ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 00:14

A do ta shpërndajë Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti Meta

A do ta shpërndajë Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti Meta
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:54
Nga studio e emisionit “Open” të gazetares Eni Vasili, Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur pyetjes nëse do ta shpërndajë ose jo Parlamentin me 122 deputetë, nga 140 që përcaktohet në Kushtetutë. PJESË NGA INTERVISTA ...

Presidenti Meta bën ironi: Do të shkoj në Venecia vetëm për karnavale, jam në Presidencë deri më 2022
Presidenti Ilir Meta u pyet në studion e “Open” nëse mendon se mazhoranca do ta finalizojë nismën për shkarkimin e tij. Meta u shpreh i vendosur se do të jetë në zyrë deri në përfudim të madatit. “ Se çfarë do të bëjë ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:54
Presidenti Ilir Meta u pyet në studion e “Open” nëse mendon se mazhoranca do ta finalizojë nismën për shkarkimin e tij. Meta u shpreh i vendosur se do të jetë në zyrë deri në përfudim të madatit. “ Se çfarë do të bëjë ...

Meta sqaron “dy gjërat me rëndësi” dhe rikonfirmon: President deri në 24 korrik 2022
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:47
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...

Meta sqaron “dy gjërat me rëndësi” dhe rikonfirmon: President deri në 24 korrik 2022
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:54
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...

Meta në Open/ Nuk lëviz nga zyra e Presidentit deri në 2022
Ilir Meta deklaroi në intervistën me gazetaren Eni Vasili se Presidenti nuk mban asnjë përgjegjësi Se çfarë do të bëjë mazhoranca me nismën për shkarkmin e tij .“ Unë përgjigjem vetëm përpara Kushtetutës dhe popullit ...
Top Channel | 10-Oct-2019 21:42
Ilir Meta deklaroi në intervistën me gazetaren Eni Vasili se Presidenti nuk mban asnjë përgjegjësi Se çfarë do të bëjë mazhoranca me nismën për shkarkmin e tij .“ Unë përgjigjem vetëm përpara Kushtetutës dhe popullit ...

Ilir Meta kërcënon Komisionin e Venecias: Mos fut hundët në lojrat politike të Shqipërisë
Presidenti i Republikës Ilir Meta, në një intervistë për emisionin “Open” ka komentuar raport vlerësimin e Komisionit të Venecias teksa tha se për të ky raport nuk ka fare rëndësi. Sipas Metës komisioni i Venecias ka ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:42
Presidenti i Republikës Ilir Meta, në një intervistë për emisionin “Open” ka komentuar raport vlerësimin e Komisionit të Venecias teksa tha se për të ky raport nuk ka fare rëndësi. Sipas Metës komisioni i Venecias ka ...

Meta tregon “shansin e artë”: Ka një mundësi për të ndihmuar vendin dhe të huajt
Presidenti Meta nga studio e emisionit “Open” në TCH e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:46
Presidenti Meta nga studio e emisionit “Open” në TCH e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur ...

“Venecia”/ Meta: Zero rëndësi! I shqetësuar jam vetëm për Kombëtaren dhe Hysajn
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:36
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e ...

“Venecia”/ Meta indiferent: Zero rëndësi! I shqetësuar jam vetëm për Kombëtaren dhe Hysajn
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”.
Top Channel | 10-Oct-2019 21:35
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”.

Ironia e Metës: Nuk shqetësohem për Venecian, por për Hysajn
24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e emisionit ...
Lapsi | 10-Oct-2019 21:46
24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e emisionit ...

“Venecia”/ Meta indiferent: Zero rëndësi! I shqetësuar jam vetëm për Kombëtaren dhe Hysajn
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:35
Vetëm 24 orë para publikimit të Opinionit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua”. Nga studio e ...

Meta bën sërish deklaratën e fortë: Jap dorëheqjen tani nëse më thoni…
“Në qoftë se, jo Venecia, por ju si gazetare, qytetare e Republikës së Shqipërisë, më bindni dhe më thoni: Zoti President, ju me këtë dekret keni shkelur këtë nen të Kushtetutës unë jap dorëheqjen” Kështu ka deklaruar ...
Albportali | 10-Oct-2019 21:54
“Në qoftë se, jo Venecia, por ju si gazetare, qytetare e Republikës së Shqipërisë, më bindni dhe më thoni: Zoti President, ju me këtë dekret keni shkelur këtë nen të Kushtetutës unë jap dorëheqjen” Kështu ka deklaruar ...

Meta e përsërit: Ja dorëheqjen nëse kam shkelur Kushtetutën
mapo.al Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se kreu i shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me ...
Mapo | 10-Oct-2019 21:28
mapo.al Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se kreu i shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me ...

Një ditë para raportit, Meta: Zero rëndësi për mua, ‘Venecia’ propagandë!
Teksa nesër pritet që të shpallet vendimi i komisionit, presidenti Meta është shprehur më pak se 24 orë nga kjo vendimarrje i prerë dhe i ashpër ndaj Komisionit të Venecias. Indiferent, menefregist dhe duke mos i dhënë ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 21:54
Teksa nesër pritet që të shpallet vendimi i komisionit, presidenti Meta është shprehur më pak se 24 orë nga kjo vendimarrje i prerë dhe i ashpër ndaj Komisionit të Venecias. Indiferent, menefregist dhe duke mos i dhënë ...

Ilir Meta i sfidon të gjithë: Më citoni nenin e Kushtetutës që kam shkelur dhe dorëhiqem
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se Kreu i Shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me dekretin ...
Telegraf | 10-Oct-2019 21:28
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se Kreu i Shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me dekretin ...

Ilir Meta: Jap dorëheqjen nëse më citoni nenin e Kushtetutës që kam shkelur!
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se Kreu i Shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me dekretin ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:28
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se Kreu i Shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me dekretin ...

A do tërhiqet në Kushtetuesja e gjen me “faj”? Si përgjigjet Presidenti Meta
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 21:46
Presidenti Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022. Gjatë intervistës së dhënë për gazetaren Eni Vasili në TCH, Kreu i Shtetit ka sqaruar ...

“Jap dorëheqjen, nëse…”! Ilir Meta tjetër deklaratë të fortë: Më citoni nenin e Kushtetutës që kam shkelur!
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se Kreu i Shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me dekretin ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:21
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ftuar sot në emisionin “Open” të gazetares, Eni Vasili i ka sfiduar publikisht të gjithë ata që pretendojnë se Kreu i Shtetit ka shkelur Kushtetutën e Republikës lidhur me dekretin ...

Do japë dorëheqjen nesër? Ilir Meta i vë “vizën” Komisionit të Venecias, e ka mendjen te kombëtarja: Na është dëmtuar Hysaj
Postuar: 10/10/2019 - 21:41 Komisioni i Venecias do të publikojë opinionin për presidentin Ilir Meta, nëse ai ka shkelur apo jo Kushtetutën e vendit, por Ilir Meta duket se nuk shfaq interes fare. I pyetur nëse nesër ai ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 21:42
Postuar: 10/10/2019 - 21:41 Komisioni i Venecias do të publikojë opinionin për presidentin Ilir Meta, nëse ai ka shkelur apo jo Kushtetutën e vendit, por Ilir Meta duket se nuk shfaq interes fare. I pyetur nëse nesër ai ...

Presidenti injoron Komisionin e Venecias, e ka mendjen te kombëtarja
Ditën e nesërme Komisioni i Venecias do të publikojë opinionin për presidentin Ilir Meta, nëse ai ka shkelur apo jo Kushtetutën e vendit. “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua. Për mua ka rëndësi Kushtetuta e ...
Politiko | 10-Oct-2019 21:42
Ditën e nesërme Komisioni i Venecias do të publikojë opinionin për presidentin Ilir Meta, nëse ai ka shkelur apo jo Kushtetutën e vendit. “Komisioni i Venecias ka zero rëndësi për mua. Për mua ka rëndësi Kushtetuta e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved