ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:22

VIDEO/ Veseli mendon tri pikët në Stamboll, Trashi pret debutimin

VIDEO/ Veseli mendon tri pikët në Stamboll, Trashi pret debutimin
Frederik Veseli dhe Lorenc Trashi ishin dy lojtarët që dolën përpara medias nga grumbullimi i Kombëtares së Shqipërisë. I pari është kandidat për një vend në formacion, teksa forcon bindjen e skuadrës kuqezi se mund të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 15:31
Frederik Veseli dhe Lorenc Trashi ishin dy lojtarët që dolën përpara medias nga grumbullimi i Kombëtares së Shqipërisë. I pari është kandidat për një vend në formacion, teksa forcon bindjen e skuadrës kuqezi se mund të ...

Refuzoi Shqipërinë e Kosovën, sulmuesi pranon ftesën e Gjermanisë
Sulmuesi me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka refuzuar Shqipërinë dhe Kosovën. 21-vjeçari ka pranuar zyrtarisht ftesën e Gjermanisë U-21 për dy ndeshjet e këtij muaji ndaj Spanjës dhe Bosnjës e Hercegovinës. Por, ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 16:25
Sulmuesi me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka refuzuar Shqipërinë dhe Kosovën. 21-vjeçari ka pranuar zyrtarisht ftesën e Gjermanisë U-21 për dy ndeshjet e këtij muaji ndaj Spanjës dhe Bosnjës e Hercegovinës. Por, ...

Gjermania djeg konkurencën e Shqipërisë dhe Kosovës për Mërgim Berishën
E donin Shqipëria dhe Kosova por sulmuesi me origjinë shqiptare Mërgim Berisha ka zgjedhur Gjermaninë duke lënë thatë si kuqezinjtë ashtu edhe Dardanët. 21-vjeçari i cili është në pronësi të Salzburg por aktivizohet me ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 21:15
E donin Shqipëria dhe Kosova por sulmuesi me origjinë shqiptare Mërgim Berisha ka zgjedhur Gjermaninë duke lënë thatë si kuqezinjtë ashtu edhe Dardanët. 21-vjeçari i cili është në pronësi të Salzburg por aktivizohet me ...

Berisha e refuzon Kosovën për Gjermaninë
Mërgim Berisha e ka refuzuar edhe zyrtarisht Përfaqësuesen e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës kishte tentuar që ta bindte sulmuesin shqiptar që të kalonte te ‘Dardanët’, por më 7 tetor është refuzuar. 21-vjeçari ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 14:49
Mërgim Berisha e ka refuzuar edhe zyrtarisht Përfaqësuesen e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës kishte tentuar që ta bindte sulmuesin shqiptar që të kalonte te ‘Dardanët’, por më 7 tetor është refuzuar. 21-vjeçari ...

Gjermania djeg konkurencën e Shqipërisë dhe Kosovës për Mërgim Berishën
E donin Shqipëria dhe Kosova por sulmuesi me origjinë shqiptare Mërgim Berisha ka zgjedhur Gjermaninë duke lënë thatë si kuqezinjtë ashtu edhe Dardanët. 21-vjeçari i cili është në pronësi të Salzburg por aktivizohet me ...
SuperSport | 08-Oct-2019 14:34
E donin Shqipëria dhe Kosova por sulmuesi me origjinë shqiptare Mërgim Berisha ka zgjedhur Gjermaninë duke lënë thatë si kuqezinjtë ashtu edhe Dardanët. 21-vjeçari i cili është në pronësi të Salzburg por aktivizohet me ...

E kërkoi Shqipëria dhe Kosova, talenti 21-vjeçar përfundon në listën e… Gjermanisë
Sulmuesi me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka lënë thatë Shqipërinë dhe Kosovën. 21-vjeçari i cili aktivizohet në kampionatin austriak në radhët e skuadrës së Altaç, është thirrur nga trajneri i Gjermanisë U-21, ...
InFokusi | 08-Oct-2019 10:38
Sulmuesi me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka lënë thatë Shqipërinë dhe Kosovën. 21-vjeçari i cili aktivizohet në kampionatin austriak në radhët e skuadrës së Altaç, është thirrur nga trajneri i Gjermanisë U-21, ...

Refuzoi Shqipërinë e Kosovën, sulmuesi pranon ftesën e Gjermanisë
Sulmuesi me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka refuzuar Shqipërinë dhe Kosovën.
Kosova Press | 08-Oct-2019 10:21
Sulmuesi me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka refuzuar Shqipërinë dhe Kosovën.

Refuzon Kosovën – ftohet nga Gjermania
Mërgim Berisha e ka refuzuar edhe zyrtarisht Kombëtaren e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës kishte tentuar që ta bindte sulmuesin shqiptar që të kalonte te ‘Dardanët’. 21-vjeçari e ka pranuar edhe zyrtarisht ...
Indeks Online | 08-Oct-2019 09:23
Mërgim Berisha e ka refuzuar edhe zyrtarisht Kombëtaren e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës kishte tentuar që ta bindte sulmuesin shqiptar që të kalonte te ‘Dardanët’. 21-vjeçari e ka pranuar edhe zyrtarisht ...

Refuzon Kosovën për Gjermaninë
Mërgim Berisha e ka refuzuar edhe zyrtarisht Përfaqësuesen e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës kishte tentuar që ta bindte sulmuesin shqiptar që të kalonte te ‘Dardanët’, por sot (7 tetor) janë refuzuar. ...
AlbInfo | 08-Oct-2019 09:03
Mërgim Berisha e ka refuzuar edhe zyrtarisht Përfaqësuesen e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës kishte tentuar që ta bindte sulmuesin shqiptar që të kalonte te ‘Dardanët’, por sot (7 tetor) janë refuzuar. ...

Zyrtare: Vendos ta refuzojë Kosovën, do t'i bashkohet Gjermanisë
Mërgim Berisha ka vendosur që ta refuzojë ftesën e Përfaqësueses së Kosovës. Përkundër tentimeve të vazhdueshme të Federatës së Futbollit të Kosovës, sulmuesi nga Kosova ka vendosur ta injorojë ftesën, shkruan......
Zeri | 08-Oct-2019 08:56
Mërgim Berisha ka vendosur që ta refuzojë ftesën e Përfaqësueses së Kosovës. Përkundër tentimeve të vazhdueshme të Federatës së Futbollit të Kosovës, sulmuesi nga Kosova ka vendosur ta injorojë ftesën, shkruan......

Mërgim Berisha zyrtarisht zgjedh ta përfaqësojë Gjermaninë para Kosovës
Mërgim Berisha e ka refuzuar edhe zyrtarisht Përfaqësuesen e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës kishte tentuar që ta bindte sulmuesin shqiptar që të kalonte te ‘Dardanët’, por sot (7 tetor) janë refuzuar. ...
Telegrafi | 07-Oct-2019 23:56
Mërgim Berisha e ka refuzuar edhe zyrtarisht Përfaqësuesen e Kosovës. Federata e Futbollit të Kosovës kishte tentuar që ta bindte sulmuesin shqiptar që të kalonte te ‘Dardanët’, por sot (7 tetor) janë refuzuar. ...

ZYRTARE: Mergim Berisha i bashkohet kombëtares së Gjermanisë
Ylli kosovar që po shkëlqen në futbollin austriak, Mergim Berisha, është grumbulluar me kombëtaren e Gjermanisë U21, përcjell . Berisha është një nga lojtarët që është pëlqyer shumë nga Federata jonë, por atij tashmë i ...
Lajminet | 07-Oct-2019 23:25
Ylli kosovar që po shkëlqen në futbollin austriak, Mergim Berisha, është grumbulluar me kombëtaren e Gjermanisë U21, përcjell . Berisha është një nga lojtarët që është pëlqyer shumë nga Federata jonë, por atij tashmë i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved