ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 10:16

“Leksionet” e zgjedhjeve nga Kosova, i kemi grisur vetë

“Leksionet” e zgjedhjeve nga Kosova, i kemi grisur vetë
Nga Mero Baze Ka një entuziasëm fallco për disa aspekte të zgjedhjeve në Kosovë, siç është numërimi i shpejtë i votave, (në fakt jo dhe aq i shpejtë, se akoma s’kanë mbaruar), pranimi i humbjes nga partia në pushtet, ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 19:56
Nga Mero Baze Ka një entuziasëm fallco për disa aspekte të zgjedhjeve në Kosovë, siç është numërimi i shpejtë i votave, (në fakt jo dhe aq i shpejtë, se akoma s’kanë mbaruar), pranimi i humbjes nga partia në pushtet, ...

“Leksionet” e zgjedhjeve nga Kosova, i kemi grisur vetë
Nga Mero Baze Ka një entuziasëm fallco për disa aspekte të zgjedhjeve në Kosovë, siç është numërimi i shpejtë i votave, (në fakt jo dhe aq i shpejtë, se akoma s’kanë mbaruar), pranimi i humbjes nga partia në pushtet, ...
Dritare | 09-Oct-2019 22:16
Nga Mero Baze Ka një entuziasëm fallco për disa aspekte të zgjedhjeve në Kosovë, siç është numërimi i shpejtë i votave, (në fakt jo dhe aq i shpejtë, se akoma s’kanë mbaruar), pranimi i humbjes nga partia në pushtet, ...

“Leksionet” e zgjedhjeve nga Kosova, i kemi grisur vetë
Nga Mero Baze Ka një entuziasëm fallco për disa aspekte të zgjedhjeve në Kosovë, siç është numërimi i shpejtë i votave, (në fakt jo dhe aq i shpejtë, se akoma s’kanë mbaruar), pranimi i humbjes nga partia në pushtet, ...
Lexo | 09-Oct-2019 20:33
Nga Mero Baze Ka një entuziasëm fallco për disa aspekte të zgjedhjeve në Kosovë, siç është numërimi i shpejtë i votave, (në fakt jo dhe aq i shpejtë, se akoma s’kanë mbaruar), pranimi i humbjes nga partia në pushtet, ...

Një mësim nga Kosova, Shqipëria – histori dështimi me zgjedhjet
Zgjedhjet në Kosovë dëshmuan si një histori suksesi. Të dielën në mbrëmje dëgjuam në gjuhën shqipe një proces politik që e kemi parë vetëm në perëndim apo edhe vendet fqinje, kur rezultati i zgjedhjeve del pa rënë ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 07:07
Zgjedhjet në Kosovë dëshmuan si një histori suksesi. Të dielën në mbrëmje dëgjuam në gjuhën shqipe një proces politik që e kemi parë vetëm në perëndim apo edhe vendet fqinje, kur rezultati i zgjedhjeve del pa rënë ...

Një mësim nga Kosova, Shqipëria – histori dështimi me zgjedhjet
Të dielën në mbrëmje dëgjuam në gjuhën shqipe një proces politik që e kemi parë vetëm në perëndim apo edhe vendet fqinje, kur rezultati i zgjedhjeve del pa rënë mesnata dhe humbësi uron fituesin për zgjedhjet. Por kjo ...
Lajminet | 07-Oct-2019 23:56
Të dielën në mbrëmje dëgjuam në gjuhën shqipe një proces politik që e kemi parë vetëm në perëndim apo edhe vendet fqinje, kur rezultati i zgjedhjeve del pa rënë mesnata dhe humbësi uron fituesin për zgjedhjet. Por kjo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved