ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 21:32

Eleonora Incardona, kunata seksi e Diletta Leottës, simpatizon Juventusin!

Eleonora Incardona, kunata seksi e Diletta Leottës, simpatizon Juventusin!
Eleonora Incardona, modele italiane dhe njëkohësisht kunata e prezantueses sportive Diletta Leotta pasi është në një lidhje dashurie më vëllain e saj Mirko Manola, ka një pasion të madh golfin.
Top Channel | 09-Oct-2019 15:51
Eleonora Incardona, modele italiane dhe njëkohësisht kunata e prezantueses sportive Diletta Leotta pasi është në një lidhje dashurie më vëllain e saj Mirko Manola, ka një pasion të madh golfin.

Eleonora Incardona, kunata seksi e Diletta Leottës, simpatizon Juventusin!
Eleonora Incardona, modele italiane dhe njëkohësisht kunata e prezantueses sporitve Diletta Leotta pasi është në një lidhje dashurie më vëllain e saj Mirko Manola, ka një pasion të madh golfin. Megjithatë edhe futbollin ...
SuperSport | 09-Oct-2019 15:45
Eleonora Incardona, modele italiane dhe njëkohësisht kunata e prezantueses sporitve Diletta Leotta pasi është në një lidhje dashurie më vëllain e saj Mirko Manola, ka një pasion të madh golfin. Megjithatë edhe futbollin ...

Tifozët i bënë thirrje që ta tregojë gjoksin, ja çfarë thotë për këtë gjë prezantuesja italiane e sportit
Prezantuesja italiane e sportit, Diletta Leotta ka qeshur me thirrjet seksiste të bëra nga tifozët e Napolit, duke thënë se kjo ishte një shaka, derisa insiston se e gjitha është një keqkuptim, transmeton zeri.info ...
Zeri | 08-Oct-2019 17:01
Prezantuesja italiane e sportit, Diletta Leotta ka qeshur me thirrjet seksiste të bëra nga tifozët e Napolit, duke thënë se kjo ishte një shaka, derisa insiston se e gjitha është një keqkuptim, transmeton zeri.info ...

Befason Bertolacci, nënshkruan me klubin e njohur italian
Sampdoria ka zyrtarizuar nënshkrimin e ish-mesfushorit të Milanit, Andrea Bertolacci, transmeton zeri.info Bertolacci i është bashkuar klubit italian si transferim i lirë, derisa ka nënshkruar kontratë një-vjeçare. ...
Zeri | 08-Oct-2019 16:21
Sampdoria ka zyrtarizuar nënshkrimin e ish-mesfushorit të Milanit, Andrea Bertolacci, transmeton zeri.info Bertolacci i është bashkuar klubit italian si transferim i lirë, derisa ka nënshkruar kontratë një-vjeçare. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved