ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 00:32

Ernest Gjoka merr drejtimin e kuqezinjve

Ernest Gjoka merr drejtimin e kuqezinjve
mapo.alm Ernest Gjoka i kalon kufijtë shtetërorë për të bërë trajnerin, por gjithsesi mbetet mes shqiptarësh. Ditën e sotme, ish-trajneri i Kukësit, Vllaznisë, Kamzës, Flamurtarit, Tomorit dhe Apolonisë, ka firmosur ...
Mapo | 08-Oct-2019 16:50
mapo.alm Ernest Gjoka i kalon kufijtë shtetërorë për të bërë trajnerin, por gjithsesi mbetet mes shqiptarësh. Ditën e sotme, ish-trajneri i Kukësit, Vllaznisë, Kamzës, Flamurtarit, Tomorit dhe Apolonisë, ka firmosur ...

ZYRTARE/ Ernest Gjoka ulet në pankinën e Shkëndijës së Tetovës
Ernest Gjoka kthehet në pankinë dhe e bën këtë larg Superligës. Trajneri ka marrë zyrtarisht drejtimin e Shkëndijës së Tetovës në kampionatin e Maqedonisë së Veriut. Tratativat që kishin nisur disa ditë më parë janë ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 15:42
Ernest Gjoka kthehet në pankinë dhe e bën këtë larg Superligës. Trajneri ka marrë zyrtarisht drejtimin e Shkëndijës së Tetovës në kampionatin e Maqedonisë së Veriut. Tratativat që kishin nisur disa ditë më parë janë ...

Gjoka: Te Shkëndija për titullin kampion dhe grupet e Europa League!
Ernest Gjoka është trajneri i ri i Shkëndijës së Tetovës. Klubi kuqezi me një komunikatë ka zyrtarizuar emërimin e ish-trajnerit të Kukësit dhe Vllaznisë në krye të kampionëve në fuqi të Maqedonisë së Veriut. Për ...
Flaka | 08-Oct-2019 20:03
Ernest Gjoka është trajneri i ri i Shkëndijës së Tetovës. Klubi kuqezi me një komunikatë ka zyrtarizuar emërimin e ish-trajnerit të Kukësit dhe Vllaznisë në krye të kampionëve në fuqi të Maqedonisë së Veriut. Për ...

Gjoka: Te Shkëndija për titullin kampion dhe grupet e Europa League!
Ernest Gjoka është trajneri i ri i Shkëndijës së Tetovës. Klubi kuqezi me një komunikatë ka zyrtarizuar emërimin e ish-trajnerit të Kukësit dhe Vllaznisë në krye të kampionëve në fuqi të Maqedonisë së Veriut. Për Gjokën ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 19:54
Ernest Gjoka është trajneri i ri i Shkëndijës së Tetovës. Klubi kuqezi me një komunikatë ka zyrtarizuar emërimin e ish-trajnerit të Kukësit dhe Vllaznisë në krye të kampionëve në fuqi të Maqedonisë së Veriut. Për Gjokën ...

Zyrtare: Ernest Gjoka emërohet trajneri i Shkëndijës së Tetovës
Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana, Ernest Gjoka, ka firmosur një kontratë profesionale me kuqezinjtë e Shkëndijës së Tetovës dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë punën me seancën e parë stërvitore të caktuar sot ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 14:19
Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana, Ernest Gjoka, ka firmosur një kontratë profesionale me kuqezinjtë e Shkëndijës së Tetovës dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë punën me seancën e parë stërvitore të caktuar sot ...

Ernest Gjoka zhvilloi stërvtjen e parë me Shkëndijën
Shefi i ri i stafit teknik të Shkëndijës, Ernest Gjoka tashmë ka nisur punën me “kuqezinjtë” nga Tetova, duke zhvilluar pasditën e sotme seancën e parë stërvitore. Tekniku tiranas është njoftuar për së afërmi me ...
Alsat-M | 08-Oct-2019 19:38
Shefi i ri i stafit teknik të Shkëndijës, Ernest Gjoka tashmë ka nisur punën me “kuqezinjtë” nga Tetova, duke zhvilluar pasditën e sotme seancën e parë stërvitore. Tekniku tiranas është njoftuar për së afërmi me ...

Gjoka zhvillon stërvitjen e parë me Shkëndijën
Shefi i ri i stafit teknik të Shkëndijës, Ernest Gjoka tashmë ka nisur punën me “kuqezinjtë” nga Tetova, duke zhvilluar pasditën e sotme seancën e parë stërvitore. Tekniku tiranas është njoftuar për së afërmi me ...
InfoSport.mk | 08-Oct-2019 18:56
Shefi i ri i stafit teknik të Shkëndijës, Ernest Gjoka tashmë ka nisur punën me “kuqezinjtë” nga Tetova, duke zhvilluar pasditën e sotme seancën e parë stërvitore. Tekniku tiranas është njoftuar për së afërmi me ...

Erhan Selimi, kthehet drejtor i shkollës së Shkëndijës
Zyrtarizimi i Ernest Gjokës në krye të stafit teknik te Shkëndija e Tetovës, nënkupton që ushtruesi i detyrës i deri tashëm Erhan Selimi kthehet në detyrën e tij të mëparshme si drejtor i shkollës së futbollit ...
InfoSport.mk | 08-Oct-2019 17:14
Zyrtarizimi i Ernest Gjokës në krye të stafit teknik te Shkëndija e Tetovës, nënkupton që ushtruesi i detyrës i deri tashëm Erhan Selimi kthehet në detyrën e tij të mëparshme si drejtor i shkollës së futbollit ...

ZYRTARE/ Ernest Gjoka ulet në pankinën e Shkëndijës së Tetovës
Ernest Gjoka kthehet në pankinë dhe e bën këtë larg Superligës. Trajneri ka marrë zyrtarisht drejtimin e Shkëndijës së Tetovës në kampionatin e Maqedonisë së Veriut. Tratativat që kishin nisur disa ditë më parë janë ...
E Dua Sportin | 08-Oct-2019 17:01
Ernest Gjoka kthehet në pankinë dhe e bën këtë larg Superligës. Trajneri ka marrë zyrtarisht drejtimin e Shkëndijës së Tetovës në kampionatin e Maqedonisë së Veriut. Tratativat që kishin nisur disa ditë më parë janë ...

Shkëndija zyrtarizon trajnerin e ri
KF Shkëndija nga Tetova me kënaqësi njofton se Ernest Gjoka emërohet në pozitën e shefit të stafit teknik. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 15:48
KF Shkëndija nga Tetova me kënaqësi njofton se Ernest Gjoka emërohet në pozitën e shefit të stafit teknik. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit ...

Gjoka: Shkëndija do gjithçka, jam gati për këtë sfidë!
Ernest Gjoka ka firmosur sot me Shkëndijën e Tetovës dhe është gati për aventurën e re. Trajneri kryeqytetas ka thënë edhe fjalët e para për faqen zyrtare të klubit tetovar. Edhe pse objektivat janë të mëdha, Gjoka nuk ...
ABCNews | 08-Oct-2019 14:22
Ernest Gjoka ka firmosur sot me Shkëndijën e Tetovës dhe është gati për aventurën e re. Trajneri kryeqytetas ka thënë edhe fjalët e para për faqen zyrtare të klubit tetovar. Edhe pse objektivat janë të mëdha, Gjoka nuk ...

Shkëndija zyrtarizon për trajner, Ernest Gjokën
Shkëndija e Tetovës ka zyrtarizuar për trajner të ri, Ernest Gjokën. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit ka filluar punën me seancën e parë ...
Shenja | 08-Oct-2019 15:22
Shkëndija e Tetovës ka zyrtarizuar për trajner të ri, Ernest Gjokën. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit ka filluar punën me seancën e parë ...

ZYRTARE/ Ernest Gjoka merr drejtimin e Shkëndijës së Tetovës
Ernest Gjoka ka firmosur për tu bërë trajner i KF Shkëndijas së Tetovës. Tekniku 49-vjeçar ka firmosur sot kontratë më kampionët në fuqi të Maqedonisë, teksa do të drejtojë skuadrën menjëherë në seancën stërvitore të ...
Lexo | 08-Oct-2019 15:04
Ernest Gjoka ka firmosur për tu bërë trajner i KF Shkëndijas së Tetovës. Tekniku 49-vjeçar ka firmosur sot kontratë më kampionët në fuqi të Maqedonisë, teksa do të drejtojë skuadrën menjëherë në seancën stërvitore të ...

Zyrtare: Ernest Gjoka trajner i ri i KF Shkëndija
KF Shkëndija ka njoftuar se Ernest Gjoka emërohet në pozitën e shefit të stafit teknik. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë punën ...
InFokusi | 08-Oct-2019 14:34
KF Shkëndija ka njoftuar se Ernest Gjoka emërohet në pozitën e shefit të stafit teknik. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë punën ...

Zyrtare: Ernest Gjoka trajner i ri i KF Shkëndija
KF Shkëndija ka njoftuar se Ernest Gjoka emërohet në pozitën e shefit të stafit teknik.
Kosova Press | 08-Oct-2019 14:19
KF Shkëndija ka njoftuar se Ernest Gjoka emërohet në pozitën e shefit të stafit teknik.

Zyrtare: Ernest Gjoka bëhet trajner i Shkëndijës
KF Shkëndija ka njoftuar edhe zyrtarisht se e ka emëruar në postin e trajnerit, Ernest Gjokën. Strategu 49-vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 13:48
KF Shkëndija ka njoftuar edhe zyrtarisht se e ka emëruar në postin e trajnerit, Ernest Gjokën. Strategu 49-vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë ...

Zyrtarizohet Gjoka: Te Shkëndija për titullin kampion dhe grupet e Europa League!
Lajmi i publikuar nga Supersport një ditë më parë tashmë ka marrë formë zyrtare. Ernest Gjoka është trajneri i ri i Shkëndijës së Tetovës. Klubi kuqezi me një komunikatë ka zyrtarizuar emërimin e ish-trajnerit të ...
SuperSport | 08-Oct-2019 14:01
Lajmi i publikuar nga Supersport një ditë më parë tashmë ka marrë formë zyrtare. Ernest Gjoka është trajneri i ri i Shkëndijës së Tetovës. Klubi kuqezi me një komunikatë ka zyrtarizuar emërimin e ish-trajnerit të ...

Gjoka pas kalimit te Shkëndija: Kam ardhur te një klub profesional
KF Shkëndija ka njoftuar se Ernest Gjoka është emëruar në pozitën e shefit të stafit teknik. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të ...
Zeri | 08-Oct-2019 13:54
KF Shkëndija ka njoftuar se Ernest Gjoka është emëruar në pozitën e shefit të stafit teknik. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të ...

Ernest Gjoka: Kam ardhur në një klub që kërkon titullin kampion dhe grupet e Europës!
Shkëndija e Tetovës këtë mesdite ka zyrtarizuar për trajner të ri, Ernest Gjokën. Tekniku nga Shqipëria pas firmës në kontratë ka folur për median e klubit tetovar, duke dhënë përshtypjet e para të tij si trajner i ...
InfoSport.mk | 08-Oct-2019 13:49
Shkëndija e Tetovës këtë mesdite ka zyrtarizuar për trajner të ri, Ernest Gjokën. Tekniku nga Shqipëria pas firmës në kontratë ka folur për median e klubit tetovar, duke dhënë përshtypjet e para të tij si trajner i ...

Shkëndija zyrtarizon trajnerin Ernest Gjoka
KF Shkëndija njofton se Ernest Gjoka është emëruar në pozitën kryetrajnerit. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë punën me seancën ...
Indeks Online | 08-Oct-2019 13:43
KF Shkëndija njofton se Ernest Gjoka është emëruar në pozitën kryetrajnerit. Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana ka firmosur kontratë profesionale me kuqezinjtë dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë punën me seancën ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved