ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:45

Gjermani: Këto janë kompanitë kosovare në panairin “Anuga 2019”

Gjermani: Këto janë kompanitë kosovare në panairin “Anuga 2019”
Kompanitë prodhuese kosovare nga data 5 deri 9 tetor 2019 do të marrin pjesë në Panairin më të madh ndërkombëtar të industrisë ushqimore “Anuga 2019” që mbahet në Këln të Gjermanisë. Pjesëmarrja e kompanive kosovare ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 08:43
Kompanitë prodhuese kosovare nga data 5 deri 9 tetor 2019 do të marrin pjesë në Panairin më të madh ndërkombëtar të industrisë ushqimore “Anuga 2019” që mbahet në Këln të Gjermanisë. Pjesëmarrja e kompanive kosovare ...

?Hapet Panairi Ndërkombëtar i Agrobiznesit, Ushqimit dhe Pijeve “AGROKOS”
Edicioni i 19-të i Panairit Ndërkombëtar të Agrobiznesit, Ushqimit dhe Pijeve “AGROKOS” do të mbahet nga data 23 deri më 25 tetor në Prishtinë.
Kosova Press | 08-Oct-2019 16:28
Edicioni i 19-të i Panairit Ndërkombëtar të Agrobiznesit, Ushqimit dhe Pijeve “AGROKOS” do të mbahet nga data 23 deri më 25 tetor në Prishtinë.

Prince Caffe dhe M&Sillosi pjesmarës në panairit Anuga, në Köln të Gjermanisë
Më shumë se 7000 mijë ekspozues në panairin më të madhë të tregtisë ne botë, më i rëndësishimi ne industrinë e ushqimit dhe pijës pjesmarës janë Prince Caffe e M&Sillosi me produktet e tyre. Panairi më i madhe......
Zeri | 08-Oct-2019 09:57
Më shumë se 7000 mijë ekspozues në panairin më të madhë të tregtisë ne botë, më i rëndësishimi ne industrinë e ushqimit dhe pijës pjesmarës janë Prince Caffe e M&Sillosi me produktet e tyre. Panairi më i madhe......

Prince Caffe dhe M&Sillosi; pjesëmarrës në panairin Anuga në Këln të Gjermanisë
Më shumë se 7000 ekspozues në panairin më të madh të tregtisë në botë, më i rëndësishmi në industrinë e ushqimit dhe pijes, pjesëmarrës janë Prince Caffe dhe M&Sillosi me produktet e tyre.
Kosova Press | 08-Oct-2019 09:57
Më shumë se 7000 ekspozues në panairin më të madh të tregtisë në botë, më i rëndësishmi në industrinë e ushqimit dhe pijes, pjesëmarrës janë Prince Caffe dhe M&Sillosi me produktet e tyre.

Prince Caffe dhe “M&Sillosi” marrin pjesë në panairin Anuga, të Kölnit(Gjermani)
Më shumë se 7000 mijë ekspozues në panairin më të madhë të tregtisë ne botë, më i rëndësishimi ne industrinë e ushqimit dhe pijeve pjesmarës janë “Prince Caffe” dhe “M & Sillosi” me produktet e tyre. Panairi më i madhe ...
Indeks Online | 08-Oct-2019 09:51
Më shumë se 7000 mijë ekspozues në panairin më të madhë të tregtisë ne botë, më i rëndësishimi ne industrinë e ushqimit dhe pijeve pjesmarës janë “Prince Caffe” dhe “M & Sillosi” me produktet e tyre. Panairi më i madhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved