ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 00:22

Leksione nga Pochettino, Jonuz i Vllaznisë në Katar

Leksione nga Pochettino, Jonuz i Vllaznisë në Katar
Vllaznia e Mirsad Jonuz i ka habitur të gjithë, ndërkohë që ka vlerësime mjaft pozitive edhe për trajnerin me origjinë boshnjake të kuqebluve. Së fundmi ai është larguar nga Shqipëria dhe ndodhet në Katar, aty po merr ...
ABCNews | 09-Oct-2019 12:15
Vllaznia e Mirsad Jonuz i ka habitur të gjithë, ndërkohë që ka vlerësime mjaft pozitive edhe për trajnerin me origjinë boshnjake të kuqebluve. Së fundmi ai është larguar nga Shqipëria dhe ndodhet në Katar, aty po merr ...

Mirsad Jonuz, mes emrave të njohur në një event të futbollit në Katar
Trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz, prej dy ditësh ndodhet në Doha të Katarit, ku po merr pjesë në një samit botëror të organizuar nga “Aspire Academy” të titulluar “Performanca e futbollit dhe shkenca”. Ai është ftuar ...
SuperSport | 09-Oct-2019 11:31
Trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz, prej dy ditësh ndodhet në Doha të Katarit, ku po merr pjesë në një samit botëror të organizuar nga “Aspire Academy” të titulluar “Performanca e futbollit dhe shkenca”. Ai është ftuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved