ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 22:42

Ponte Prizreni fiton kundër Lipjanit

Ponte Prizreni fiton kundër Lipjanit
Lipjani ka pësuar humbjen e katërt në katër ndeshje të zhvilluara, ku në takimin e fundit pësoi nga Ponte Prizreni 101:121 (29:29, 28:32, 18:29, 26:31). Pjesa e parë ka qenë mjaft e barabartë me çerekun e parë që ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 21:54
Lipjani ka pësuar humbjen e katërt në katër ndeshje të zhvilluara, ku në takimin e fundit pësoi nga Ponte Prizreni 101:121 (29:29, 28:32, 18:29, 26:31). Pjesa e parë ka qenë mjaft e barabartë me çerekun e parë që ...

Peja fiton dramën me Feronikelin
Peja ka shënuar fitore dramatike ndaj Feronikelit në Karagaçi me rezultat 89:95 (20:21, 16:21, 20:23, 33:30) në kuadër të javës së katërt të Superligës. Ndeshja është zhvilluar në palestrën ‘Karagaçi’ edhe pse ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 21:11
Peja ka shënuar fitore dramatike ndaj Feronikelit në Karagaçi me rezultat 89:95 (20:21, 16:21, 20:23, 33:30) në kuadër të javës së katërt të Superligës. Ndeshja është zhvilluar në palestrën ‘Karagaçi’ edhe pse ...

Ponte Prizreni shënon fitore ndaj Lipjanit në Superligë
Lipjani ka pësuar humbjen e katërt në katër ndeshje të zhvilluara, ku në takimin e fundit pësoi nga Ponte Prizreni 101:121 (29:29, 28:32, 18:29, 26:31). Pjesa e parë ka qenë mjaft e barabartë me çerekun e parë që ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 21:33
Lipjani ka pësuar humbjen e katërt në katër ndeshje të zhvilluara, ku në takimin e fundit pësoi nga Ponte Prizreni 101:121 (29:29, 28:32, 18:29, 26:31). Pjesa e parë ka qenë mjaft e barabartë me çerekun e parë që ...

Peja – Feronikeli, mbyllet ndeshja me këtë rezultat
Peja ka shënuar fitore dramatike ndaj Feronikelit në Karagaçi me rezultat 89:95 (20:21, 16:21, 20:23, 33:30) në kuadër të javës së katërt të Superligës. Ndeshja është zhvilluar në palestrën ‘Karagaçi’ edhe pse......
Zeri | 09-Oct-2019 19:00
Peja ka shënuar fitore dramatike ndaj Feronikelit në Karagaçi me rezultat 89:95 (20:21, 16:21, 20:23, 33:30) në kuadër të javës së katërt të Superligës. Ndeshja është zhvilluar në palestrën ‘Karagaçi’ edhe pse......

Fitore dramatike e Pejës
Peja ka shënuar njërën nga fitoret më të rëndësishme këtë edicion në Ligën Ballkanike. Pejanët në duelin shumë të vlefshëm ndaj Kozuv-it triumfuan si vendas 77:76 për të arritur fitoren e parë në fazën e dytë të ...
Kosova Sot | 10-Feb-2016 21:50
Peja ka shënuar njërën nga fitoret më të rëndësishme këtë edicion në Ligën Ballkanike. Pejanët në duelin shumë të vlefshëm ndaj Kozuv-it triumfuan si vendas 77:76 për të arritur fitoren e parë në fazën e dytë të ...

Në mesjavë zhvillohen tri ndeshje të Superligës së Kosovës në basketboll
Këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se Vreshtarët do të luajnë në kualifikimet e ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 19:38
Këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se Vreshtarët do të luajnë në kualifikimet e ...

Starton sot java e katërt në Superligë, ndeshje tejet interesante
Në këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se, Vreshtarët do të luajnë në kualifikimet ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 16:48
Në këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se, Vreshtarët do të luajnë në kualifikimet ...

Superliga vazhdon me ndeshje interesante
Ndeshja e parë është ndërmjet Feronikelit dhe Pejës, ndeshje që do të zhvillohet në ‘Karagaçi’. Feronikeli këtë edicion ka hyrë në Superligë dhe në dy ndeshje, ka dy humbje, kurse Peja e rikthyer në elitë ka një fitore ...
Lajminet | 08-Oct-2019 12:11
Ndeshja e parë është ndërmjet Feronikelit dhe Pejës, ndeshje që do të zhvillohet në ‘Karagaçi’. Feronikeli këtë edicion ka hyrë në Superligë dhe në dy ndeshje, ka dy humbje, kurse Peja e rikthyer në elitë ka një fitore ...

Këto ndeshje luhen këtë mesjavë në Superligën e Kosovës në basketboll
Në këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se, Vreshtarët do të luajnë në kualifikimet ...
Kosova Press | 08-Oct-2019 11:22
Në këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se, Vreshtarët do të luajnë në kualifikimet ...

Superliga vazhdon me ndeshje interesante
Ka startuar IPKO Superliga e Kosovës. Kampioni në fuqi, Feronikeli e nisi gjithçka me këmbën e mbarë, duke fituar me rezultatin e thellë 4-1 përballë Drenicës. Golashënuesi kryesor i sezonit të kaluar, Kastriot Rexha ...
Zeri | 18-Aug-2019 09:38
Ka startuar IPKO Superliga e Kosovës. Kampioni në fuqi, Feronikeli e nisi gjithçka me këmbën e mbarë, duke fituar me rezultatin e thellë 4-1 përballë Drenicës. Golashënuesi kryesor i sezonit të kaluar, Kastriot Rexha ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved