ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 14:48

Momente tmerri për sulmuesin e Boca Juniors

Momente tmerri për sulmuesin e Boca Juniors
Momente frike dhe paniku për sulmuesin e Boca Juniors, Ramon Abila. Sulmuesi i Bocës shënoi dot në sfidën e parë gjysmëfinale të Copa Libertadores në derbin e Buenos Airesit ndaj River Plate dhe tanimë ai dhe familja e ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 17:06
Momente frike dhe paniku për sulmuesin e Boca Juniors, Ramon Abila. Sulmuesi i Bocës shënoi dot në sfidën e parë gjysmëfinale të Copa Libertadores në derbin e Buenos Airesit ndaj River Plate dhe tanimë ai dhe familja e ...

Momente tmerri për sulmuesin e Boca Juniors, Abila: Duan të më rrëmbejnë
Momente frike dhe paniku për sulmuesin e Boca Juniors, Ramon Abila. Sulmuesi i Bocës shënoi dot në sfidën e parë gjysmëfinale të Copa Libertadores në derbin e Buenos Airesit ndaj River Plate dhe tanimë ai dhe familja e ...
SuperSport | 09-Oct-2019 15:04
Momente frike dhe paniku për sulmuesin e Boca Juniors, Ramon Abila. Sulmuesi i Bocës shënoi dot në sfidën e parë gjysmëfinale të Copa Libertadores në derbin e Buenos Airesit ndaj River Plate dhe tanimë ai dhe familja e ...

“Donin të më rrëmbenin”, terrorizohet futbollisti!
Momente tmerri për sulmuesin e Boca Juniors, Ramos Abila. Sulmuesi nuk shënoi dot në sfidën e humbur në derbi me River Plate dhe tanimë ai dhe familja e tij po marrin telefonata anonime dhe kërcënohem me vdekje. Hetimet ...
ABCNews | 09-Oct-2019 14:02
Momente tmerri për sulmuesin e Boca Juniors, Ramos Abila. Sulmuesi nuk shënoi dot në sfidën e humbur në derbi me River Plate dhe tanimë ai dhe familja e tij po marrin telefonata anonime dhe kërcënohem me vdekje. Hetimet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved