ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 22:52

Tri arsye pse vajzat e bukura bien shpesh në dashuri me djem të prapë!

Tri arsye pse vajzat e bukura bien shpesh në dashuri me djem të prapë!
Ndodh shpesh që vajza më e mirë që njihni bie në dashuri me një djalë që nuk e meriton fare. Ajo ka kaq shumë potencial dhe zgjedh një çunak, që s’është në nivelin e asaj. Shoqet, motrat, vajza të tjera ndodh të bëjnë ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 17:13
Ndodh shpesh që vajza më e mirë që njihni bie në dashuri me një djalë që nuk e meriton fare. Ajo ka kaq shumë potencial dhe zgjedh një çunak, që s’është në nivelin e asaj. Shoqet, motrat, vajza të tjera ndodh të bëjnë ...

'Pse qikat e mira 'kallen' për djemtë e këqinj' Duhet ta keni dëshmuar me dhjetëra herë. Vajza më e mirë që njihni bie në dashuri me një djalë që nuk e meriton fare. Ajo ka kaq shumë potencial dhe zgjedh një çunak (s’e quan...
Duhet ta keni dëshmuar me dhjetëra herë. Vajza më e mirë që njihni bie në dashuri me një djalë që nuk e meriton fare. Ajo ka kaq shumë potencial dhe zgjedh një çunak (s’e quan dot burrë) që s’është në nivelin e asaj. ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 15:37
Duhet ta keni dëshmuar me dhjetëra herë. Vajza më e mirë që njihni bie në dashuri me një djalë që nuk e meriton fare. Ajo ka kaq shumë potencial dhe zgjedh një çunak (s’e quan dot burrë) që s’është në nivelin e asaj. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved