ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:06

A ka mbetur jashtë liste Ismet Beqiri? Ja e vërteta

A ka mbetur jashtë liste Ismet Beqiri? Ja e vërteta
Dje u raportua në media se Ismet Beqiri ka mbetur jashtë listës për deputet pasi që u tha se ka marrë vetëm 5500 vota. Indeksonline ka kontaktuar Beqirin i cili e ka demantuar këtë lajm. Ai ka thënë se deri tani ka afër ...
Zeri | 10-Oct-2019 11:03
Dje u raportua në media se Ismet Beqiri ka mbetur jashtë listës për deputet pasi që u tha se ka marrë vetëm 5500 vota. Indeksonline ka kontaktuar Beqirin i cili e ka demantuar këtë lajm. Ai ka thënë se deri tani ka afër ...

A ka mbetur jashtë liste Ismet Beqiri? Ja e vërteta
Dje u raportua në media se Ismet Beqiri ka mbetur jashtë listës për deputet pasi që u tha se ka marrë vetëm 5500 vota. Indeksonline ka kontaktuar Beqirin i cili e ka demantuar këtë lajm. Ai ka thënë se deri tani ka afër ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 10:45
Dje u raportua në media se Ismet Beqiri ka mbetur jashtë listës për deputet pasi që u tha se ka marrë vetëm 5500 vota. Indeksonline ka kontaktuar Beqirin i cili e ka demantuar këtë lajm. Ai ka thënë se deri tani ka afër ...

Dyshja më e votuar e LDK-së në Pejë
Nga kjo parti, dy personat më të votuar janë bartësja e listës, Vjosa Osmani dhe Kujtim Shala. Osmani në këtë komunë ka marrë 12671 vota, ndërsa i dyti më i votuari ishte Kujtim Shala me 7537. Kujtojmë se Lidhja ...
Lajminet | 10-Oct-2019 09:43
Nga kjo parti, dy personat më të votuar janë bartësja e listës, Vjosa Osmani dhe Kujtim Shala. Osmani në këtë komunë ka marrë 12671 vota, ndërsa i dyti më i votuari ishte Kujtim Shala me 7537. Kujtojmë se Lidhja ...

Kaq vota morën kandidatët e LDK-së në Pejë
Kandidatja për kryeministre e kësaj partie Vjosa Osmani ka marrë 12671 vota nga qytetarët e Komunës së Pejës, ndërsa i dyti më i votuari ishte Kujtim Shala me 7537. Komisioni Qendror Zgjedhor ka përfunduar numërimin e ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 09:36
Kandidatja për kryeministre e kësaj partie Vjosa Osmani ka marrë 12671 vota nga qytetarët e Komunës së Pejës, ndërsa i dyti më i votuari ishte Kujtim Shala me 7537. Komisioni Qendror Zgjedhor ka përfunduar numërimin e ...

Lista e kandidatëve më të votuar në Pejë
Në zgjedhjet e 6 tetorit, dy personat më të votuar të Lidhjes Demokratike janë Vjosa Osmani, Kujtim Shala Kandidatja për kryeministre e kësaj partie Vjosa Osmani ka marrë 12671 vota nga qytetarët e Komunës së Pejës, ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 09:28
Në zgjedhjet e 6 tetorit, dy personat më të votuar të Lidhjes Demokratike janë Vjosa Osmani, Kujtim Shala Kandidatja për kryeministre e kësaj partie Vjosa Osmani ka marrë 12671 vota nga qytetarët e Komunës së Pejës, ...

Këta janë më të votuarit e LDK’së në Pejë
Në zgjedhjet e 6 tetorit, dy personat më të votuar të Lidhjes Demokratike janë Vjosa Osmani, Kujtim Shala Kandidatja për kryeministre e kësaj partie Vjosa Osmani ka marrë 12671 vota nga qytetarët e Komunës së Pejës, ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:20
Në zgjedhjet e 6 tetorit, dy personat më të votuar të Lidhjes Demokratike janë Vjosa Osmani, Kujtim Shala Kandidatja për kryeministre e kësaj partie Vjosa Osmani ka marrë 12671 vota nga qytetarët e Komunës së Pejës, ...

Ismet Beqiri mbetet jashtë Kuvendit, s’ka vota sa duhet për të
Kandidati i LDK’së për deputet Ismet Beqiri, nuk e ka kaluar pragun për një ulëse në Kuvend. Gazeta Metro mëson se Beqiri ka marrë rreth 5500 vota, të cilat janë të pamjaftueshme për të kaluar pragun. Veterani nga ...
PortaliOnline | 10-Oct-2019 07:34
Kandidati i LDK’së për deputet Ismet Beqiri, nuk e ka kaluar pragun për një ulëse në Kuvend. Gazeta Metro mëson se Beqiri ka marrë rreth 5500 vota, të cilat janë të pamjaftueshme për të kaluar pragun. Veterani nga ...

Ismet Beqiri ngeli jashtë Kuvendit: S’e kalon pragun
Kandidati i LDK’së për deputet Ismet Beqiri, nuk e ka kaluar pragun për një ulëse në Kuvend Gazeta Metro mëson se Beqiri ka marrë rreth 5500 vota, të cilat janë të pamjaftueshme për të kaluar pragun. Veterani nga Konuna ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 07:28
Kandidati i LDK’së për deputet Ismet Beqiri, nuk e ka kaluar pragun për një ulëse në Kuvend Gazeta Metro mëson se Beqiri ka marrë rreth 5500 vota, të cilat janë të pamjaftueshme për të kaluar pragun. Veterani nga Konuna ...

Numri i votave që morën kandidatët e LDK-së në Dragash
Komisioni Qendror Zgjedhor ka bërë të ditura rezultatet e votave të rregullta, duke mos përfshirë ato me kusht dhe të diasporës. Nga këto vota partia fituese është Lëvizja Vetëvendosje, e pasuar nga Lidhja Demokratike e ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 07:21
Komisioni Qendror Zgjedhor ka bërë të ditura rezultatet e votave të rregullta, duke mos përfshirë ato me kusht dhe të diasporës. Nga këto vota partia fituese është Lëvizja Vetëvendosje, e pasuar nga Lidhja Demokratike e ...

Ismet Beqiri nuk e kalon “pragun” për të hyrë në Kuvend
Ish-kryetari i Prishtinës dhe ish-shef i grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri, me gjasë do të mbetet jashtë Kuvendit të Kosovës, pasi nuk ka marrë votat e mjaftueshme. Gazeta Metro mëson se Beqiri ka marrë rreth ...
Arbresh | 10-Oct-2019 01:26
Ish-kryetari i Prishtinës dhe ish-shef i grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri, me gjasë do të mbetet jashtë Kuvendit të Kosovës, pasi nuk ka marrë votat e mjaftueshme. Gazeta Metro mëson se Beqiri ka marrë rreth ...

Ismet Beqiri nuk e kalon “pragun” për të hyrë në Kuvend
Ish-kryetari i Prishtinës dhe ish-shef i grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri, me gjasë do të mbetet jashtë Kuvendit të Kosovës, pasi nuk ka marrë votat e mjaftueshme. Gazeta Metro mëson se Beqiri ka marrë rreth ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 01:03
Ish-kryetari i Prishtinës dhe ish-shef i grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri, me gjasë do të mbetet jashtë Kuvendit të Kosovës, pasi nuk ka marrë votat e mjaftueshme. Gazeta Metro mëson se Beqiri ka marrë rreth ...

Këta kandidatë të LDK’së kanë marrë më së shumti vota në Dragash
Ka përfunduar numërimi i fletëvotimeve në Komisionin Qendror Zgjedhor dhe kanë dalë rezultatet preliminare. Gazeta Express ka siguruar listën e votave të 30 deputetëve të parë të LDK’së në komunën e Dragashit. LDK ka ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 00:00
Ka përfunduar numërimi i fletëvotimeve në Komisionin Qendror Zgjedhor dhe kanë dalë rezultatet preliminare. Gazeta Express ka siguruar listën e votave të 30 deputetëve të parë të LDK’së në komunën e Dragashit. LDK ka ...

Këta janë kandidatët më të votuar të LDK-së në Prizren
Lidhja Demokratike e Kosovës përfundoi i dyta në këto zgjedhje të parakohshme parlamentare. Në listën e siguruar nga arbresh.info të kandidatëve dhe votave që kanë marrë në qytetin e Prizrenit prin bartësja e listës dhe ...
Medial | 09-Oct-2019 23:51
Lidhja Demokratike e Kosovës përfundoi i dyta në këto zgjedhje të parakohshme parlamentare. Në listën e siguruar nga arbresh.info të kandidatëve dhe votave që kanë marrë në qytetin e Prizrenit prin bartësja e listës dhe ...

Këta janë kandidatët më të votuar të LDK-së në Prizren
Lidhja Demokratike e Kosovës përfundoi i dyta në këto zgjedhje të parakohshme parlamentare. Në listën e siguruar nga të kandidatëve dhe votave që kanë marrë në qytetin e Prizrenit prin bartësja e listës dhe njëherësh ...
Arbresh | 09-Oct-2019 23:41
Lidhja Demokratike e Kosovës përfundoi i dyta në këto zgjedhje të parakohshme parlamentare. Në listën e siguruar nga të kandidatëve dhe votave që kanë marrë në qytetin e Prizrenit prin bartësja e listës dhe njëherësh ...

Anton Quni më i votuari në LDK në Prizren, pas Vjosa Osmanit
Të dielën u mbajtën zgjedhjet në vendin tonë, sovrani vendosi për ndryshim dhe përfaqësuesit e tyre. Lëvizja Vetëvendosje, derisa LDK mbeti e dyti, pasuar nga PDK. Derisa KQZ kanë publikuar rezultatet preliminare, ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 21:43
Të dielën u mbajtën zgjedhjet në vendin tonë, sovrani vendosi për ndryshim dhe përfaqësuesit e tyre. Lëvizja Vetëvendosje, derisa LDK mbeti e dyti, pasuar nga PDK. Derisa KQZ kanë publikuar rezultatet preliminare, ...

Anton Quni më i votuari në LDK në Prizren, pas Vjosa Osmanit
Të dielën u mbajtën zgjedhjet në vendin tonë, sovrani vendosi për ndryshim dhe përfaqësuesit e tyre. Lëvizja Vetëvendosje, derisa LDK mbeti e dyti, pasuar nga PDK. Derisa KQZ kanë publikuar rezultatet preliminare, ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 21:36
Të dielën u mbajtën zgjedhjet në vendin tonë, sovrani vendosi për ndryshim dhe përfaqësuesit e tyre. Lëvizja Vetëvendosje, derisa LDK mbeti e dyti, pasuar nga PDK. Derisa KQZ kanë publikuar rezultatet preliminare, ...

10 kandidatët më të votuar të LDK-së në Prishtinë
Është publikuar lista e 10 kandidatëve më të votuarve të LDK’së në Prishtinë. Vjosa Osmani ka marrë më së shumti vota, e menjëherë pas saj është Lumir Abdixhiku. Rezultatet preliminare të zgjedhjeve parlamentare e ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 21:32
Është publikuar lista e 10 kandidatëve më të votuarve të LDK’së në Prishtinë. Vjosa Osmani ka marrë më së shumti vota, e menjëherë pas saj është Lumir Abdixhiku. Rezultatet preliminare të zgjedhjeve parlamentare e ...

Këta janë kandidatët më të votuar të LDK-së në Prishtinë
Është publikuar lista me kandidatët më të votuar të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Gazeta Express ka siguruar listën e 10 kandidatëve më të votuarve të LDK-së në Prishtinë. Vjosa Osmani ka marrë më së ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 20:36
Është publikuar lista me kandidatët më të votuar të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Gazeta Express ka siguruar listën e 10 kandidatëve më të votuarve të LDK-së në Prishtinë. Vjosa Osmani ka marrë më së ...

Kandidatët më të votuar të LDK-së në Prishtinë
Është publikuar lista me kandidatët më të votuar të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Gazeta Express ka siguruar listën e 10 kandidatëve më të votuarve të LDK-së në Prishtinë. Vjosa Osmani ka marrë më së ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 19:41
Është publikuar lista me kandidatët më të votuar të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prishtinë. Gazeta Express ka siguruar listën e 10 kandidatëve më të votuarve të LDK-së në Prishtinë. Vjosa Osmani ka marrë më së ...

Këta janë kandidatët më të votuar të LDK-së në Prishtinë, Vjosa e Lumiri të parët
Gazeta Express ka siguruar listën e 10 kandidatëve më të votuarve të LDK-së në Prishtinë. Vjosa Osmani ka marrë më së shumti vota, e menjëherë pas saj është Lumir Abdixhiku. Rezultatet preliminare të zgjedhjeve ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 19:11
Gazeta Express ka siguruar listën e 10 kandidatëve më të votuarve të LDK-së në Prishtinë. Vjosa Osmani ka marrë më së shumti vota, e menjëherë pas saj është Lumir Abdixhiku. Rezultatet preliminare të zgjedhjeve ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved