ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:53

Sulmuesi argjentinas kërcënohet me vdekje

Sulmuesi argjentinas kërcënohet me vdekje
Sulmuesi i Boca Juniorsit, Ramon Abila nuk është duke kaluar nëpër një moment të mirë së fundmi, derisa është kërcënuar me vdekje përmes një telefonate, transmeton zeri.info E përditshmja argjentinase “La Nacion”......
Zeri | 09-Oct-2019 18:45
Sulmuesi i Boca Juniorsit, Ramon Abila nuk është duke kaluar nëpër një moment të mirë së fundmi, derisa është kërcënuar me vdekje përmes një telefonate, transmeton zeri.info E përditshmja argjentinase “La Nacion”......

E thotë Mourinho: Ky është lojtari më fenomenal që e kam parë
Jose Mourinho thotë se braziliani Ronaldo është lojtari më fenomenal që e ka parë duke luajtur, transmeton zeri.info Në një intervistë të dhënë për “LiveScore”, ai ka folur për talentin më të madh që e ka......
Zeri | 09-Oct-2019 18:01
Jose Mourinho thotë se braziliani Ronaldo është lojtari më fenomenal që e ka parë duke luajtur, transmeton zeri.info Në një intervistë të dhënë për “LiveScore”, ai ka folur për talentin më të madh që e ka......

Tifozi i kërkon falje Shkodran Mustafit: Më bëri të qaj
Shkodran Mustafi ka dhënë një intervistë emocionale së fundmi pas abuzimeve dhe talljeve që ka marrë nga tifozëve të Arsenalit, transmeton zeri.info Shumë prej tyre e kanë shfrytëzuar rrjetin social “Twitter” për të ...
Zeri | 09-Oct-2019 17:09
Shkodran Mustafi ka dhënë një intervistë emocionale së fundmi pas abuzimeve dhe talljeve që ka marrë nga tifozëve të Arsenalit, transmeton zeri.info Shumë prej tyre e kanë shfrytëzuar rrjetin social “Twitter” për të ...

Agustina, sekreti i formës së shkëlqyer të Lautaros
Lautaro Martinez po kalon një formë shumë të mirë me Interin dhe këtë e tregoi në dy sfidat ndaj Barcelonës dhe Juventusit ku mbajti peshën e sulmit të skuadrës zikaltër duke gjetur edhe rrugën e rrjetës në të dyja ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 00:00
Lautaro Martinez po kalon një formë shumë të mirë me Interin dhe këtë e tregoi në dy sfidat ndaj Barcelonës dhe Juventusit ku mbajti peshën e sulmit të skuadrës zikaltër duke gjetur edhe rrugën e rrjetës në të dyja ...

Agustina Gandolfo, sekreti i formës së yllit të Interit
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është duke e vazhduar formën e tij të mirë, transmeton zeri.info Së fundmi ai realizoi ndaj Barcelonës e Interit. Por, forma e tij duket se ka një sekret e kjo është e dashura e tij ...
Zeri | 08-Oct-2019 22:31
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është duke e vazhduar formën e tij të mirë, transmeton zeri.info Së fundmi ai realizoi ndaj Barcelonës e Interit. Por, forma e tij duket se ka një sekret e kjo është e dashura e tij ...

Mustafi reagon pas kritikave dhe talljeve të shumta ndaj tij
Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi i ka quajtur qesharake zërat që thonë se ai është mbrojtësi i dytë më i dobët në botë, transmeton zeri.info 27-vjeçari ka përjetuar 12 muaj të vështirë në......
Zeri | 08-Oct-2019 18:38
Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi i ka quajtur qesharake zërat që thonë se ai është mbrojtësi i dytë më i dobët në botë, transmeton zeri.info 27-vjeçari ka përjetuar 12 muaj të vështirë në......

Agustina Gandolfo, sekreti i formës së shkëlqyer të Lautaro Martinez!
Lautaro Martinez po kalon një formë shumë të mirë me Interin dhe këtë e tregoi në dy sfidat ndaj Barcelonës dhe Juventusit ku mbajti peshën e sulmit të skuadrës zikaltër duke gjetur edhe rrugën e rrjetës në të dyja ...
SuperSport | 08-Oct-2019 16:04
Lautaro Martinez po kalon një formë shumë të mirë me Interin dhe këtë e tregoi në dy sfidat ndaj Barcelonës dhe Juventusit ku mbajti peshën e sulmit të skuadrës zikaltër duke gjetur edhe rrugën e rrjetës në të dyja ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved