ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 22:24

Shpërndante drogë afër shkollave në Vlorë, 1 në pranga, sekuestrohen 56 doza me kanabis

Shpërndante drogë afër shkollave në Vlorë, 1 në pranga, sekuestrohen 56 doza me kanabis
Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka proceduar penalisht. Dyshohet se në bashkëpunim mes tyre shpërndanin lënë narkotike ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 17:17
Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe një tjetër e ka proceduar penalisht. Dyshohet se në bashkëpunim mes tyre shpërndanin lënë narkotike ...

Vlorë/ Shpërndante drogë në dyert e shkollave, kush është i ndaluari nga policia
Një 41-vjeçar, i quajtur Muhamet Velo, ka rënë sot në prangat e policisë së Vlorës. Shkak për arrestimin e tij u bë se në momentin e ndalimit iu gjetën 56 doza kanabis. Velo mësohet i shpërndante dozat e drogës në ...
Telegraf | 09-Oct-2019 17:52
Një 41-vjeçar, i quajtur Muhamet Velo, ka rënë sot në prangat e policisë së Vlorës. Shkak për arrestimin e tij u bë se në momentin e ndalimit iu gjetën 56 doza kanabis. Velo mësohet i shpërndante dozat e drogës në ...

Shpërndante lëndë narkotike në shkolla e qendra interneti, arrestohet 41 vjeçari
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve pranë Policisë së Vlorës kanë finalizuar me sukses operacionin “PlayStation” nga ku një 41 vjeçar ka rënë në pranga. 41 vjeçari me inicialet M.V., u arrestua pas ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 17:29
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve pranë Policisë së Vlorës kanë finalizuar me sukses operacionin “PlayStation” nga ku një 41 vjeçar ka rënë në pranga. 41 vjeçari me inicialet M.V., u arrestua pas ...

VIDEO/ 18 vite burg për trafik heroine, kush është i shumëkërkuari i arrestuar në Fier (Emri)
FIER Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Burime zyrtare për ‘BalkanWeb’ thanë se Fredi Genica, ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 14:25
FIER Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Burime zyrtare për ‘BalkanWeb’ thanë se Fredi Genica, ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. ...

Fier/ 18 vite burg për trafik heroine, kush është i shumëkërkuari i arrestuar
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Fredi Genica ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. Në kuadër të operacionit ‘Dërmënas’, policia ...
Telegraf | 09-Oct-2019 15:20
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar sot në Fier. Fredi Genica ishte dënuar me 18 vite e katër muaj burg për trafik heroine në Itali. Në kuadër të operacionit ‘Dërmënas’, policia ...

Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet personi me rrezikshmëri të lartë, Elvis Gaçaj
Policia e Durrësit ka arrestuar një natë më parë, pak pas mesnate, ka arrestuar Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë Policisë duke i ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:25
Policia e Durrësit ka arrestuar një natë më parë, pak pas mesnate, ka arrestuar Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë Policisë duke i ...

Kishte krijuar organizatë kriminale dhe fshihej në Dërmënas, arrestohet i shumëkërkuari
Policia dhe FNSH-ja e Fierit në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë arrestuar një shtetas që ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për shkak se rezulton i dënuar me 18 vite e katër muaj burg në Itali.
Top Channel | 09-Oct-2019 14:25
Policia dhe FNSH-ja e Fierit në bashkëpunim me Interpol Tirana kanë arrestuar një shtetas që ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për shkak se rezulton i dënuar me 18 vite e katër muaj burg në Itali.

Emri/ Heroinë nga Italia në Holandë, mafiozi kapet në Dërmenas
mapo.al Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe ...
Mapo | 09-Oct-2019 14:25
mapo.al Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe ...

Nga atentati te “Lulishtja 1 Maji” tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj, “bosi” i drogës në Shëngjergj
Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, teksa është vënë në ndjekje të tij, pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje. Por, kush është 44-vjeçaj, i cilësuar si “i forti” i ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 14:18
Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, teksa është vënë në ndjekje të tij, pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje. Por, kush është 44-vjeçaj, i cilësuar si “i forti” i ...

Në kërkim nga Interpol, kapet 45 vjeçari në Fier
Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje është vënë në prangat e policisë së Fierit. “Dërmënas” ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e F. G., 45 vjeç, i dënuar me 18 vite e katër muaj burg nën akuzën ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 14:30
Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje është vënë në prangat e policisë së Fierit. “Dërmënas” ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e F. G., 45 vjeç, i dënuar me 18 vite e katër muaj burg nën akuzën ...

VIDEO- Momentet e panikut në Durrës, kur ndiqej makina me dy persona të rrezikshëm brenda. Policia jep detajet, si u kapën
Policia e Durrësit ka dhënë detaje për një operacion të zhvilluar mesditën e sotme në qytetin bregdetar, ku ranë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore të cilët qarkullonin me armë zjarri pa leje dhe ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:25
Policia e Durrësit ka dhënë detaje për një operacion të zhvilluar mesditën e sotme në qytetin bregdetar, ku ranë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore të cilët qarkullonin me armë zjarri pa leje dhe ...

Durrës/ Qarkullonin me armë zjarri pa leje, arrestohen 2 persona
Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit.
Top Channel | 09-Oct-2019 14:02
Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit.

Arrestohet Elvis Gaçaj në Durrës, akuzohet për vrasjen e Santiago Malkos
Prangoset në Durrës Elvis Gaxhaj bashkë me mikun e tij në tentativë për t’i shpëtuar ndjekjes së policisë. 44-vjeçari dyshohet se ka marrë pjesë në vrasjen e ish-policit Santiago Malko. ABC News, sjell të plotë skedën ...
ABCNews | 09-Oct-2019 16:11
Prangoset në Durrës Elvis Gaxhaj bashkë me mikun e tij në tentativë për t’i shpëtuar ndjekjes së policisë. 44-vjeçari dyshohet se ka marrë pjesë në vrasjen e ish-policit Santiago Malko. ABC News, sjell të plotë skedën ...

Del videoja, si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot
Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet një ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:52
Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet një ...

“Taulantia” vë në pranga 2 persona me rrezikshëmri shoqërore
Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë është bërë ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 14:18
Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë është bërë ...

Trafik heroine nga Italia në Holandë, kapet në Fier mafiozi shqiptar
Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe një sasi ...
Lapsi | 09-Oct-2019 15:07
Një person i dënuar në Itali me 18 vite burg për trafik të drogërave të forta është kapur në shtëpinë e tij në Dërmënas të Fierit. Policia tha se gjatë operacionit për kapjen e tij u sekuestrua një pushkë dhe një sasi ...

Arrestohet “i forti” i Tiranës Elvis Gaçaj, iu shpëtoi disa atentateve
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:35
Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” ...

Merre leje dhe zhduket! Kush është super-hajduti shqiptar që u arratis nga burgu
Mori leje pëer të dalë nga burgu dhe nuk u kthye më. Një i burgosur është arratisur nga burgu i Rrogozhinës. Fjala është për 28 vjeçarin Fatjon Bushgjokaj, i cili u arrestua në vitin 2017 si kreu i një bande grabitësish ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 18:23
Mori leje pëer të dalë nga burgu dhe nuk u kthye më. Një i burgosur është arratisur nga burgu i Rrogozhinës. Fjala është për 28 vjeçarin Fatjon Bushgjokaj, i cili u arrestua në vitin 2017 si kreu i një bande grabitësish ...

Vlorë/ Arrestohet 41-vjeçari , shpërndante drogë pranë shkollave
41-vjeçari, i quajtur Muhamet Velo është vënë në prangat e policisë së Vlorës, për shkak se është kapur me 56 doza kanabis të cilat i shpërndante në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Ai është arrestuar në ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 17:50
41-vjeçari, i quajtur Muhamet Velo është vënë në prangat e policisë së Vlorës, për shkak se është kapur me 56 doza kanabis të cilat i shpërndante në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Ai është arrestuar në ...

Shpërndante drogë pranë shkollave dhe qendrave të internetit, fundoset 41-vjeçari në Vlorë (Detajet)
Postuar: 09/10/2019 - 17:37 Policia e Vlorës ka arrestuar një 41-vjeçar i cili shpërndante lëndë narkotike në qytet, kryesisht në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Pas kontrollit të bërë në banesën e ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 17:39
Postuar: 09/10/2019 - 17:37 Policia e Vlorës ka arrestuar një 41-vjeçar i cili shpërndante lëndë narkotike në qytet, kryesisht në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Pas kontrollit të bërë në banesën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved