ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 00:26

Pozicionet seksuale që iu bëjnë të humbni peshë më shpejt

Pozicionet seksuale që iu bëjnë të humbni peshë më shpejt
Marrëdhënia seksuale përveç se ofron argëtim, ajo arrin që t’iu ndihmojë në humbjen e peshës. Burrat mund të djegin 200 kalori çdo një orë që ata kalojnë në shtrat – që është e barabartë me një seancë të jogës – ndërsa ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 21:25
Marrëdhënia seksuale përveç se ofron argëtim, ajo arrin që t’iu ndihmojë në humbjen e peshës. Burrat mund të djegin 200 kalori çdo një orë që ata kalojnë në shtrat – që është e barabartë me një seancë të jogës – ndërsa ...

Sa duhet të hani për t’u dobësuar, shëndoshur apo ruajtur peshën, sipas shkencës
Rregullat kryesore të një diete janë heqja dorë nga ushqimet e pashëndetshme dhe konsumimi i sasive më të vogla. Një seri imazhesh të publikuara tregojnë me saktësi sa duhet të hani për të rënë në peshë, për të shtuar, ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 14:16
Rregullat kryesore të një diete janë heqja dorë nga ushqimet e pashëndetshme dhe konsumimi i sasive më të vogla. Një seri imazhesh të publikuara tregojnë me saktësi sa duhet të hani për të rënë në peshë, për të shtuar, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved