ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:02

Ibrahimovic: Mund të rikthehem në Serie A, jam ende më i miri!

Ibrahimovic: Mund të rikthehem në Serie A, jam ende më i miri!
Zlatan Ibrahimovic është një nga lojtarët më të shëtitur në botë. Sulmuesi suedez ka luajtur në Itali, Francë, Angli, Spanjë dhe së fundmi në Amerikë, me skuadrën e LA Galaxy në MLS. Kontrata e Ibrës me klubin amerikan ...
ABCNews | 09-Oct-2019 18:35
Zlatan Ibrahimovic është një nga lojtarët më të shëtitur në botë. Sulmuesi suedez ka luajtur në Itali, Francë, Angli, Spanjë dhe së fundmi në Amerikë, me skuadrën e LA Galaxy në MLS. Kontrata e Ibrës me klubin amerikan ...

“Unë te Napoli? Do bëja më mirë se ata që kanë!”
Zlatan Ibrahimovic përbën lajm në çdo moment. Tashmë sulmuesi suedez ka edhe një statujë në Malmo, ku edhe dje ka qenë për ta përuruar. Sigurisht nuk mund t’u shmangej mediave dhe ka folur. Stili është ai i zakonshmi, ...
ABCNews | 09-Oct-2019 09:22
Zlatan Ibrahimovic përbën lajm në çdo moment. Tashmë sulmuesi suedez ka edhe një statujë në Malmo, ku edhe dje ka qenë për ta përuruar. Sigurisht nuk mund t’u shmangej mediave dhe ka folur. Stili është ai i zakonshmi, ...

Ibrahimovic: Më vjen keq që me këtë trajner punova vetëm 1 vit
Në një intervistë për “Sky Sport”, Zlatan Ibrahimovic ka folur për marrëdhënien që ka me trajnerin Carlo Ancelotti. “Me Carlo kam një marrëdhënie shumë të mirë. Është një trajner i madh dhe mbi të gjithë një njeri shumë ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 17:42
Në një intervistë për “Sky Sport”, Zlatan Ibrahimovic ka folur për marrëdhënien që ka me trajnerin Carlo Ancelotti. “Me Carlo kam një marrëdhënie shumë të mirë. Është një trajner i madh dhe mbi të gjithë një njeri shumë ...

Zbulohet statuja e Ibrahimovic në Suedi, futbollisti lë një përshkrim interesant
Zlatan Ibrahimovic zbuloi statujën e tij në Malmo të martën. Ylli i LA Galaxy është ‘pavdekësuar’ në një monument bronzi të mrekullueshëm pranë stadiumit të Malmo, ku ai filloi karrierën e tij profesionale në vitin ...
Albportali | 09-Oct-2019 14:44
Zlatan Ibrahimovic zbuloi statujën e tij në Malmo të martën. Ylli i LA Galaxy është ‘pavdekësuar’ në një monument bronzi të mrekullueshëm pranë stadiumit të Malmo, ku ai filloi karrierën e tij profesionale në vitin ...

Ibrahimoviç tallet me lojtarët e Serie A: Nëse shkoj atje, luaj shumë më mirë se ata
Zlatan Ibrahimoviç është i sigurt se sikur të rikthehej tani në Serie A, do të performonte më mirë se futbollistët që lujanë momentalisht në ligën elitare italiane. Gjatë një fjalimi pas zbulimit të statujës së tij në ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 13:24
Zlatan Ibrahimoviç është i sigurt se sikur të rikthehej tani në Serie A, do të performonte më mirë se futbollistët që lujanë momentalisht në ligën elitare italiane. Gjatë një fjalimi pas zbulimit të statujës së tij në ...

Zbulohet statuja e Ibrahimovic në Suedi, futbollist lë një përshkrim interesant
Ylli i LA Galaxy është ‘pavdekësuar’ në një monument bronzi të mrekullueshëm pranë stadiumit të Malmo, ku ai filloi karrierën e tij profesionale në vitin 1999. 38-vjeçari postoi një fotografi në Twitter duke e treguar ...
Lajminet | 09-Oct-2019 09:25
Ylli i LA Galaxy është ‘pavdekësuar’ në një monument bronzi të mrekullueshëm pranë stadiumit të Malmo, ku ai filloi karrierën e tij profesionale në vitin 1999. 38-vjeçari postoi një fotografi në Twitter duke e treguar ...

Zlatan Ibrahimoviq nderohet me statujë në Suedi
Në Malme të Suedisë u zbulua statuja e futbollistit Zlatan Ibrahimoviq. Gjiganti suedez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 09:15
Në Malme të Suedisë u zbulua statuja e futbollistit Zlatan Ibrahimoviq. Gjiganti suedez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e ...

Ibrahimovic: Po të luaja në Serie A, do të isha më i mirë se futbollistët që janë atje
Zlatan Ibrahimovic nuk e ka mohuar dëshirën për të luajtur sërish në Serie A dhe përkundër moshës së tij, beson se do të luante më mirë se shumë futbollistë që luajnë në kampionatin italian. 38-vjeçari, i cili ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 22:05
Zlatan Ibrahimovic nuk e ka mohuar dëshirën për të luajtur sërish në Serie A dhe përkundër moshës së tij, beson se do të luante më mirë se shumë futbollistë që luajnë në kampionatin italian. 38-vjeçari, i cili ...

Zbulohet statuja e Zlatan Ibrahimoviqit në Suedi
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 08:27
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...

Ibrahimovic: Po të luaja në Serie A, do të isha më i mirë se futbollistët që janë atje
Zlatan Ibrahimovic nuk e ka mohuar dëshirën për të luajtur sërish në Serie A dhe përkundër moshës së tij, beson se do të luante më mirë se shumë futbollistë që luajnë në kampionatin italian. 38-vjeçari, i cili ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 00:00
Zlatan Ibrahimovic nuk e ka mohuar dëshirën për të luajtur sërish në Serie A dhe përkundër moshës së tij, beson se do të luante më mirë se shumë futbollistë që luajnë në kampionatin italian. 38-vjeçari, i cili ...

Kosovare Asllani me gol dhe tri asiste kundër Sllovakisë
Zlatan Ibrahimovic njihet për karakterin e tij luftues dhe thëniet e tij ironike. Një sulmues që ka lënë gjurmë kudo ku ka shkuar, tashmë është pjesë e historisë, ku në vendin e vet Suedi e kanë nderuar me një statuj ...
GazetaBlic | 08-Oct-2019 23:54
Zlatan Ibrahimovic njihet për karakterin e tij luftues dhe thëniet e tij ironike. Një sulmues që ka lënë gjurmë kudo ku ka shkuar, tashmë është pjesë e historisë, ku në vendin e vet Suedi e kanë nderuar me një statuj ...

Ibrahimoviç tallet me lojtarët e Serie A: Nëse shkoj atje, luaj shumë më mirë se ata
Zlatan Ibrahimoviç është i sigurt se sikur të rikthehej tani në Serie A, do të performonte më mirë se futbollistët që lujanë momentalisht në ligën elitare italiane. Gjatë një fjalimi pas zbulimit të statujës së tij në ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 23:20
Zlatan Ibrahimoviç është i sigurt se sikur të rikthehej tani në Serie A, do të performonte më mirë se futbollistët që lujanë momentalisht në ligën elitare italiane. Gjatë një fjalimi pas zbulimit të statujës së tij në ...

Ibra i gatshëm për Serie A, thotë se ende mund të bëjë diferencën
Sulmuesi suedez, edhe pse ka arritur moshën 38 vjeçare, duket se nuk e ka ndërmend të pensionohet nga futbolli. Madje, ai po kalon një formë të jashtëzakonshme në MLS te LA Galaxy. “Po, nëse rikthehem në Serie A jam i ...
Lajminet | 08-Oct-2019 22:55
Sulmuesi suedez, edhe pse ka arritur moshën 38 vjeçare, duket se nuk e ka ndërmend të pensionohet nga futbolli. Madje, ai po kalon një formë të jashtëzakonshme në MLS te LA Galaxy. “Po, nëse rikthehem në Serie A jam i ...

Zbulohet statuja e Zlatan Ibrahimovicit në Suedi
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...
InFokusi | 08-Oct-2019 21:37
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...

Ibrahimovic e thotë hapur: Gati të rikthehem në Seria A
Zlatan Ibrahimovic është një nga futbollistët që i thotë gjërat hapur. Sulmuesi që luan në MLS, është i gatshëm që të rikthehet sërish në Europë, pasi e ndjen se mund të japë ende në nivele të larta. “Jam gati që të ...
Telegraf | 08-Oct-2019 19:48
Zlatan Ibrahimovic është një nga futbollistët që i thotë gjërat hapur. Sulmuesi që luan në MLS, është i gatshëm që të rikthehet sërish në Europë, pasi e ndjen se mund të japë ende në nivele të larta. “Jam gati që të ...

Zbulohet statuja e Zlatan Ibrahimovicit, batuta pikante e gjigantit suedez
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti suez ose dashurohet ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 20:54
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti suez ose dashurohet ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...

Zbulohet statuja e Zlatan Ibrahimovicit në Suedi Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të...
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...
Kosova Sot | 08-Oct-2019 20:37
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...

Zbulohet statuja e Zlatan Ibrahimovicit në Suedi
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 20:34
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e tij ...

“Në Nju Jork është Statutja e Lirisë, në Malme, ajo e Ibrahimoviçit”
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti suedez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e ...
Alsat-M | 08-Oct-2019 20:06
Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti suedez ose dashurohet, ose urrehet, deklaratat e tij nuk janë kurrë të zakonshme dhe asnjëherë si ato të mëparshmet. Në mijëvjeçarin e ...

Ibrahimovic “shpërthen” ndaj trajnerit të Suedisë
Trajneri i Suedisë Jan Andersson, ka marrë akuza të rënda nga Zlatan Ibrahimovic. Legjenda nuk është ftuar për dy ndeshjet e tetorit ndaj Maltës dhe Spanjës. “Lojtarët që janë me origjinë nga shtetet e tjera nuk ftohen ...
Flaka | 08-Oct-2019 20:00
Trajneri i Suedisë Jan Andersson, ka marrë akuza të rënda nga Zlatan Ibrahimovic. Legjenda nuk është ftuar për dy ndeshjet e tetorit ndaj Maltës dhe Spanjës. “Lojtarët që janë me origjinë nga shtetet e tjera nuk ftohen ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved