ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 22:04

Challandes: Ndeshja ndaj Gjibraltarit është e rëndësishme

Challandes: Ndeshja ndaj Gjibraltarit është e rëndësishme
Kosova do të luajë nesër një miqësore ndaj Gjibraltarit, vetëm 4 ditë para sfidës mjaft të rëndësishme eliminatore të Euro 2020-ës ndaj Malit të Zi, ndërsa trajneri i “Dardanëve” Bernard Challandes doli sot në një ...
Top Channel | 09-Oct-2019 22:09
Kosova do të luajë nesër një miqësore ndaj Gjibraltarit, vetëm 4 ditë para sfidës mjaft të rëndësishme eliminatore të Euro 2020-ës ndaj Malit të Zi, ndërsa trajneri i “Dardanëve” Bernard Challandes doli sot në një ...

Ajeti pritet të debutojë në Premier League
Stadiumi “Fadil Vokrri” vazhdon të jetë i stërmbushur saherë që luan Kosova. Kështu pritet të jetë edhe nesër, kur zhvillohet miqësorja me Gjibraltarin, shkruan GazetaBlic . Sipas ‘Tiks.app’, kanë mbetur edhe 1165 ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 23:45
Stadiumi “Fadil Vokrri” vazhdon të jetë i stërmbushur saherë që luan Kosova. Kështu pritet të jetë edhe nesër, kur zhvillohet miqësorja me Gjibraltarin, shkruan GazetaBlic . Sipas ‘Tiks.app’, kanë mbetur edhe 1165 ...

Aktori i njohur përkrah futbollistët e Kosovës për ndeshjen e nesërme
Nesër me datën 10 tetorë pritet të zhvillohet miqësorja në mes Kosovës dhe Gjibraltarit në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, shkruan Indeksonline. Futbollistët e përfaqësueses së Kosovës kanë bërë përgatitjet e ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 23:45
Nesër me datën 10 tetorë pritet të zhvillohet miqësorja në mes Kosovës dhe Gjibraltarit në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, shkruan Indeksonline. Futbollistët e përfaqësueses së Kosovës kanë bërë përgatitjet e ...

Kosova i kompleton stërvitjet për miqësoren ndaj Gjibraltarit
Kosova i ka kompletuar stërvitjet e fundit para përballjes me Gjibraltarin që zhvillohet nesër. Ndeshja miqësore ndaj gjibraltarianëve zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, e që do të jetë parapërgatitje ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:20
Kosova i ka kompletuar stërvitjet e fundit para përballjes me Gjibraltarin që zhvillohet nesër. Ndeshja miqësore ndaj gjibraltarianëve zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, e që do të jetë parapërgatitje ...

Gjirbraltari kishte planifikuar konferencë për media, dështoi për një arsye të çuditshme
Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kombëtarja mysafire kishte planifikuar një konferencë për media sot në ora 12:00. Por konferenca ka dështuar pasi që ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 23:19
Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kombëtarja mysafire kishte planifikuar një konferencë për media sot në ora 12:00. Por konferenca ka dështuar pasi që ...

Kosovë – Gjibraltar, ja sa pak bileta kanë mbetur për t’u shitur
‘Dardanët’ të enjten me fillim nga ora 18:00 në ‘Fadil Vokrri’ zhvillojnë ndeshje miqësore me Gjibraltarin, një nga kombëtaret më të dobëta sot në botë. Edhe pse për nga cilësia këto dy ekipe kanë dallime të mëdha, ...
Lajminet | 09-Oct-2019 23:19
‘Dardanët’ të enjten me fillim nga ora 18:00 në ‘Fadil Vokrri’ zhvillojnë ndeshje miqësore me Gjibraltarin, një nga kombëtaret më të dobëta sot në botë. Edhe pse për nga cilësia këto dy ekipe kanë dallime të mëdha, ...

Gjirbraltari kishte planifikuar konferencë për media, dështoi për një arsye të çuditshme
Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kombëtarja mysafire kishte planifikuar një konferencë për media sot në ora 12:00. Por konferenca ka dështuar pasi që ...
Zeri | 09-Oct-2019 23:00
Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kombëtarja mysafire kishte planifikuar një konferencë për media sot në ora 12:00. Por konferenca ka dështuar pasi që ...

Rashkaj: Unë do të jem i përkushtuar për Kosovën edhe nëse luaj vetëm pesë minuta
Futbollisti i Kosovës Anel Rashkaj, në një konferencë për media ka thënë se nuk ka rëndësi se sa minuta luan në fushë, por e rëndësishme është të jesh i fokusuar në maksimum në minutat që të jepen. “Mendimi im është që ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 22:36
Futbollisti i Kosovës Anel Rashkaj, në një konferencë për media ka thënë se nuk ka rëndësi se sa minuta luan në fushë, por e rëndësishme është të jesh i fokusuar në maksimum në minutat që të jepen. “Mendimi im është që ...

Gjirbraltari kishte planifikuar konferencë për media, dështoi për një arsye të çuditshme
Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kombëtarja mysafire kishte planifikuar një konferencë për media sot në ora 12:00. Por konferenca ka dështuar pasi që ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 22:36
Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kombëtarja mysafire kishte planifikuar një konferencë për media sot në ora 12:00. Por konferenca ka dështuar pasi që ...

Challandes: Jemi budallenj, nëse nënvlerësojmë Gjibraltarin
Kosova do të luajë nesër një miqësore ndaj Gjibraltarit, vetëm 4 ditë para sfidës mjaft të rëndësishme eliminatore të Euro 2020-ës ndaj Malit të Zi, ndërsa trajneri i “Dardanëve” Bernard Challandes doli sot në një ...
SuperSport | 09-Oct-2019 21:43
Kosova do të luajë nesër një miqësore ndaj Gjibraltarit, vetëm 4 ditë para sfidës mjaft të rëndësishme eliminatore të Euro 2020-ës ndaj Malit të Zi, ndërsa trajneri i “Dardanëve” Bernard Challandes doli sot në një ...

Raskaj: Gjibraltari mundësi për të marrë minuta, kujdes ndaj Malit të Zi
Në krah të trajnerit Bernard Challandes, në konferencën për shtyp ditën e sotme ishte mesfushori i Kosovës Anel Raskaj, i cili tha se takimi ndaj Gjibraltarit do të shërbejë për të marrë minuta lojtarët që kanë luajtur ...
SuperSport | 09-Oct-2019 21:43
Në krah të trajnerit Bernard Challandes, në konferencën për shtyp ditën e sotme ishte mesfushori i Kosovës Anel Raskaj, i cili tha se takimi ndaj Gjibraltarit do të shërbejë për të marrë minuta lojtarët që kanë luajtur ...

Rashica s’luan kundër Gjibraltarit, por është i gatshëm për Malin e Zi
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka pranuar se nuk do të rrezikojë me Milot Rashicën duke e futur në ndeshjen miqësore të së enjtes kundër Gjibraltarit, por do ta ruajë atë për takimin e Grupit A ...
InFokusi | 09-Oct-2019 21:18
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka pranuar se nuk do të rrezikojë me Milot Rashicën duke e futur në ndeshjen miqësore të së enjtes kundër Gjibraltarit, por do ta ruajë atë për takimin e Grupit A ...

Rashkaj: Duhet të jemi shumë të kujdesshëm kundër Malit të Zi
Anel Rashkaj është i vetëdijshëm për rëndësinë që ka për Kosovën ndeshja e së hënës kualifikuese për Euro 2020 kundër Malit të Zi, prandaj mesfushori prizrenas u ka bërë thirrje bashkëlojtarëve të tregojnë kujdes të ...
InFokusi | 09-Oct-2019 21:18
Anel Rashkaj është i vetëdijshëm për rëndësinë që ka për Kosovën ndeshja e së hënës kualifikuese për Euro 2020 kundër Malit të Zi, prandaj mesfushori prizrenas u ka bërë thirrje bashkëlojtarëve të tregojnë kujdes të ...

Challandes: Me Gjibraltarin s’është lojë miqësore, i qëndrojmë besnik filozofisë sonë
Trajneri i ekipit kombëtar të Kosovës, Bernard Challandes, ka këmbëngul se nuk e sheh si miqësore ndeshjen kundër Gjibraltarit nesër në Prishtinë, por si mundësi të mirë për t’u përgatitor për ndeshjen kualifikuese ...
InFokusi | 09-Oct-2019 21:11
Trajneri i ekipit kombëtar të Kosovës, Bernard Challandes, ka këmbëngul se nuk e sheh si miqësore ndeshjen kundër Gjibraltarit nesër në Prishtinë, por si mundësi të mirë për t’u përgatitor për ndeshjen kualifikuese ...

Alarmon FFK, Kosova mund të luaj ndeshjet në Shkodër ose Shkup
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, shkruan Gazetasheshi.com. Me kushte të vështira ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 21:11
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, shkruan Gazetasheshi.com. Me kushte të vështira ...

Challandes flet për lëndimin e Rashicës, Muriqit, Vojvodës e të Paqaradës
Bernard Challandes ka thënë se Milot Rashica do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Malit të Zi, por që sot do të stërvitet ndaras nga pjesa tjetër e skuadrës. Trajneri i Kosovës ka folur edhe për lëndimet jo serioze të ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:55
Bernard Challandes ka thënë se Milot Rashica do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Malit të Zi, por që sot do të stërvitet ndaras nga pjesa tjetër e skuadrës. Trajneri i Kosovës ka folur edhe për lëndimet jo serioze të ...

Alarmon FFK, Kosova mund të luaj ndeshjet në Shkodër ose Shkup
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, shkruan Gazetasheshi.com. Me kushte të vështira ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 21:04
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit, shkruan Gazetasheshi.com. Me kushte të vështira ...

Ky do të jetë moti në Prishtinë gjatë ndeshjes me Gjibraltarin
Nesër nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Gjatë zhvillimit të kësaj ndeshje moti pritet të jetë i mirë dhe nuk ka rrezik për reshje. Temperatura ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 21:03
Nesër nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” zhvillohet ndeshja miqësore në mes të Kosovës dhe Gjibraltarit. Gjatë zhvillimit të kësaj ndeshje moti pritet të jetë i mirë dhe nuk ka rrezik për reshje. Temperatura ...

Mourinho: Ky është futbollisti më i mirë që kam parë ndonjëherë
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit Me kushte të vështira infrastrukturore po ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 20:56
Mungesa e një qendre stërvitore, apo një stadiumi tjetër alternativ ka bërë që kombëtarja e Gjibraltarit ti zhvillojë stërvitjet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit Me kushte të vështira infrastrukturore po ...

Challandes: Një lojtar që nuk e jep maksimumin ndaj Gjibraltarit, ka probleme me mua
Bernard Challandes i ka paralajmëruar lojtarët e Kosovës para ndeshjes miqësores me Gjibraltarin. Strategu i Përfaqësueses tonë ka thënë se kjo nuk është vetëm një miqësore e thjeshtë dhe një lojtar që nuk e jep ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:45
Bernard Challandes i ka paralajmëruar lojtarët e Kosovës para ndeshjes miqësores me Gjibraltarin. Strategu i Përfaqësueses tonë ka thënë se kjo nuk është vetëm një miqësore e thjeshtë dhe një lojtar që nuk e jep ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved