ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 19:20

Kokëfortësia e liderëve politik shqiptar, mungesë e debateve publike “ballë për ballë” në media!

Kokëfortësia e liderëve politik shqiptar, mungesë e debateve publike “ballë për ballë” në media!
Bexhet Musliu Skena politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut kurrësesi të ndryshon qasjen sa i përket demokratizimit të sistemit politik dhe sjelljen politike të liderëve partiak. Kokëfortësia e liderëve partiak ka ...
Ina-Online | 09-Oct-2019 12:52
Bexhet Musliu Skena politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut kurrësesi të ndryshon qasjen sa i përket demokratizimit të sistemit politik dhe sjelljen politike të liderëve partiak. Kokëfortësia e liderëve partiak ka ...

Kokëfortësia e liderëve politik shqiptar, mungesë e debateve publike “ballë për ballë” në media!
Bexhet Musliu Skena politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut kurrësesi të ndryshon qasjen sa i përket demokratizimit të sistemit politik dhe sjelljen politike të liderëve partiak. Kokëfortësia e liderëve partiak ka ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 11:39
Bexhet Musliu Skena politike shqiptare në Maqedoninë e Veriut kurrësesi të ndryshon qasjen sa i përket demokratizimit të sistemit politik dhe sjelljen politike të liderëve partiak. Kokëfortësia e liderëve partiak ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved