ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:22

Lojtarët e Turqisë vlersojnë Shqipërinë: Ndaj tyre kemi ndeshjen më të rëndësishme

Lojtarët e Turqisë vlersojnë Shqipërinë: Ndaj tyre kemi ndeshjen më të rëndësishme
Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga ndeshja mes Turqisë dhe Shqipërisë, para mediave kanë dalë dy futbollistë nga skuadra turke. Mbrojtësi i Lilës, Zeki Çelik dhe ai i Juventusit, Merih Demiral kanë vlerësuar maksimalisht ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 15:48
Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga ndeshja mes Turqisë dhe Shqipërisë, para mediave kanë dalë dy futbollistë nga skuadra turke. Mbrojtësi i Lilës, Zeki Çelik dhe ai i Juventusit, Merih Demiral kanë vlerësuar maksimalisht ...

EURO2020/ Shqipëria, pse Turqia është një finale dhe roli i Francës në Grupin H
Fitorja përballë Islandës ishte jetike për fatin e Shqipërisë në Grupin H, pa atë fitore çdo diskutim tani nuk do të kishte vlerë. Po aq e rëndësishme është shndërruar tashmë transferta përballë Turqisë më 10 tetor. Të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:18
Fitorja përballë Islandës ishte jetike për fatin e Shqipërisë në Grupin H, pa atë fitore çdo diskutim tani nuk do të kishte vlerë. Po aq e rëndësishme është shndërruar tashmë transferta përballë Turqisë më 10 tetor. Të ...

Trashi: Lerda më përqafoi pas ftesës nga Reja, shpresoj të kem minuta
Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Turqinë, mbrojtësi i Kombëtares Lorenc Trashi është shprehur se djemtë në ekip kanë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin, ndërsa theksoi se nuk ka probleme me trajnerin e ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 13:49
Në konferencën për shtyp para ndeshjes me Turqinë, mbrojtësi i Kombëtares Lorenc Trashi është shprehur se djemtë në ekip kanë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin, ndërsa theksoi se nuk ka probleme me trajnerin e ...

Veseli: Na mungon një lider si Cana, në Turqi vetëm për fitore
Edhe Frederic Veseli beson te një triumf i Shqipërisë të premten në mbrëmje në Stamboll ndaj Turqisë. Mbrojtësi i Empolit në Serie B, në konferencën për shtyp të kësaj të mërkure foli me superlativa për afrimet e reja ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 13:34
Edhe Frederic Veseli beson te një triumf i Shqipërisë të premten në mbrëmje në Stamboll ndaj Turqisë. Mbrojtësi i Empolit në Serie B, në konferencën për shtyp të kësaj të mërkure foli me superlativa për afrimet e reja ...

Mungojnë Mavraj dhe Hysaj, ja kush do ta mbajë shiritin e kapitenit
Berat Gjimshiti u shpreh I gatshëm për të marrë mbi vete një rol të vështirë siç është kapiteni i kombëtares së Shqipërisë. Por mbrojtësi që luan me Atalantën duhet të presë radhën për të vendosur shiritin në krah. Afp ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 12:24
Berat Gjimshiti u shpreh I gatshëm për të marrë mbi vete një rol të vështirë siç është kapiteni i kombëtares së Shqipërisë. Por mbrojtësi që luan me Atalantën duhet të presë radhën për të vendosur shiritin në krah. Afp ...

VIDEO/ “Në Turqi për fitore”, rriten dozat e optimizmit në Kombëtare
Në konfrencën e përditëshme për mediat nga grumbullimi i kombëtares së Shqipërisë kanë folur Berat Gjimshiti dhe Taulant Seferi. Mbrojtësi, i cili mund të marrë shiritin e kapitenit dhe sulmuesi që pret debutimin me ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 16:01
Në konfrencën e përditëshme për mediat nga grumbullimi i kombëtares së Shqipërisë kanë folur Berat Gjimshiti dhe Taulant Seferi. Mbrojtësi, i cili mund të marrë shiritin e kapitenit dhe sulmuesi që pret debutimin me ...

Në prag të sfidës me Turqinë, Seferi dhe Gjimshiti: E vështirë por duam të surprizojmë
Radha për te dale përpara medias ne prag te dy sfidave eliminatore i takoi një tjetër risie ne kombëtaren e Edi Rejes. Shqiptari i Maqedonisë Taulant Seferi i cili u thirr për here te pare ne kombëtare ka mbetur i ...
VizionPlus | 08-Oct-2019 18:15
Radha për te dale përpara medias ne prag te dy sfidave eliminatore i takoi një tjetër risie ne kombëtaren e Edi Rejes. Shqiptari i Maqedonisë Taulant Seferi i cili u thirr për here te pare ne kombëtare ka mbetur i ...

Këto janë fjalët e Challandes para ndeshjes me Gjibraltarin
Edhe Frederic Veseli beson te një triumf i Shqipërisë të premten në mbrëmje në Stamboll ndaj Turqisë. Mbrojtësi i Empolit në Serie B, në konferencën për shtyp të kësaj të mërkure foli me superlativa për afrimet e reja ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 18:27
Edhe Frederic Veseli beson te një triumf i Shqipërisë të premten në mbrëmje në Stamboll ndaj Turqisë. Mbrojtësi i Empolit në Serie B, në konferencën për shtyp të kësaj të mërkure foli me superlativa për afrimet e reja ...

Mavraj dhe Hysaj nuk janë në dispozicion, ja kush do të marrë shiritin e kapitenit te Kombëtarja
Për përballjen ndaj Turqisë, Shqipëria nuk do të ketë në dispozicion dy mbrojtësit Mërgim Mavraj dhe Elseid Hysaj. Njëherësh, për përfaqësuesen ata janë edhe kapiteni dhe zëvendëskapiteni. Tanimë, në mungesë të atyre të ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 17:45
Për përballjen ndaj Turqisë, Shqipëria nuk do të ketë në dispozicion dy mbrojtësit Mërgim Mavraj dhe Elseid Hysaj. Njëherësh, për përfaqësuesen ata janë edhe kapiteni dhe zëvendëskapiteni. Tanimë, në mungesë të atyre të ...

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare: Na mungon një lider si Cana, në Turqi vetëm për fitore
Edhe Frederic Veseli beson te një triumf i Shqipërisë të premten në mbrëmje në Stamboll ndaj Turqisë. Mbrojtësi i Empolit në Serie B, në konferencën për shtyp të kësaj të mërkure foli me superlativa për afrimet e......
Zeri | 09-Oct-2019 16:52
Edhe Frederic Veseli beson te një triumf i Shqipërisë të premten në mbrëmje në Stamboll ndaj Turqisë. Mbrojtësi i Empolit në Serie B, në konferencën për shtyp të kësaj të mërkure foli me superlativa për afrimet e......

Veseli: Na mungon një lider si Cana, në Turqi vetëm për fitore
Edhe Frederic Veseli beson te një triumf i Shqipërisë të premten në mbrëmje në Stamboll ndaj Turqisë. Mbrojtësi i Empolit në Serie B, në konferencën për shtyp të kësaj të mërkure foli me superlativa për afrimet e reja ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 16:35
Edhe Frederic Veseli beson te një triumf i Shqipërisë të premten në mbrëmje në Stamboll ndaj Turqisë. Mbrojtësi i Empolit në Serie B, në konferencën për shtyp të kësaj të mërkure foli me superlativa për afrimet e reja ...

Mungojnë Mavraj dhe Hysaj, ja kush do ta mbajë shiritin e kapitenit
Berat Gjimshiti u shpreh I gatshëm për të marrë mbi vete një rol të vështirë siç është kapiteni i kombëtares së Shqipërisë. Por mbrojtësi që luan me Atalantën duhet të presë radhën për të vendosur shiritin në krah. Afp ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 13:02
Berat Gjimshiti u shpreh I gatshëm për të marrë mbi vete një rol të vështirë siç është kapiteni i kombëtares së Shqipërisë. Por mbrojtësi që luan me Atalantën duhet të presë radhën për të vendosur shiritin në krah. Afp ...

Mungesa e Mavrajt dhe Hysajt, ky do të jetë kapiteni i ri i Shqipërisë
Për përballjen ndaj Turqisë, Shqipëria nuk do të ketë në dispozicion dy mbrojtësit Mërgim Mavraj dhe Elseid Hysaj. Njëherësh, për përfaqësuesen ata janë edhe kapiteni dhe zëvendëskapiteni. Tanimë, në......
Zeri | 09-Oct-2019 12:15
Për përballjen ndaj Turqisë, Shqipëria nuk do të ketë në dispozicion dy mbrojtësit Mërgim Mavraj dhe Elseid Hysaj. Njëherësh, për përfaqësuesen ata janë edhe kapiteni dhe zëvendëskapiteni. Tanimë, në......

Gjimshiti: Elsi do na mungojë, por luajmë shanset tona ndaj Turqisë
Në mungesë të Hysajt e Mavrajt, Berat Gjimshiti është mbrojtësi më me eksperiencë në Kombëtaren Shqiptare, ndërsa sot ishte në konferencën për shtyp, ku theksoi se kuqezinjët janë gati për të luajtur shanset e tyre ndaj ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 20:34
Në mungesë të Hysajt e Mavrajt, Berat Gjimshiti është mbrojtësi më me eksperiencë në Kombëtaren Shqiptare, ndërsa sot ishte në konferencën për shtyp, ku theksoi se kuqezinjët janë gati për të luajtur shanset e tyre ndaj ...

Seferi: Jam në formë të mirë, luaj ku të dojë trajneri
Sulmuesi nga Kumanova, që luan me zviceranët e Xamax, Taulant Seferi ishte një nga risitë e listës së trajnerit Edi Reja për ndeshjet e radhës eliminatore, ndërsa sot ishte në krah të Berat Gjimshitit në konferencën për ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 20:16
Sulmuesi nga Kumanova, që luan me zviceranët e Xamax, Taulant Seferi ishte një nga risitë e listës së trajnerit Edi Reja për ndeshjet e radhës eliminatore, ndërsa sot ishte në krah të Berat Gjimshitit në konferencën për ...

Taulant Seferi: Gati jam për sfidat e reja
Sulmuesi i Xamax-it, Taulant Seferi, është emri më i ri që i bashkohet kombëtares shqiptare. Ai e priste me ngulm këtë festë dhe afrimi në grupin e Edy Rejës i duket një ëndërr e kthyer në realitet. “E kam ndjekur ...
Alsat-M | 08-Oct-2019 19:51
Sulmuesi i Xamax-it, Taulant Seferi, është emri më i ri që i bashkohet kombëtares shqiptare. Ai e priste me ngulm këtë festë dhe afrimi në grupin e Edy Rejës i duket një ëndërr e kthyer në realitet. “E kam ndjekur ...

VIDEO/ “Në Turqi për fitore”, rriten dozat e optimizmit në Kombëtare
Në konfrencën e përditëshme për mediat nga grumbullimi i kombëtares së Shqipërisë kanë folur Berat Gjimshiti dhe Taulant Seferi. Mbrojtësi, i cili mund të marrë shiritin e kapitenit dhe sulmuesi që pret debutimin me ...
E Dua Sportin | 08-Oct-2019 19:02
Në konfrencën e përditëshme për mediat nga grumbullimi i kombëtares së Shqipërisë kanë folur Berat Gjimshiti dhe Taulant Seferi. Mbrojtësi, i cili mund të marrë shiritin e kapitenit dhe sulmuesi që pret debutimin me ...

Gjimshiti: Do na mungojë kapiteni, vetëbesimin te Atalanta dua ta përcjell në Kombëtare
Në konferencën për shtyp në kuadër të ndeshjes kualifikuese ndaj Turqisë më datë 11 tetor, mbrojtësi i Kombëtares, Berat Gjimshiti është shprehur i vjen keq për dëmtimin e Hysajt dhe shkodrani do t’i mungojë pasi është ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 14:04
Në konferencën për shtyp në kuadër të ndeshjes kualifikuese ndaj Turqisë më datë 11 tetor, mbrojtësi i Kombëtares, Berat Gjimshiti është shprehur i vjen keq për dëmtimin e Hysajt dhe shkodrani do t’i mungojë pasi është ...

U ftua për herë të parë nga Shqipëria, Seferi rrëfen përvojën
Sulmuesi shqiptar nga Kumanova që luan për Nauchatel Xamax, Taluant Seferi, ka rrëfyer se si po ndihet tani që ëndrra e tij, të jetë pjesë e Kombëtares së Shqipërisë, i është bërë realitet. Gjatë ditëve në vijim, ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 15:37
Sulmuesi shqiptar nga Kumanova që luan për Nauchatel Xamax, Taluant Seferi, ka rrëfyer se si po ndihet tani që ëndrra e tij, të jetë pjesë e Kombëtares së Shqipërisë, i është bërë realitet. Gjatë ditëve në vijim, ...

Taulant Seferi: Jam i befasuar nga pritja, luaj kudo që kërkon trajneri
Taulant Seferi mezi po e priste një ftesë nga Shqipëria dhe tashmë që e ka marrë ndihet shumë i lumtur. Sulmuesi nga Kumanova duhet të bindë trajnerin Edy Reja, që të jetë i ftuar edhe në të ardhmen. Sot ai ka dalë para ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 13:51
Taulant Seferi mezi po e priste një ftesë nga Shqipëria dhe tashmë që e ka marrë ndihet shumë i lumtur. Sulmuesi nga Kumanova duhet të bindë trajnerin Edy Reja, që të jetë i ftuar edhe në të ardhmen. Sot ai ka dalë para ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved