ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:36

Kryen krimin monstruoz një vit më parë, shqiptarja ndryshon versionin e vrasjes së foshnjës: E pashë në internet, nëna s’ka faj

Kryen krimin monstruoz një vit më parë, shqiptarja ndryshon versionin e vrasjes së foshnjës: E pashë në internet, nëna s’ka faj
Ngjarja horror e raportuar një vit më parë ku nënë e bijë me origjinë shqiptare, mbytën foshnjën e porsalindur dhe e hodhën në plehra, është risjellë në vëmendje. Në gjyqin e radhës, vajza që kreu krimin e tmerrshëm ka ...
Telegraf | 08-Oct-2019 13:51
Ngjarja horror e raportuar një vit më parë ku nënë e bijë me origjinë shqiptare, mbytën foshnjën e porsalindur dhe e hodhën në plehra, është risjellë në vëmendje. Në gjyqin e radhës, vajza që kreu krimin e tmerrshëm ka ...

Mbyti foshnjën dhe e hodhi në plehra, Gjykata në Athinë liron shqiptaren
Drejtësia në shtetin grek ka lënë të lirë 19-vjeçaren shqiptare, që mbyti foshnjën e porsalindur ndërsa trupin ia hodhi në mbeturina. Në Athinë, Gjykata vendosi t’i heqë dënimin me 5 vite burg 19-vjeçares, duke e liruar ...
Gazeta Dita | 08-Oct-2019 10:04
Drejtësia në shtetin grek ka lënë të lirë 19-vjeçaren shqiptare, që mbyti foshnjën e porsalindur ndërsa trupin ia hodhi në mbeturina. Në Athinë, Gjykata vendosi t’i heqë dënimin me 5 vite burg 19-vjeçares, duke e liruar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved