ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 22:35

Gjermanët e Maritim nisin bashkëpunimin për menaxhimin e The Plaza Tirana

Gjermanët e Maritim nisin bashkëpunimin për menaxhimin e The Plaza Tirana
The Plaza Tirana do të bashkohet me grupin gjerman në industrinë e hotelerisë, “Maritim Hotels” nëpërmjet një kontratë bashkëpunim që synon brandimin dhe përmirësimin e cilësisë së shërbimit. Burimet nga The Plaza ...
Monitor | 09-Oct-2019 23:05
The Plaza Tirana do të bashkohet me grupin gjerman në industrinë e hotelerisë, “Maritim Hotels” nëpërmjet një kontratë bashkëpunim që synon brandimin dhe përmirësimin e cilësisë së shërbimit. Burimet nga The Plaza ...

Konflikti mes ish-ARMO dhe Bankers, pse nuk po punon rafineria; 15.5 milionë euro kredi nga Gunvor
Që prej muajit shtator rafineria e naftës KPTHN Ballsh, që tashmë po shfrytëzohet nga Tosk Energji ka ndalur aktivitetin, pas një konflikti për furnizimin me naftë bruto nga Bankers Petroleum, që shfrytëzon me koncesion ...
Monitor | 09-Oct-2019 23:05
Që prej muajit shtator rafineria e naftës KPTHN Ballsh, që tashmë po shfrytëzohet nga Tosk Energji ka ndalur aktivitetin, pas një konflikti për furnizimin me naftë bruto nga Bankers Petroleum, që shfrytëzon me koncesion ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved