ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 06:00

Turqi-Shqipëri, ja kush do të jetë arbitri i ndeshjes

Turqi-Shqipëri, ja kush do të jetë arbitri i ndeshjes
Një vit më parë arbitri rumun Ovidiu Hategan preku zemrat e tifozëve me reagimin e tij emocionues në fundin e sfidës së Ligës së Kombeve mes Holandës dhe Gjermanisë.
Top Channel | 09-Oct-2019 01:44
Një vit më parë arbitri rumun Ovidiu Hategan preku zemrat e tifozëve me reagimin e tij emocionues në fundin e sfidës së Ligës së Kombeve mes Holandës dhe Gjermanisë.

Ky është tifogrupi nga Kosova që mbështet Shqipërinë në Turqi
Tifogrupi i parë nga Kosova që ka mbështetur Kombëtaren e Shqipërisë, “Kuqezinjtë e Jakovës”, kanë konfirmuar prezencën e tyre edhe në Turqi. Megjithëse nuk është asgjë e re, pasi ky grupim nuk e ka braktisur kurrë......
Zeri | 09-Oct-2019 16:41
Tifogrupi i parë nga Kosova që ka mbështetur Kombëtaren e Shqipërisë, “Kuqezinjtë e Jakovës”, kanë konfirmuar prezencën e tyre edhe në Turqi. Megjithëse nuk është asgjë e re, pasi ky grupim nuk e ka braktisur kurrë......

Rumuni Ovifiu Hategan do të drejtojë Turqi- Shqipëri
Rumuni Ovifiu Hategan është përzgjedhur nga UEFA si arbitri kryesor për takimin mes Turqisë dhe Shqipërisë, në stadiumin “Shykry Saraçollu” të stambollit, e vlefshme për eleminatoret e kampionatit europian të futbollit ...
Medial | 09-Oct-2019 10:29
Rumuni Ovifiu Hategan është përzgjedhur nga UEFA si arbitri kryesor për takimin mes Turqisë dhe Shqipërisë, në stadiumin “Shykry Saraçollu” të stambollit, e vlefshme për eleminatoret e kampionatit europian të futbollit ...

Rumuni Ovifiu Hategan do të drejtojë Turqi- Shqipëri
Rumuni Ovifiu Hategan është përzgjedhur nga UEFA si arbitri kryesor për takimin mes Turqisë dhe Shqipërisë, në stadiumin “Shykry Saraçollu” të stambollit, e vlefshme për eleminatoret e kampionatit europian të futbollit ...
RTSH | 09-Oct-2019 10:23
Rumuni Ovifiu Hategan është përzgjedhur nga UEFA si arbitri kryesor për takimin mes Turqisë dhe Shqipërisë, në stadiumin “Shykry Saraçollu” të stambollit, e vlefshme për eleminatoret e kampionatit europian të futbollit ...

Turqi-Shqipëri, ja kush do të jetë arbitri i ndeshjes
Një vit më parë arbitri rumun Ovidiu Hategan preku zemrat e tifozëve me reagimin e tij emocionues në fundin e sfidës së Ligës së Kombeve mes Holandës dhe Gjermanisë. Barazimit ekzaltues 2-2 në fushë, iu shtuan edhe lotë ...
InFokusi | 09-Oct-2019 09:15
Një vit më parë arbitri rumun Ovidiu Hategan preku zemrat e tifozëve me reagimin e tij emocionues në fundin e sfidës së Ligës së Kombeve mes Holandës dhe Gjermanisë. Barazimit ekzaltues 2-2 në fushë, iu shtuan edhe lotë ...

Turqi-Shqipëri gjykohet nga një 4-she rumune
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...
InFokusi | 08-Oct-2019 21:37
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...

Turqi-Shqipëri gjykohet nga një 4-she rumune
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...
Lexo | 08-Oct-2019 21:35
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...

UEFA cakton arbitrat e ndeshjes Turqi-Shqipëri,  gjykohet nga një 4-she gjyqtarësh nga Rumania
UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll të cilët do të jenë nga Rumania. Kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian Sovre dhe Sebastian ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 18:49
UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll të cilët do të jenë nga Rumania. Kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian Sovre dhe Sebastian ...

20:19 Turqi-Shqipëri gjykohet nga një 4-she rumune Një 4-she gjyqtarësh rumunë...
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...
Kosova Sot | 08-Oct-2019 20:23
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...

Turqi-Shqipëri gjykohet nga një 4-she rumune
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 20:13
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...

UEFA përcakton gjyqtarët, Turqi-Shqipëri gjykohet nga një 4-she rumune
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 19:48
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...

UEFA përcakton gjyqtarët, Turqi-Shqipëri gjykohet nga një 4-she rumune
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...
SuperSport | 08-Oct-2019 18:09
Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian ...

UEFA cakton arbitrat, ja kush e gjykon e Shqipërinë kundër Turqisë
Nuk është emër i panjohur dhe ka gjykuar në nivele të larta, teksa sezonin e shkuar ka drejtuar sfidës çelsi-Ajntraht Frankfurt për gjysmëfinalet e Europa Ligës. Bëhet fjalë për Ovidiu Hategan, gjyqtari rumun të cilit ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 17:58
Nuk është emër i panjohur dhe ka gjykuar në nivele të larta, teksa sezonin e shkuar ka drejtuar sfidës çelsi-Ajntraht Frankfurt për gjysmëfinalet e Europa Ligës. Bëhet fjalë për Ovidiu Hategan, gjyqtari rumun të cilit ...

Ndeshja Turqi – Shqipëri i besohet gjyqtarëve rumun
UEFA ka publikuar ditën e sotme emrat e arbitrave, të cilët do të vendosin drejtësi në ndeshjen Turqi-Shqipëri. Në ndeshjen që do të zhvillohet në stadiumin e Fenerbahçes, do të vendosë drejtësi arbitri rumun, Ovidu ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 18:00
UEFA ka publikuar ditën e sotme emrat e arbitrave, të cilët do të vendosin drejtësi në ndeshjen Turqi-Shqipëri. Në ndeshjen që do të zhvillohet në stadiumin e Fenerbahçes, do të vendosë drejtësi arbitri rumun, Ovidu ...

Ndeshja Turqi – Shqipëri i besohet gjyqtarëve rumun
UEFA ka publikuar ditën e sotme emrat e arbitrave, të cilët do të vendosin drejtësi në ndeshjen Turqi-Shqipëri. Në ndeshjen që do të zhvillohet në stadiumin e Fenerbahçes, do të vendosë drejtësi arbitri rumun, Ovidu ...
Indeks Online | 08-Oct-2019 17:57
UEFA ka publikuar ditën e sotme emrat e arbitrave, të cilët do të vendosin drejtësi në ndeshjen Turqi-Shqipëri. Në ndeshjen që do të zhvillohet në stadiumin e Fenerbahçes, do të vendosë drejtësi arbitri rumun, Ovidu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved