ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 21:13

Xhufi: Zgjedhjet në Kosovë kanë tronditur Shqipërinë

Xhufi: Zgjedhjet në Kosovë kanë tronditur Shqipërinë
Profesori Pëllumb Xhufi, i ftuar në Arena nga Dritan Hila në RTV ORA, ka thënë se zgjedhjet në Kosovë, kanë tronditur politikën në Tiranë. Hila : A do ndikojë zgjedhja e Albin kurtit kryeministër, në politikën ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
Profesori Pëllumb Xhufi, i ftuar në Arena nga Dritan Hila në RTV ORA, ka thënë se zgjedhjet në Kosovë, kanë tronditur politikën në Tiranë. Hila : A do ndikojë zgjedhja e Albin kurtit kryeministër, në politikën ...

Shengeni ballkanik/ Hila: Thikë pas shpine Kosovës. Xhufi: Po e trajtojmë Serbinë me superioritet
Në emisionin Arena në RTV ORA, është folur për shengenin ballkanik, që pritet të nënshkruhet nga Maqedonia e Veriut, Serbia dhe Shqipëria, dhe për të cilin janë mbledhur në Novi Sad të Serbisë, liderët e tre vendeve. ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
Në emisionin Arena në RTV ORA, është folur për shengenin ballkanik, që pritet të nënshkruhet nga Maqedonia e Veriut, Serbia dhe Shqipëria, dhe për të cilin janë mbledhur në Novi Sad të Serbisë, liderët e tre vendeve. ...

Hoxha: Do shikoni një bashkëpunim jashtëzakonisht të gjallë me ndërkombëtarët të Albin Kurtit
Filozofi dhe anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, Elvis Hoxha i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora tha se Albin Kurti do të ketë një bashkëpunim shumë të mirë me ndërkombëtarët. Elvis Hoxha: Albin Kurti është ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
Filozofi dhe anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, Elvis Hoxha i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora tha se Albin Kurti do të ketë një bashkëpunim shumë të mirë me ndërkombëtarët. Elvis Hoxha: Albin Kurti është ...

Çipa: Nuk duhet të bëjmë superlativa për udhëheqësit e paprovuar
Analisti Aleksandër Çipa i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora është shprehur se ndaj udhëheqësve që nuk janë sprovuar në qeverisje nuk duhet të bëjmë superlativa. Aleksandër Çipa: Nuk është e hijshme të bëjmë ...
Dritare | 09-Oct-2019 22:16
Analisti Aleksandër Çipa i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora është shprehur se ndaj udhëheqësve që nuk janë sprovuar në qeverisje nuk duhet të bëjmë superlativa. Aleksandër Çipa: Nuk është e hijshme të bëjmë ...

Elvis Hoxha: Fitorja e madhe e luftës, u kthye në fitore të komondantëve
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, Elvis Hoxha nga Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë, ka thënë se vota për VV në Kosovë, ishte votë kundër atyre që e hanë shtetin, dhe ishte votë për një lëvizje që jep shpresë. ...
Dritare | 09-Oct-2019 22:16
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, Elvis Hoxha nga Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë, ka thënë se vota për VV në Kosovë, ishte votë kundër atyre që e hanë shtetin, dhe ishte votë për një lëvizje që jep shpresë. ...

Furxhi: Ja 3 leksionet që morëm nga zgjedhjet në Kosovë!
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, gazetari Aleksandër Furxhi, ka thënë se Shqipëria ka marrë 3 leksione nga zgjedhjet në Kosovë. Furxhi : Nga zgjedhjet në Kosovë mund të veçohen 3 leksione që ne kemi marrë. ...
Dritare | 09-Oct-2019 22:16
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, gazetari Aleksandër Furxhi, ka thënë se Shqipëria ka marrë 3 leksione nga zgjedhjet në Kosovë. Furxhi : Nga zgjedhjet në Kosovë mund të veçohen 3 leksione që ne kemi marrë. ...

Elvis Hoxha: Albin Kurti, politikani më i madh në trojet shqiptare
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, filozofi dhe anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, Elvis Hoxha, ka thënë se forma që Albin Kurti ka si politikan është forma më e madhe që ka një politikan në trojet ...
Dritare | 09-Oct-2019 22:16
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, filozofi dhe anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, Elvis Hoxha, ka thënë se forma që Albin Kurti ka si politikan është forma më e madhe që ka një politikan në trojet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved