...

Shkrumbohet “Range Roveri” i kryebashkiakut të Vlorës
Zbulohen detaje nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Dyshohet se zjarri ka qenë i ...
Albportali | 10-Oct-2019 09:43
Zbulohen detaje nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Dyshohet se zjarri ka qenë i ...

Vritet një person në Kavajë, hyri në shtëpinë e një vajze dhe u konfliktua me policin e burgjeve
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:54
Një person është vrarë me armë zjarri në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:40, në lagjen nr.2.

Vrasja në Kavajë, policia jep detaje: Ngjarja pas mesnate, polici i burgjeve qëlloi për…
KAVAJË Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:47
KAVAJË Policia e Kavajës jep informacionet e para zyrtare për vrasjen e ndodhur pak pas mesnatës në lagjen numër 2. Sipas policisë, ka qenë viktima Dritan Haxholli që ka qëlluar mbi policin e burgut Bledar Toci. “Rreth ...

EMRAT/ Vrasja në Kavajë, kush është viktima dhe polici i plagosur
KAVAJË Zbulohen emrat e personave që janë përfshirë në konfliktin me armë mëngjesin e sotëm në Kavajë që çoi në vrasjen e një personi dhe plagosjen e një polici burgjesh. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:47
KAVAJË Zbulohen emrat e personave që janë përfshirë në konfliktin me armë mëngjesin e sotëm në Kavajë që çoi në vrasjen e një personi dhe plagosjen e një polici burgjesh. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” ...

Digjet makina e kryebashkiakut Leli, dëshmia e banorit: Zhurmë nuk dëgjuam
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:47
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.

Detajet/ Si ndodhi vrasja në Kavajë, polici i burgut qëlloi ish-të dashurin e të afërmes
KAVAJË Detaje të reja mësohen për vrasjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se viktima Dritan Haxholli ka ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 08:40
KAVAJË Detaje të reja mësohen për vrasjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se viktima Dritan Haxholli ka ...

Zbardhet dinamika e ngjarjes tronditëse në Kavajë/ Si e thirri vajza në shtëpi policin dhe ish-të dashurin, ja çfarë ndodhi me tyre (DETAJE)
Postuar: 10/10/2019 - 09:35 Një përplasje me armë për një vajzë tronditi Kavajën që në orët e para pas mesnate. Ndërkohë është zbardhur nga “News24” edhe dinamika e ndarjes. Mësohet se Dritan Haxholli ka pasur një ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 09:43
Postuar: 10/10/2019 - 09:35 Një përplasje me armë për një vajzë tronditi Kavajën që në orët e para pas mesnate. Ndërkohë është zbardhur nga “News24” edhe dinamika e ndarjes. Mësohet se Dritan Haxholli ka pasur një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved