ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:43

Low: Schweinsteiger, njëri nga lojtarët më të mëdhenj të Gjermanisë

Low: Schweinsteiger, njëri nga lojtarët më të mëdhenj të Gjermanisë
Bastian Schweinsteiger do të mbetet në histori si një prej lojtarëve më të mëdhenj të Gjermanisë – ka thënë trajneri Joachim Low. Kampioni i botës nga viti 2014 është pensionuar nga futbolli pas ndeshjes së fundit ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 21:46
Bastian Schweinsteiger do të mbetet në histori si një prej lojtarëve më të mëdhenj të Gjermanisë – ka thënë trajneri Joachim Low. Kampioni i botës nga viti 2014 është pensionuar nga futbolli pas ndeshjes së fundit ...

Pensionohet Bastian Schweinsteiger
Ish-mesfushori i Gjermanisë, Bayern Munichut dhe Manchester Unitedit, Bastian Schweinsteiger, është pensionuar nga futbolli aktiv. 35-vjeçari e ka bërë publik vendimin e tij, dy ditë pas përfundimit të sezonit në Major ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 19:48
Ish-mesfushori i Gjermanisë, Bayern Munichut dhe Manchester Unitedit, Bastian Schweinsteiger, është pensionuar nga futbolli aktiv. 35-vjeçari e ka bërë publik vendimin e tij, dy ditë pas përfundimit të sezonit në Major ...

Dhe vjen lamtumira: Schweinsteiger i jep fund karrierës 35 vjeç
Ikona e Bayern-it dhe e ekipit kombëtar gjerman në dy dekada, Bastian Schweinsteiger, njoftoi përfundimin e karrierës së tij në moshën 35 vjeç. Schweinsteiger e kaloi pjesën më të madhe të karrierës së tij nga 2002 deri ...
Tesheshi | 09-Oct-2019 16:18
Ikona e Bayern-it dhe e ekipit kombëtar gjerman në dy dekada, Bastian Schweinsteiger, njoftoi përfundimin e karrierës së tij në moshën 35 vjeç. Schweinsteiger e kaloi pjesën më të madhe të karrierës së tij nga 2002 deri ...

Bastian Shvajnshtajger var këpucët në gozhdë
Bastian Shvajnshtajger përgatitet të mbyllë karrierën e tij në futbollin e luajtur, pasi ka deklaruar se do të varë këpucët në gozhdë në fund të këtij edicioni. Mesfushori 35-vjeçar gjerman, nëpërmjet një postimi në ...
Alsat-M | 08-Oct-2019 19:45
Bastian Shvajnshtajger përgatitet të mbyllë karrierën e tij në futbollin e luajtur, pasi ka deklaruar se do të varë këpucët në gozhdë në fund të këtij edicioni. Mesfushori 35-vjeçar gjerman, nëpërmjet një postimi në ...

Ish-reprezentuesi i Gjermanisë dhe Bayernit i jep fund futbollit!
Ish kampioni i Botës me Gjermaninë dhe njëkohësisht ish-legjenda e Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 35-vjeçare. Pas 3 viteve në Shtetet e Bashkuara të ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 19:25
Ish kampioni i Botës me Gjermaninë dhe njëkohësisht ish-legjenda e Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 35-vjeçare. Pas 3 viteve në Shtetet e Bashkuara të ...

Zyrtare, legjenda e Gjermanisë dhe Bayernit i jep fund futbollit!
Ish kampioni i Botës me Gjermaninë dhe njëkohësisht ish-legjenda e Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 35-vjeçare. Pas 3 viteve në Shtetet e Bashkuara të ...
SuperSport | 08-Oct-2019 18:42
Ish kampioni i Botës me Gjermaninë dhe njëkohësisht ish-legjenda e Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 35-vjeçare. Pas 3 viteve në Shtetet e Bashkuara të ...

Pas 17 vitesh karrierë, Bastian Schweinsteiger merr vendimin e rëndësishëm
Bastian Schweinsteiger, futbollisti i kombëtares gjermane dhe Chicago Fire në Amerikë, ka njoftuar sot pasditë se në fund të sezonit do të varë këpucët në gozhdë. Me anë të një postimi në rrjetet sociale 35-vjeçari ...
Lexo | 08-Oct-2019 18:39
Bastian Schweinsteiger, futbollisti i kombëtares gjermane dhe Chicago Fire në Amerikë, ka njoftuar sot pasditë se në fund të sezonit do të varë këpucët në gozhdë. Me anë të një postimi në rrjetet sociale 35-vjeçari ...

Zyrtare: Ylli gjerman i thotë lamtumirë futbollit
Ish-mesfushori i Bayern Munichut e Manchester Unitedit, Bastian Schweinsteiger ka vendosur të pensionohet nga futbolli, transmeton zeri.info 35-vjeçari e bëri të ditur këtë vendim dy ditë pas përfundimit të edicionit të ...
Zeri | 08-Oct-2019 17:51
Ish-mesfushori i Bayern Munichut e Manchester Unitedit, Bastian Schweinsteiger ka vendosur të pensionohet nga futbolli, transmeton zeri.info 35-vjeçari e bëri të ditur këtë vendim dy ditë pas përfundimit të edicionit të ...

Pensionohet Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. Fituesi i Kupës së Botës me ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 17:39
Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. Fituesi i Kupës së Botës me ...

Pensionohet Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. Fituesi i Kupës së Botës me ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 17:36
Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. Fituesi i Kupës së Botës me ...

Pensionohet Bastian Schweinsteiger Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. {415613} Fituesi i Kupës së...
Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. Lexoni edhe: Kështu duket tabela e ...
Kosova Sot | 08-Oct-2019 17:29
Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. Lexoni edhe: Kështu duket tabela e ...

Pensionohet Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. Fituesi i Kupës së Botës me ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 17:23
Bastian Schweinsteiger ka njoftuar pensionimin nga futbolli profesionit, duke i dhënë fund një karriere të bujshme me Gjermaninë, Bayern Munich, Manchester United dhe Chicago Fire. Fituesi i Kupës së Botës me ...

Bastian Schweinsteiger pensionohet nga futbolli
Bastian Schweinsteiger ka vendosur të pensionohet nga futbolli. Një tjetër legjendë e futbollit ka vendosur t’i jap fund karrierës futbollistike. Ish mesfushori i Bayern Munich, Manchester United dhe së fundi Chicago ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 17:20
Bastian Schweinsteiger ka vendosur të pensionohet nga futbolli. Një tjetër legjendë e futbollit ka vendosur t’i jap fund karrierës futbollistike. Ish mesfushori i Bayern Munich, Manchester United dhe së fundi Chicago ...

Kampioni i Botës tërhiqet nga futbolli
Ish-futbollisti i Kombëtares gjermane, Bastian Schweinsteiger ka bërë të ditur që do të tërhiqet përfundimisht nga futbolli në fund të sezonit. 35 vjeçari ka bërë historinë me Bayernin dhe Gjermaninë, duke fituar Kupën ...
Indeks Online | 08-Oct-2019 17:01
Ish-futbollisti i Kombëtares gjermane, Bastian Schweinsteiger ka bërë të ditur që do të tërhiqet përfundimisht nga futbolli në fund të sezonit. 35 vjeçari ka bërë historinë me Bayernin dhe Gjermaninë, duke fituar Kupën ...

ZYRTARE: Bastian Schweinsteiger pensionohet nga futbolli
Një tjetër legjendë e futbollit ka vendosur t’i jap fund karrierës futbollistike. Ish mesfushori i Bayern Munich, Manchester United dhe së fundi Chicago Fire, ka vendosur të pensionohet nga futbolli. Lajmi është bërë i ...
Lajminet | 08-Oct-2019 16:54
Një tjetër legjendë e futbollit ka vendosur t’i jap fund karrierës futbollistike. Ish mesfushori i Bayern Munich, Manchester United dhe së fundi Chicago Fire, ka vendosur të pensionohet nga futbolli. Lajmi është bërë i ...

Tjetër legjendë e mbyll me futbollin, gjermani thotë “Stop”
Mesfushori i njohur gjerman, Bastian Schweinsteiger e ka mbyllur me futbollin e luajtur. 35-vjeçari ka vendosur të thotë ‘Stop’ dhe ka varur këpucët në gozhdë. Pas një karriere shumë të pasur, Schweinsteiger fitoi ...
ABCNews | 08-Oct-2019 16:44
Mesfushori i njohur gjerman, Bastian Schweinsteiger e ka mbyllur me futbollin e luajtur. 35-vjeçari ka vendosur të thotë ‘Stop’ dhe ka varur këpucët në gozhdë. Pas një karriere shumë të pasur, Schweinsteiger fitoi ...

Schweinsteiger jep lajmin, pensionohet në fund të sezonit
Ish futbollisti Bajernit të Mynihut dhe Kombëtares së Gjermanisë, kampion i botës dhe fitues Ligës së Kampionëve, Bastian Sschweinsteiger ka njoftuar se i jep fund karrierës së tij prej futbollisti, përcjell in7. Basti ...
AlbInfo | 08-Oct-2019 16:38
Ish futbollisti Bajernit të Mynihut dhe Kombëtares së Gjermanisë, kampion i botës dhe fitues Ligës së Kampionëve, Bastian Sschweinsteiger ka njoftuar se i jep fund karrierës së tij prej futbollisti, përcjell in7. Basti ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved